Zwanger worden vanaf augustus '14 doorstart

zondag 31 augustus 2014 om 12:08
Hallo dames,
Hierbij een nieuw topic, omdat we dan met zijn alle een tabel kunnen bijhouden.
Voor inloggen:
gebr. naam: Aug14
ww: aug14
Hierbij een nieuw topic, omdat we dan met zijn alle een tabel kunnen bijhouden.
Voor inloggen:
gebr. naam: Aug14
ww: aug14
Naam | Leeftijd+partner | NOD | Ronde | Bijzonderh. |
| Vlasje88 | 26+30 | rond 17-1 | 5 | uitgerekende datum 27-9-2015 |
| zwanger2805 | 24+35 | 10-09-2014 | 2 | 16-5 bevallen van een dochter |
| Pluisje | 22+27 | 22 maart | 7 | 15 april eerste afspraak ziekenhuis |
| lilly1980 | 33+45 | 13-05-2015 | Hou ik niet bij | |
| pinguin00 | 21+30 | 26-05-2015 | 10? | 18 mei zkh |
| Chloeev | 22+27 | 23-11-2014 | 4 | 23-11 positieve test |
| Diamondgloss | 25+34 | 22 januari 2015 | 6 | van plan pil weer te gaan slikken |
| daardbei | 27+29 | 09-09-2014 | 1 | |
| EvenWatAnders | 32+33 | 04-06-2015 | 8? | |
| exquise | 29+30 | 22 juni | 9 | 25-6 positieve test |
| zwangerwordenvanaf2014 | 32+34 | 13-08 | 13 | 8 juli onderzoeken gehad bij de gynaecoloog en 14 augustus terug voor de uitslagen |
| Juffrouw23 | 23+28 | +\- 14-04-2015 | 9 | 13-04-2015 positieve test |
zondag 14 juni 2015 om 21:18
maandag 15 juni 2015 om 08:05
Is ook zo EWA, dan realiseer je je misschien nog wel meer dat het niet vanzelfsprekend allemaal is
Hoe ging het hardlopen? 
Zwangerworden balen balen balen meid!!
succes met het bezoek aan de huisarts.
Hier komend weekend eisprong. We gaan het om de dag doen. En dan maar zien! Gelukkig allemaal leuke dingen gepland, dus genoeg afleiding weer komende weken.
Zwangerworden balen balen balen meid!!
Hier komend weekend eisprong. We gaan het om de dag doen. En dan maar zien! Gelukkig allemaal leuke dingen gepland, dus genoeg afleiding weer komende weken.
maandag 15 juni 2015 om 09:16
@Zwangerworden, ik las ergens in een ander topoc dat granaatappelsap de doorbloeding van je baarmoeder verbetert en dus ook kan zorgen voor een betere innesteling. Waarschijnlijk bullshit
maar ga het toch proberen, baat het niet.... heb ik iig het idee dat ik wat kan doen
en ik ga de laatste 2 rondes maar alles uit de kast trekken om te voorkomen dat mn man naar de gyn moet, ziet ie volgens mij wel tegenop
las ergens dat een kruik op je buik in de week van innesteling ook kan helpen. Voorheen dacht ik altijd " yeah right"
maar ga het toch proberen haha
maandag 15 juni 2015 om 09:48
Hahaha ja inderdaad, het is het proberen waard!
En je gaat er niet dood aan!! Ik heb al wel eens tarwekiemolie geprobeerd (schijnt ook goed te zijn voor de doorbloeding en een betere innesteling) maar dat had geen effect.. snap je idee om alles geprobeerd te hebben hoor!! Ik ga eerst de ha en eventuele vervolgonderzoeken afwachten... en als er niks medisch is de gramaatappelsap ook maar eens proberen... ga hier trouwens wel wat anders proberen.. ik word niet zo vochtig (daar beneden
) en daarom gebruiken we glijmiddel. Ik kocht sinds we zwanger willen worden die van sensitest (schijnt de zaadjes te stimuleren ofzo) maar ik heb nu pre-seed besteld. Las er goede verhalen over, schijnt je zuurgraad te verbeteren. Wie weet heeft het effect..!!
Pffff hier nu voor de derde dag op rij buikpijn.. en ik zo erg dat ik het gevoel heb dat het ieder moment door kan zetten.. en laat het maar doorzetten... ben er klaar mee verwacht het toch... ik zeg op naar de volgende ronde!!
Pffff hier nu voor de derde dag op rij buikpijn.. en ik zo erg dat ik het gevoel heb dat het ieder moment door kan zetten.. en laat het maar doorzetten... ben er klaar mee verwacht het toch... ik zeg op naar de volgende ronde!!
maandag 15 juni 2015 om 18:13
Nou hier vandaag nog meer rot nieuws... het is niet langer meer verantwoord dat vriendlief geen medicatie meer gebruikt... we hebben het gevoel nu een beetje klem te zitten in hoeverre we nog 'gewoon' kunnen blijven proberen... erg balen en verdrietig nu... Ga er hier niet te veel over zeggen ivm eventuele buitenstaanders die mee lezen en herkenbaarheid maar Lilly als je meer wilt weten dan app ik je ff en EWA wellicht kan ik je een privebericht sturen..
maandag 15 juni 2015 om 18:48
Ach laiverd.... Wat naar, ben ergens wel nieuwsgierig wat het is, maar dat laat ik aan jou. Misschien heb je helemaal geen zin om erover te hebben.
Ik ben nu aan het afbouwen met mijn medicatie. Ik was wel een beetje pissig op de dokter, die zei een jaar geleden dat het geen invloed heeft op zwangerschap. Nu heeft het nog geen invloed op zwangerschap, maar kind kan verslaafd geboren worden en dus moet ik naar de gynaecoloog. Had ik dat eerder geweten was ik eerder gaan afbouwen.... Nou ja, moet toch op zoek naar nieuwe HA, hij grapte ook nog over een eventuele abortus..
Verder vliegt de stress me om de oren. Ik moet binnenkort naar het buitenland voor een week voor mijn werk. Alleen kan dat volgende week zijn, de week daarop of wellicht nog een week later.... Ik heb op de 30ste een afspraak met de vk, dus zou dus die week niet kunnen, en die week daarna wordt om andere redenen weer lastig. Omdat ik nog niets wil zeggen op werk, weet ik soms even niet hoe ik moet reageren. Tis allemaal wat veel merk ik. Dus morgen van plan om vk te bellen en mijn zorgen hierom voor te leggen en hoe ik hier mee om kan gaan. Want ik weet het gewoon niet meer, zit nu al weer te janken.... (stomme horrormonen!)
Verder ging voetbal goed, hardlopen kan ik wel weer wat aan, al komt soms wat maagzuur omhoog, dus probeer het iets rustiger aan te doen. Verder gister gewadloopt, dat was erg leuk en niet te vermoeiend. Ik merk dat werk stress me meer moe maakt.
Vanmorgen mijn laatste CB gedaan, nu 3+ zwanger, dus volgens mij gaat alles tot zover aardig goed met minihoopje kind van binnen
Misselijkheid begint wat te komen, nog niet overgeven gelukkig, en verder gewoon zere tieten en een maat groter al..., Bizar!
"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." - Albert Einstein
maandag 15 juni 2015 om 21:27
hee EWA dat klinkt allemaal goed van die test!! Goed dat het idee een beetje geland is, hopelijk kan je na de echo de rest van de twijfels loslaten. Heb je nog een verloskundige kunnen vinden met een avondspreekuur? Dat zou misschien wel schelen voor het plannen. Bij mij in de omgeving heb ik er al 2 gevonden (jaa ik heb al een beetje zitten zoeken
)
ben benieuwd of je trucjes helpen lilly, zo ja dan ga ik ook granaatappelsap inslaan
want tot nu toe bij mij ook nog geen positieve testen! ik heb het gevoel dat ik de 11e heb geovuleerd, toen had ik waterig slijm, die avond scherpe steken in mn lies en de volgende dag had ik pijnlijke tepels en borsten. Ik heb dat altijd na mn ovulatie. Temperatuur blijft nog een beetje achter, ging van 36.5, naar 36.7, naar 37.0 naar 36.9, dus die temperaturen zijn wel een dingetje bij ons alledrie deze maand he, zwangerworden en pluisje?
ik denk altijd maar dat die temperatuur niet bepaalt of er wel of geen zwangerschap gaat plaatsvinden, de werkelijkheid is wat er in mn lichaam gebeurt en niet wat de app voorschrijft, toch?
ben benieuwd of je trucjes helpen lilly, zo ja dan ga ik ook granaatappelsap inslaan
dinsdag 16 juni 2015 om 10:41
EWA, ik vind het niet erg om het er over te hebben hoor en heb je daarom ook even een privebericht gestuurd!! Wat stom zeg van je huisarts en de medicatie! En een grap over een abortus is ook niet echt tactisch zeg!! Vervelend zeg dat je nog niet precies weet wanneer je naar het buitenland moet voor je werk en je daardoor niet weet of je naar je afspraken kan.. Goed plan om dat allemaal even met de vk te overleggen!! Wie weet is het heel makkelijk op te lossen door de afspraak bij de vk te verzetten naar de week dat je zo ie zo niet in het buitenland zit?? Of zie je dat niet zitten?? Fijn dat het sporten wat beter gaat!! Alleen balen van de werkstress!! Doe rustig aan en maak je niet te druk om werk gerelateerde dingen!! En volop zwangerschapskwaaltjes dus!! Gaat goed dus!!!
Exquise, zover dat ik aan het zoeken ben naar een vk in de buurt ben ik nog niet haha!! Maar ik zit wel in een omgeving waar veel kinderen en jonge stellen worden dus er zal vast genoeg zitten!! Enne lilly ik denk toch dat ik de granaatappel maar ga inslaan nu we de laatste ronde zonder medicatie van vriend en bezoek aan de gyn ingaan!! Exquise klinkt inderdaad alsof je de 11de je ei hebt gehad!! Temperatuur ziet er wel goed uit toch?? Als ie rond de 0.3 / 0.4 stijgt is het goed geloof ik en dat doet ie bij je!! De hoogte van je temp na je ei is volgens mij ook echt niet altijd dik boven de 37.0 graden!! En de temp bepaald inderdaad niet of er wel of geen zwangerschap plaatsvind!! Succes met je wachtweken maar weer!!
Hier vandaag dus naar de huisarts geweest!! We hebben een hele aardige en prettige huisarts en een prettig gesprek gehad over wat we willen, dat we nu een jaar bezig zijn en de zorgen rondom medische achtergrond vriend. Huisarts stelde zelf voor om een doorverwijzing te doen en vroeg ook hoe wij erin staan. Benoemd dat ik graag een doorverwijzing wilde hebben om uit te laten onderzoeken of er meer aan de hand is. En thuis meteen een afspraak gemaakt en 8 juli kunnen we terecht!! Vind het allemaal best vlot gaan en we hebben nu nog een ronde te benutten voordat we dingen gaan laten onderzoeken!! Gaan gewoon alles uit de kast halen!! Pre-seed gebruiken, granaatappelsap drinken en echt proberen vanaf dag 1 na ongesteldheid het om de dag te doen ipv alleen tijdens de vruchtbare dagen om de dag..!! Nog meer tips zijn welkom , hihihi!!
Exquise, zover dat ik aan het zoeken ben naar een vk in de buurt ben ik nog niet haha!! Maar ik zit wel in een omgeving waar veel kinderen en jonge stellen worden dus er zal vast genoeg zitten!! Enne lilly ik denk toch dat ik de granaatappel maar ga inslaan nu we de laatste ronde zonder medicatie van vriend en bezoek aan de gyn ingaan!! Exquise klinkt inderdaad alsof je de 11de je ei hebt gehad!! Temperatuur ziet er wel goed uit toch?? Als ie rond de 0.3 / 0.4 stijgt is het goed geloof ik en dat doet ie bij je!! De hoogte van je temp na je ei is volgens mij ook echt niet altijd dik boven de 37.0 graden!! En de temp bepaald inderdaad niet of er wel of geen zwangerschap plaatsvind!! Succes met je wachtweken maar weer!!
Hier vandaag dus naar de huisarts geweest!! We hebben een hele aardige en prettige huisarts en een prettig gesprek gehad over wat we willen, dat we nu een jaar bezig zijn en de zorgen rondom medische achtergrond vriend. Huisarts stelde zelf voor om een doorverwijzing te doen en vroeg ook hoe wij erin staan. Benoemd dat ik graag een doorverwijzing wilde hebben om uit te laten onderzoeken of er meer aan de hand is. En thuis meteen een afspraak gemaakt en 8 juli kunnen we terecht!! Vind het allemaal best vlot gaan en we hebben nu nog een ronde te benutten voordat we dingen gaan laten onderzoeken!! Gaan gewoon alles uit de kast halen!! Pre-seed gebruiken, granaatappelsap drinken en echt proberen vanaf dag 1 na ongesteldheid het om de dag te doen ipv alleen tijdens de vruchtbare dagen om de dag..!! Nog meer tips zijn welkom , hihihi!!
dinsdag 16 juni 2015 om 11:41
Zwangerworden, kruik op je buik elke avond rond innesteling? Het zal allemaal wel onzin zijn hoor maar ondertussen wil ik iets DOEN, iig gevoel hebben dat ik wat doe.
Eerste pak granaatappelsap is binnen
vanmiddag neem ik mn eerste sappie
Goed nieuws en super fijn dat je zo serieus genomen wordt zeg! Er komt echt wel een oplossing meid!
Leuk dat je ff komt buurten Exquise! Ik heb vrijdag waars mn eisprong, dan wacht ik gezellig met je mee!
Balen van die onzekerheid over je zakenreisje EWA! Wat ontzettend slordig van die ha en dan die opmerking
kan me daar best pissig over maken
dat zeg je toch niet?!
Pluisje en Pinquin hoe is het met jullie??
Eerste pak granaatappelsap is binnen
Goed nieuws en super fijn dat je zo serieus genomen wordt zeg! Er komt echt wel een oplossing meid!
Leuk dat je ff komt buurten Exquise! Ik heb vrijdag waars mn eisprong, dan wacht ik gezellig met je mee!
Balen van die onzekerheid over je zakenreisje EWA! Wat ontzettend slordig van die ha en dan die opmerking
Pluisje en Pinquin hoe is het met jullie??
dinsdag 16 juni 2015 om 15:23
Lilly over de kruik, zou t ff goed uitzoeken mijn vk zei dat ik dat niet mocht doen ivm een grotere kans op een miskraam in de eerste 12 wkn. Dus weer niet of dat dat pas inging vanaf de eisprong of pas als je zwanger bent..
Ewa lekker zo'n huisarts, wazige gast! Het is zeker je eerste afspraak bij de vk of niet? Opzich is die meestal tussen de 8 en 12 wkn voor t eerst dus als t iets later is is dat niet heel erg hoor. Tis meer voor jezelf..
Zwangerworden, spannend zeg nu met de ha. Wie weet helpt de granaatappelsap! Zwanger2805 zei ooit iers over wortels en goed zaad geloof ik. Dus manlief miss maar een extra keer wortels voor schottelen?!
Spannend exquise! Duim, duim, duim!
Hier echt onwijs veel regen. Echt balen morgen worthet als het goed is 4 dagen mooi. Waarschijnlijk gaan we zondag inpakken en naar huis volgende week weer veel regen.. Jammer had me onze laatste vakantie samen anders voorgesteld eigenlijk. Maar ja het is niet anders, we proberen er wat van te maken..
Baby is steeds drukker voel me heel de dag wel ff. Soms is mn man op tijd soms niet.. Soms zie je het ook, leuk!
Ewa lekker zo'n huisarts, wazige gast! Het is zeker je eerste afspraak bij de vk of niet? Opzich is die meestal tussen de 8 en 12 wkn voor t eerst dus als t iets later is is dat niet heel erg hoor. Tis meer voor jezelf..
Zwangerworden, spannend zeg nu met de ha. Wie weet helpt de granaatappelsap! Zwanger2805 zei ooit iers over wortels en goed zaad geloof ik. Dus manlief miss maar een extra keer wortels voor schottelen?!
Spannend exquise! Duim, duim, duim!
Hier echt onwijs veel regen. Echt balen morgen worthet als het goed is 4 dagen mooi. Waarschijnlijk gaan we zondag inpakken en naar huis volgende week weer veel regen.. Jammer had me onze laatste vakantie samen anders voorgesteld eigenlijk. Maar ja het is niet anders, we proberen er wat van te maken..
Baby is steeds drukker voel me heel de dag wel ff. Soms is mn man op tijd soms niet.. Soms zie je het ook, leuk!
Het leven is een feestje, je moet alleen zelf de slingers ophangen 
dinsdag 16 juni 2015 om 18:30
Bedankt voor je pb zwangerworden, lastig hoor.
Het ziet er nu weer naar uit dat ik volgende week weg moet, dus dat is qua timing goed, en anders bel ik de vk om de afspraak te verzetten. Op mijn werk dien je in mijn functie binnen een week in het buitenland te kunnen zitten, dus weet nu nog niet wanneer ik zeker niet zal gaan. Ik ga het zien deze week, mocht het lijken dat het volgende week niet wordt, maar de week erna, kan ik de vk bellen. Ben in ieder geval nu wel even van de stress af.
Ik ben op zoek naar een andere ha, ben er wel klaar mee met die man.
Jammer van de regen vlasje! Balen, hier is het ook vrij frisjes vind ik, stomme zomer!
"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." - Albert Einstein
woensdag 17 juni 2015 om 16:30
Lilly, ga ik denk ik ook maar proberen een kruik.. of toch niet volgens Vlasje…haha!! Morgen maar eens even wat over lezen en eventueel een kruik kopen!! Zal inderdaad weinig doen vermoed ik maar goed het kan vast geen kwaad dus is de moeite waard toch!! Granaatappelsap ga ik morgen ook halen!! Hoe was je eerste sappie! Ja en heel fijn dat we serieus genomen werden!! Komt zeker een oplossing!!
Vlasje, zal mn vriend wortels gaan voorschotelen hahaha. Zink blijkt ook te helpen dus wie weet koop ik daar ook een potje van!! En lilly appte me een artikel over een onderzoek waaruit blijkt dat mannen in de zomer het beste zaad hebben (juli en augustus).. Dus wie weet dan deze ronde e de ronde daarna want heb begin en eind juli een ei als het goed is hihihi!! Balen van de regen… Wellicht zondag nog naar een andere plek trekken (waar het lekker weer is) en daar een paar dagen staan?? Kom gezellig bij ons anders, hihihi wij staan vanaf zaterdag in de Vogezen! Leuk dat de baby drukker is en je hem/haar geregeld voelt!! En leuk dat je man het ook kan voelen!!
Dank voor je
EWA. Ik hoop ook dat er een goede oplossing komt!! Fijn dat je werktrip qua timing goed gaat vallen!! Succes met het vinden van een nieuwe ha!!
Vlasje, zal mn vriend wortels gaan voorschotelen hahaha. Zink blijkt ook te helpen dus wie weet koop ik daar ook een potje van!! En lilly appte me een artikel over een onderzoek waaruit blijkt dat mannen in de zomer het beste zaad hebben (juli en augustus).. Dus wie weet dan deze ronde e de ronde daarna want heb begin en eind juli een ei als het goed is hihihi!! Balen van de regen… Wellicht zondag nog naar een andere plek trekken (waar het lekker weer is) en daar een paar dagen staan?? Kom gezellig bij ons anders, hihihi wij staan vanaf zaterdag in de Vogezen! Leuk dat de baby drukker is en je hem/haar geregeld voelt!! En leuk dat je man het ook kan voelen!!
Dank voor je
woensdag 17 juni 2015 om 17:42
Ewa ja die kruik, geen idee. Ik zeg alleen wat mijn vk zei..
Zwangerworden oeh dat klinkt goed beste zaad in juli aug ivm de zon zeker?!
Hier eindelijk weer heerlijk weer, fijn
Als het goed is tot volgende week woensdag dus beloofd toch wat beter te blijven gelukkig! Vandaag wandeling van 13,5 km gedaan. Was erg leuk, wel moe nu!
Dus nu lekker aan de olijfjes en (0%) bier
Zwangerworden oeh dat klinkt goed beste zaad in juli aug ivm de zon zeker?!
Hier eindelijk weer heerlijk weer, fijn
Dus nu lekker aan de olijfjes en (0%) bier
Het leven is een feestje, je moet alleen zelf de slingers ophangen 
woensdag 17 juni 2015 om 18:56
Hoi dames!
MvM komt morgen langs, vind het wel spannend merk ik. Geen idee waarom eigenlijk, maar goed.
Ook de uitnodiging van de gynaecoloog gehad, 16 juli mag ik me melden. (zal wel weer gaan dwarsliggen met werktrip, maar goed, oproep ziekenhuis klinkt natuurlijk voor veel werkgevers wel als iets wat ze niet even kunnen negeren.
Op het werk heb ik al een aantal keren gehoord dat ik er zo moe uitzie, en vandaag in een discussie moest ik spontaan janken. Dit ga ik nooit lang meer verborgen houden ben ik bang. Dus nu maar van plan om dit weekend of volgend weekend ouders te gaan vertellen. Dan iets verzinnen om de finse schoonfamilie te updaten. iemand een leuk idee? Vliegen daarheen gaat niet lukken binnenkort, dus dachten we aan een kaart oid.
Ik vond wel meer info over de kruik, meningen verschillen. Zolang de kruik niet erg heet is, en je hem niet zonder bescherming tegen buik aanhoudt, kan het in principe geen kwaad. (zeggen de meeste websites) Dus ik ga er mee door, slaap zo goddelijk met een lekker warm kroel ding.
Geniet wat het mooie weer vlas, hier is het weer regen en bleh!!
MvM komt morgen langs, vind het wel spannend merk ik. Geen idee waarom eigenlijk, maar goed.
Ook de uitnodiging van de gynaecoloog gehad, 16 juli mag ik me melden. (zal wel weer gaan dwarsliggen met werktrip, maar goed, oproep ziekenhuis klinkt natuurlijk voor veel werkgevers wel als iets wat ze niet even kunnen negeren.
Op het werk heb ik al een aantal keren gehoord dat ik er zo moe uitzie, en vandaag in een discussie moest ik spontaan janken. Dit ga ik nooit lang meer verborgen houden ben ik bang. Dus nu maar van plan om dit weekend of volgend weekend ouders te gaan vertellen. Dan iets verzinnen om de finse schoonfamilie te updaten. iemand een leuk idee? Vliegen daarheen gaat niet lukken binnenkort, dus dachten we aan een kaart oid.
Ik vond wel meer info over de kruik, meningen verschillen. Zolang de kruik niet erg heet is, en je hem niet zonder bescherming tegen buik aanhoudt, kan het in principe geen kwaad. (zeggen de meeste websites) Dus ik ga er mee door, slaap zo goddelijk met een lekker warm kroel ding.
Geniet wat het mooie weer vlas, hier is het weer regen en bleh!!
"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." - Albert Einstein
donderdag 18 juni 2015 om 13:21
Hello ladies,
Goed dat je het zegt Vlasje van die kruik. Ik sla nog maar ff over haha. Inderdaad van de sauna had ik ook al eens gehoord/gelezen. Dus ergens ook wel logisch. Ergens is het ook gewoon maar afwachten wat de natuur bepaalt. Heel eerlijk gezegd geloof ik ook niet zo dat je het echt zelf kan beinvloeden, behalve met regelmaat vrijen. Ik verwacht morgen mijn eisprong, wij doen het weer om de dag en blijven dat even doen! En dan maar weer op goed geluk afwachten. Heb echt super veel afleiding de laatste weken, merk dat ik minder mee bezig ben, Uiteraard is de wens er nog even sterk en denk ik er wel regelmatig aan, maar heb er wel meer rust van. Super fijn! Vorige week ook met mijn lieve mamsie over gepraat en dat was zo fijn! Ze wist al dat we het aan het proberen zijn, maar was zo fijn om met haar over te hebben dat het nog niet lukt. Mijn moeder is echt ook mijn beste vriendin. Ze heef altijd wijze raad en kan me altijd geruststellen! Het is ook wel fijn merk ik om het te delen met mensen om je heen, ze leven ook echt met je mee, dat doet zoveel goed!!
Het artikel gaat erover dat in juli en augustus onder invloed van bepaalde hormonen zaadcellen actiever zijn. Zo heb je meer kans op bevruchting. Dat is niet tegen dovemansoren haha, dus we gaan ervoor. Nog twee rondes en ook dan gaan wij een afspraak maken voor een onderzoek bij de gyn voor mijn man, spannend allemaal. Hopelijk is het niet nodig!
Wat leuk dat je de baby nu meer voelt, dat lijk me zo onwijs bijzonder… geniet ervan meis, een bijzondere tijd zo de kleine in je buik. Hoe is het weer inmiddels? Is de voorspelling nog beter geworden?
Wat spannend EWA dat je het gaat vertellen… dat lijk me zo bijzonder. Even nog geen originele ideeën maar zal er over nadenken. Ik denk dat ik het gewoon zou vertellen, dus zelf nooit echt over nagedacht! Spannend ook dat je het op je werk gaat vertellen. Ben erg benieuwd naar de reacties. Je hebt dus nog steeds last van de horrormonen haha…
Zwangerworden alvast veel plezier, dan ga jij ook lekker op vakantie, geniet er samen van.
Ik ben trouwens het boek van Daphne Deckers aan het lezen “geboorte van een gezin” (ofzo iets). Echt suuuuper leuk! Zo ben ik al een beetje voorbereid …
Met name stukjes over weinig slaap hebben, doet me wel beseffen even weer dat ik vooral even lekker samen met manlief nu moet genieten van de voordelen van het nog niet moeder zijn haha!!!
Goed dat je het zegt Vlasje van die kruik. Ik sla nog maar ff over haha. Inderdaad van de sauna had ik ook al eens gehoord/gelezen. Dus ergens ook wel logisch. Ergens is het ook gewoon maar afwachten wat de natuur bepaalt. Heel eerlijk gezegd geloof ik ook niet zo dat je het echt zelf kan beinvloeden, behalve met regelmaat vrijen. Ik verwacht morgen mijn eisprong, wij doen het weer om de dag en blijven dat even doen! En dan maar weer op goed geluk afwachten. Heb echt super veel afleiding de laatste weken, merk dat ik minder mee bezig ben, Uiteraard is de wens er nog even sterk en denk ik er wel regelmatig aan, maar heb er wel meer rust van. Super fijn! Vorige week ook met mijn lieve mamsie over gepraat en dat was zo fijn! Ze wist al dat we het aan het proberen zijn, maar was zo fijn om met haar over te hebben dat het nog niet lukt. Mijn moeder is echt ook mijn beste vriendin. Ze heef altijd wijze raad en kan me altijd geruststellen! Het is ook wel fijn merk ik om het te delen met mensen om je heen, ze leven ook echt met je mee, dat doet zoveel goed!!
Het artikel gaat erover dat in juli en augustus onder invloed van bepaalde hormonen zaadcellen actiever zijn. Zo heb je meer kans op bevruchting. Dat is niet tegen dovemansoren haha, dus we gaan ervoor. Nog twee rondes en ook dan gaan wij een afspraak maken voor een onderzoek bij de gyn voor mijn man, spannend allemaal. Hopelijk is het niet nodig!
Wat leuk dat je de baby nu meer voelt, dat lijk me zo onwijs bijzonder… geniet ervan meis, een bijzondere tijd zo de kleine in je buik. Hoe is het weer inmiddels? Is de voorspelling nog beter geworden?
Wat spannend EWA dat je het gaat vertellen… dat lijk me zo bijzonder. Even nog geen originele ideeën maar zal er over nadenken. Ik denk dat ik het gewoon zou vertellen, dus zelf nooit echt over nagedacht! Spannend ook dat je het op je werk gaat vertellen. Ben erg benieuwd naar de reacties. Je hebt dus nog steeds last van de horrormonen haha…
Zwangerworden alvast veel plezier, dan ga jij ook lekker op vakantie, geniet er samen van.
Ik ben trouwens het boek van Daphne Deckers aan het lezen “geboorte van een gezin” (ofzo iets). Echt suuuuper leuk! Zo ben ik al een beetje voorbereid …
donderdag 18 juni 2015 om 14:16
Ps. Ik ben er al een tijd mee bezig maar nu eindelijk is het zover, ik begin september met een opleiding! Het eerste deel duurt 12 maanden, je kan het elke x in delen doen en uiteindelijk een diploma halen. Suuuuupeer blij mee! Zal je zien dat ik nu zwanger raak. ;-)Maar ik heb geen zin om stil te blijven staan dus we zien wel hoe het loopt
donderdag 18 juni 2015 om 18:29
Weer is ondertussen gelukkig beter! Waarschijnlijk toch tot volgende week dus dat is fijn 
Morgen weer wandelen! Het kost me allemaal wel meer energie merk ik. Dus moet wel op mezelf passen!
Ewa misschien een foto kaart? met jullie met beschuit met muisjes?
En leuk mvm! Ja vertellen is misschien wel handig op je werk dan..
Lilly spannend zeg nieuwe opleiding hoor!
Morgen weer wandelen! Het kost me allemaal wel meer energie merk ik. Dus moet wel op mezelf passen!
Ewa misschien een foto kaart? met jullie met beschuit met muisjes?
En leuk mvm! Ja vertellen is misschien wel handig op je werk dan..
Lilly spannend zeg nieuwe opleiding hoor!
Het leven is een feestje, je moet alleen zelf de slingers ophangen 
donderdag 18 juni 2015 om 19:03
Ok, de MvM flessen staan klaar, timing als een malle, mag vanaf gister doneren 
Leuke cadeautjes, al denk ik niet dat ik de armband veel zal dragen. Vond haar wel een hoop ouwehoeren, maar goed, is voor een goed doel.
Ik ga het toch nog niet mijn moeder vertellen, haar oudste zus ligt ernstig ziek in ziekenhuis en ze is zo verdrietig momenteel, denk niet dat de boodschap gaat overkomen. Kan ook nog wel even wachten.
Hardloopbuuf ga ik het wel snel vertellen, ik ben net een dweil de laatste week, schiet niet op zo, kan geen rondje uitrennen.
Beschuit met muisjes kennen Finnen niet, helaas. We zaten ook te denken om een mini auto tussen die van ons te parkeren, en daar een foto van de maken. Of wachten op de echo en daar een print van maken. Lastig, lastig. Ook aan een simpele kaart gedacht en met dezelfde tekst in Fins en Nederlands. Of een vlag, fins/nederlands. Zoiets, ergens vinden we het wel leuk om iets met onze afkomst te doen.
Wat goed lily dat je die opleiding gaat doen. Ik merkte zelf dat sinds ik (vanaf dat ik het leuker begon te vinden) werk, ik zoveel minder mee bezig was, omdat het tijd en energie vergt. En tadaaa, na 2 rondes proberen was het toch raak. Dus wie weet helpt het alleen maar. En anders ben je mooi onderweg met de opleiding wanneer het (hopelijk niet) langer duurt voordat je zwanger bent.
Leuke cadeautjes, al denk ik niet dat ik de armband veel zal dragen. Vond haar wel een hoop ouwehoeren, maar goed, is voor een goed doel.
Ik ga het toch nog niet mijn moeder vertellen, haar oudste zus ligt ernstig ziek in ziekenhuis en ze is zo verdrietig momenteel, denk niet dat de boodschap gaat overkomen. Kan ook nog wel even wachten.
Hardloopbuuf ga ik het wel snel vertellen, ik ben net een dweil de laatste week, schiet niet op zo, kan geen rondje uitrennen.
Beschuit met muisjes kennen Finnen niet, helaas. We zaten ook te denken om een mini auto tussen die van ons te parkeren, en daar een foto van de maken. Of wachten op de echo en daar een print van maken. Lastig, lastig. Ook aan een simpele kaart gedacht en met dezelfde tekst in Fins en Nederlands. Of een vlag, fins/nederlands. Zoiets, ergens vinden we het wel leuk om iets met onze afkomst te doen.
Wat goed lily dat je die opleiding gaat doen. Ik merkte zelf dat sinds ik (vanaf dat ik het leuker begon te vinden) werk, ik zoveel minder mee bezig was, omdat het tijd en energie vergt. En tadaaa, na 2 rondes proberen was het toch raak. Dus wie weet helpt het alleen maar. En anders ben je mooi onderweg met de opleiding wanneer het (hopelijk niet) langer duurt voordat je zwanger bent.
"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." - Albert Einstein
vrijdag 19 juni 2015 om 11:34
Vlasje, fijn dat het weer toch beter blijft!! En fijn dat jullie lekker genieten!! Doe je nog middagdutjes??
EWA, je mag dus lekker in de containers plassen!! Succes!! Vervelend dat het op je werk veel moeite kost om het verborgen te houden… Wil je proberen het geheim te houden op je werk tot 12 weken of al wel eerder vertellen?? Voor je schoonfamilie, een foto maken met jullie schoenen en daartussen babyschoentjes?? Dat idee van de fins/nederlandse vlag klinkt ook wel grappig! Heftig dat je tante ernstig ziek in het ziekenhuis ligt.. Sterkte!! En ja als het hardlopen de laatste tijd niet zo best meer gaat, gaat je buuf vast dingen denken! Dan inderdaad beter maar vertellen!!
En wat betreft de kruik, ik ga er nog eens over lezen en wellicht proberen!!
Lilly, toi toi toi!! Hoop dat het eitje dit keer bevrucht wordt!! Fijn dat je lekker afleiding hebt!! En wat fijn dat je er met je moeder over gekletst hebt!! Zo close ben ik niet echt met mn moeder.. heb haar er ook nog helemaal niks over verteld! Vriendlief wel aan zn moeder.. En wat leuk dat je met een opleiding gaat beginnen!! Nog meer afleiding!! Wie weet is het dan ineens heel snel raak!!
Hier al weer over de helft van mn menstruatie!! Deze was wel iets heftiger dan de voorgaande rondes.. ach het zal wel!! Morgen gaan we lekker een weekje op vakantie dus als ik niet reageer dan komt het doordat ik weg ben en geen internet heb!!
EWA, je mag dus lekker in de containers plassen!! Succes!! Vervelend dat het op je werk veel moeite kost om het verborgen te houden… Wil je proberen het geheim te houden op je werk tot 12 weken of al wel eerder vertellen?? Voor je schoonfamilie, een foto maken met jullie schoenen en daartussen babyschoentjes?? Dat idee van de fins/nederlandse vlag klinkt ook wel grappig! Heftig dat je tante ernstig ziek in het ziekenhuis ligt.. Sterkte!! En ja als het hardlopen de laatste tijd niet zo best meer gaat, gaat je buuf vast dingen denken! Dan inderdaad beter maar vertellen!!
En wat betreft de kruik, ik ga er nog eens over lezen en wellicht proberen!!
Lilly, toi toi toi!! Hoop dat het eitje dit keer bevrucht wordt!! Fijn dat je lekker afleiding hebt!! En wat fijn dat je er met je moeder over gekletst hebt!! Zo close ben ik niet echt met mn moeder.. heb haar er ook nog helemaal niks over verteld! Vriendlief wel aan zn moeder.. En wat leuk dat je met een opleiding gaat beginnen!! Nog meer afleiding!! Wie weet is het dan ineens heel snel raak!!
Hier al weer over de helft van mn menstruatie!! Deze was wel iets heftiger dan de voorgaande rondes.. ach het zal wel!! Morgen gaan we lekker een weekje op vakantie dus als ik niet reageer dan komt het doordat ik weg ben en geen internet heb!!
vrijdag 19 juni 2015 om 12:05
Die met die schoentjes is leuk ja! Dat staat wel schattig hihi. Ik denk dat ik van mijn man zijn kant en onze kant het gezin met aanhang bij elkaar roep in een weekend. En dan de bruidstaart bestel in een klein formaat (iedereen heeft het nog over die taart haha). Wij hadden 2 sneeuwpoppetjes erop en dan met een kleintje erbij haha. Of de lagen erin een blauwe en een roze, kijken of het kwartje valt
Met die schoentjes zouden winterschoentjes wel leuk zijn ivm Finland, maar ja dat zal nu wel weer moeilijk te vinden zijn hartje "zomer" (tis meer herfst dan zomer haha)
Gek Zwangerworden, had ik vorige x op vakantie, duurde langer dan gebruikelijk en veeeeel heftiger, alsof je lijf een schoonmaak houdt van binnen! Fijn dat je al op de helft zit. Dan heb je je eisprong denk ik als je terugkomt?
Zeker goed naar je lichaam luisteren Vlasje, je wilt natuurlijk van alles, maar goed je rust pakken. Maar dat doe jij wel volgens mij. :)wanneer gaat jouw verlof nou ook alweer in?
Super dat alles klaar staat van MvM Evenwatanders! Ik ben me er nu ook meer bewust van hoe belangrijk het is, dus ga het zeker doen. Je campagne werkt Vlasje
Kan me voorstellen dat je nog even wacht met het vertellen aan je moeder. Ze moet er wel echt van kunnen genieten en jullie ook natuurlijk. Even wachten maar, zal niet meevallen. Is je tante zo ziek dat ze gaat overlijden of is er nog een kans dat ze beter wordt? Heftig hoor voor je moeder!
Zal niet teveel details neertypen, maar het wordt een vruchtbare maand volgens mij!
Heel veel vruchtbaar slijm gespot afgelopen dagen en zeker vanmorgen! Ik denk dat wij het toch om de 48 uur gaan doen en zodra ovulatiepijn er is nog een keer als de situatie dat toelaat. Aangezien wij nu bijna een jaar bezig zijn, denk ik wel dat de mogelijkheid er is dat het bij mijn man wat minder goed is wellicht. Dan is om de dag het beste las ik, dus gaan we daar maar voor! En dan duimen geblazen!
Heel veel plezier met jullie weekje weg Zwangerworden en Vlasje nog de resterende dagen. Geniet ervan dames...
Gek Zwangerworden, had ik vorige x op vakantie, duurde langer dan gebruikelijk en veeeeel heftiger, alsof je lijf een schoonmaak houdt van binnen! Fijn dat je al op de helft zit. Dan heb je je eisprong denk ik als je terugkomt?
Zeker goed naar je lichaam luisteren Vlasje, je wilt natuurlijk van alles, maar goed je rust pakken. Maar dat doe jij wel volgens mij. :)wanneer gaat jouw verlof nou ook alweer in?
Super dat alles klaar staat van MvM Evenwatanders! Ik ben me er nu ook meer bewust van hoe belangrijk het is, dus ga het zeker doen. Je campagne werkt Vlasje
Zal niet teveel details neertypen, maar het wordt een vruchtbare maand volgens mij!
Heel veel plezier met jullie weekje weg Zwangerworden en Vlasje nog de resterende dagen. Geniet ervan dames...
vrijdag 19 juni 2015 om 20:39
duim modus aan voor jullie lilly!!! Laten we hopen dat de zaadjes van jouw man al eerder in het jaar hun boost hebben!
en zwangerworden, geniet van jullie vakantie! Vergeet niet ook af en toe een lekkere cocktail te pakken. Het leven moet wel genieten blijven niet?
Ik zit op 8 dagen na mn ovulatie, qua timing hebben we deze ronde heel goed gezeten. Maar ik denk niet dat ik zwanger ben! Heb geen speciale symptomen of zo, maar is gewoon een gevoel
ik heb het gevoel dat het pas over 2 a 3 maanden een keer raak gaat zijn (ALS het ooit maar een keer raak is
) zoals ik op de app ook al had gezegd heb ik kennis gemaakt met 2 mogelijke toekomstige begeleiders van mijn vervolgopleiding en dat was heel goed bevallen (dat wel ja, snappen jullie m? 
)
Heb zo n zin om die opleiding te gaan doen dat ik het eigenlijk wel prima vind als het zwanger worden nog iets langer duurt zodat ik me daar gewoon helemaal in kan storten! En niet voortijdig met verlof hoef en zo. Life goes on
en zwangerworden, geniet van jullie vakantie! Vergeet niet ook af en toe een lekkere cocktail te pakken. Het leven moet wel genieten blijven niet?
Ik zit op 8 dagen na mn ovulatie, qua timing hebben we deze ronde heel goed gezeten. Maar ik denk niet dat ik zwanger ben! Heb geen speciale symptomen of zo, maar is gewoon een gevoel
Heb zo n zin om die opleiding te gaan doen dat ik het eigenlijk wel prima vind als het zwanger worden nog iets langer duurt zodat ik me daar gewoon helemaal in kan storten! En niet voortijdig met verlof hoef en zo. Life goes on
