Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Zwanger worden vanaf augustus '14 doorstart

31-08-2014 12:08 2001 berichten
Hallo dames,



Hierbij een nieuw topic, omdat we dan met zijn alle een tabel kunnen bijhouden.

Voor inloggen:

gebr. naam: Aug14

ww: aug14





Naam
Leeftijd+partner
NOD
Ronde
Bijzonderh.
Vlasje88 26+30 rond 17-1 5 uitgerekende datum 27-9-2015
zwanger2805 24+35 10-09-2014 216-5 bevallen van een dochter :love:
Pluisje 22+27 22 maart 715 april eerste afspraak ziekenhuis
lilly1980 33+45 13-05-2015 Hou ik niet bij
pinguin00 21+30 26-05-2015 10? 18 mei zkh
Chloeev 22+27 23-11-2014 4 23-11 positieve test :cheer:
Diamondgloss 25+34 22 januari 2015 6 van plan pil weer te gaan slikken
daardbei27+2909-09-20141:cheer: Uitgerekende datum 16 mei 2015
EvenWatAnders32+3304-06-20158? :cheer2: 03-06 positieve test!!
exquise29+3022 juni9 25-6 positieve test :cheer:
zwangerwordenvanaf201432+3413-08138 juli onderzoeken gehad bij de gynaecoloog en 14 augustus terug voor de uitslagen
Juffrouw2323+28+\- 14-04-20159 13-04-2015 positieve test :cheer:
Alle reacties Link kopieren
http://www.24baby.nl/zwan ... zwanger-worden-vrij-tips/



Ik stuit nu op bovenstaand artikel, en vraag me af of jullie je aan deze tips houden? Als ik het zo lees vrijen wij niet helemaal op de goede manier, haha
Alle reacties Link kopieren
Ja, heb ik ook gelezen.. best een wonder wat er daar binnen allemaal gebeurd he!



@ Daardbei en vanaf nu lekker je laten vertroetelen hihi. Lekker naar je lichaam luisteren :) Fijn dat je nog niet misselijk bent.
Alle reacties Link kopieren
@ Pannenkoek2013, al die tips doen wij eigenlijk wel haha.

beetje raar misschien om te vertellen, maar mijn vriend komt eerst klaar en dan ik. Dat schijnt ook wel goed te zijn... :rolling: Of het allemaal waar is. Ach, baat het niet, dan schaadt het niet.. :-p
Alle reacties Link kopieren
@ Lilly, haha heel goed van jullie! nou wij hebben best vaak gewoon elke dag seks en moet zeggen dat ik ook niet van plan ben om elkaar te gaan afwijzen omdat er dan meer kans op bevruchting plaatsvindt! En het is afgelopen dagen tijdens de dagen dat ik denk vruchtbaar was ook gebeurd dat ik daarna meteen weg moest, dus dan volgen wij niet echt de tips die daar staan :-p
anoniem_192628 wijzigde dit bericht op 09-09-2014 17:10
Reden: woord vergeten
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ik bedenk me net dat ik met benen omhoog op de bank heb gelegen hahaha



Maar dat was omdat ik erna film ging kijken en vriend ging gamen. Ondertussen al wel wat rondgelopen dus dan telt het misschien niet.
Alle reacties Link kopieren
diamondgloss schreef op 09 september 2014 @ 17:15:

Ik bedenk me net dat ik met benen omhoog op de bank heb gelegen hahaha

Hahaha, heel goed! Als het bij ons deze ronde niet lukt ga ik ook een aantal tips overwegen ;-)
Alle reacties Link kopieren
@pannenkoek2013, moet je ook zeker niet doen. Belangrijkste is dat het zo natuurlijk mogelijk blijft denk ik. Toevallig doen wij het meestal zo om de dag. En ik blijf sowieso altijd liggen knuffelen met mn vriend maarniet met mn benen in de lucht ;-) ik geloof dat mijn vriend me dan wel raar aan gaat kijken :-p niets mis mee overigens als anderen het doen maar voorlopig houden we het zo als altijd. Bevalt goed :)
Alle reacties Link kopieren
Ik deed het ook niet meteen hoor



Zie je het al voor je: "ga even van me af schat *gooit benen de lucht in* zo nu moet het zakken" ;-)
Alle reacties Link kopieren
Ha ha misschien kunnen onze mannen ons aan de benen omhoog trekken, zakt het nog beter in :-P Of gewoon handstand ;-)
Alle reacties Link kopieren
Ja die tips had ik ook al gezien. Maar goed, dan ga je er juist weer zo'n druk op leggen dat het vooral ontspannen moet zijn haha. :-p
Alle reacties Link kopieren
Hahaha daardbei jij hebt makkelijk zeggen jij hebt al een positieve test!! X-D



Wij doen het wel ongeveer zo, maar vooral omdat we dat fijn vinden. Ochtendsex schijnt ook beter te zijn dan avondsex en ik vind ochtendsex fijner, dus dat is mooi :-)

Mijn man had die tips ook opgezocht en vond dat ik dus met mijn benen in de lucht moest gaan liggen, nou no way tenzij het echt niet lukt maar dat zaadje zwemt als het goed is dus haalt de baarmoeder toch wel!



Ik ben in juli gestopt met de pil, toen 1 maand ontpilt en toen dus begonnen met proberen zwanger te worden. Hopelijk is het ons gegund..



Nog twee nachtjes.. Nog steeds niet ongesteld trouwens!
Het leven is een feestje, je moet alleen zelf de slingers ophangen :-)
Alle reacties Link kopieren
Hahaha nou ja jij misschien straks wel vlasje :Imao: :worship: toch handig als je man zo meedenkt!!
Alle reacties Link kopieren
:jump: ik ben zeer geduldig... :blob
Het leven is een feestje, je moet alleen zelf de slingers ophangen :-)
Alle reacties Link kopieren
Wow wat een hoop berichten weer!



Daardbei gefeliciteerd!! Ga je nog een test doen ter bevestiging en is het al tot jullie doorgedrongen?



Ik probeer tijdens de Sex gewoon te genieten en ik blijf tegenwoordig daarna wel zo lang mogelijk liggen.



Het ene moment denk ik dat ik zeker ongesteld ga worden en het andere moment denk ik weer dat het niet perse hoeft dus ik word helemaal gek haha. Donderdag is mijn nod dus ik hoop dat ik tot vrijdag kan wachten met testen mits ik niet al eerder ongesteld word.
Alle reacties Link kopieren
Ochtendseks hebben wij ook vaker dus dan doen we dat wel goed :-)



Snap dat je ongeduldig wordt en voor als je nog steeds niet het gevoel hebt ongesteld te gaan worden!



@chloeev voor jou ook spannend!



Wel leuk dat jullie mannen ook meedenken die van mij is toch wel heel erg van het komt zoals het komt. Hij wil het wel heel graag, we hebben ook veel kleine kinderen in onze omgeving en daar is hij dol op, maar toch geduldiger dan dat ik ben!



Hebben jullie het al weleens over namen gehad? Wij hebben in principe al een meisjes- en jongensnaam die we allebei mooi vinden, maar dat hadden we al wel een tijdje!
Alle reacties Link kopieren
Pannenkoek, mijn vriend is ook zo geduldig en nuchter. Vind ik stiekem wel fijn. Mijn vriend is er gewoon van overtuigd dat het gaat lukken. Hij gelooft in positief denken en hij heeft altijd gelijk tot nu toe:-)

Wij hebben al een jongens- en meisjesnaam in principe... Misschien als het zover is dat we nog verder kijken maar vinden deze twee wel errug leuk en mooi. Tot nu toe niets tegengekomen wat het overtreft voor mij in ieder geval
Alle reacties Link kopieren
Hoi lady's



Heb vandaag volgens mij echt mijn dag niet.. dit is inmiddels al de derde keer dat ik dit verhaal opnieuw typ omdat ik weer eens een verkeerde knop in druk waardoor alle tekst weg was... (hoop niet dat het met het zwanger worden ook zo gaat haha)



@Daardbei: van harte gefeliciteerd.. eerste ronde en direct zwanger..echt super!!!



@Pannenkoek: Ik merk op dit moment nog niet echt veel van de pillen behalve dat ik er vaak door moest plassen ondanks dat ik weinig dronk.. inmiddels is het wel afgenomen.. ik blijf het voorlopig nog gebruiken tot het doosje op is.



@Diamondgloss; niet iedere vrouw heeft last van innestelingsbloed... meestal is innestelingsbloed bruin van kleur maar kan eventueel ook felrood zijn... Ik denk dat ik het zelf ook wel moeilijk zou vinden om het te onderscheiden van een gewone menstruatie.. ik denk daarom zelf maar altijd zolang ik bloed zie ga ik er vanuit dat het niet is gelukt... en mocht het wel zo zijn dan merk ik het in de loop van de maand zelf wel.



@lilly ik werk op dit moment 5 dagen maar mocht het zover zijn dan wil 4 dagen gaan werken.. het liefst eigenlijk 3 zelfs... mijn partner heeft ook een eigen bedrijf en die zal dus fulltime blijven werken.. voordeel is wel dat hij dan ook toch iets flexibeler is..

mijn schoonouders wonen ver van ons vandaan dus oppassen zal voor hun geen mogelijkheid zijn.. mijn eigen ouders werken allebei fulltime.. ik zal dus wel gebruik moeten maken van de kinderopvang. ik heb er zelf om eerlijk te zijn geen fijn gevoel bij om een kleine baby al naar de kinderopvang te brengen.. doe het toch liever als het al wat ouder is.. maar ja.. dat is iets voor later...
Alle reacties Link kopieren
Namen zijn wij nog niet echt mee begonnen, het moet ons eerst nog gegund zijn om een babytje te krijgen..



Was vandaag erg druk op mijn werk, maar ben ook echt heel moe. Wat de oorzaak is weet ik natuurlijk niet.



Gisteren deden mijn tepels trouwens echt onwijs pijn en na het douchen waren ze zelfs opengesprongen! Ik heb last van eczeem en ook wel eens op mijn tepels, maar zoals gisteren nooit gehad. Ik kon wel huilen! Verder ook een droge huid die aanhoudt, terwijl die normaal weer overgaat als ik mijn speciale zalf smeer.

Iemand ervaring hiermee?
Het leven is een feestje, je moet alleen zelf de slingers ophangen :-)
Alle reacties Link kopieren
Toch vandaag getest ik hield het niet meer. De test was negatief. Het zou kunnen dat ik te vroeg heb getest (heb wel een vroege test gebruikt), maar ik denk dat ik gewoon ongesteld ga worden, want nadat ik de test had gedaan kreeg ik echt de buikpijn die ik normaal altijd maandelijks had.



Succes voor de dames die vandaag nog gaan testen!!
Alle reacties Link kopieren
Vervelend vlasje, klinkt erg pijnlijk! Ik ben heel benieuwd wat er uit jouw test gaat komen.



@chloeeev jammer! Maar nu heb je duidelijkheid en kun je je weer opstarten voor de volgende ronde! :)



Visje jij gaat testen vandaag toch?



@pannenkoek als ik over namen begin wordt mijn vriend helemaal verlegen haha. We zijn er wel allebei mee bezig en ik heb zeker al wat lijstjes met suggesties maar dat komt allemaal wel als ik ook daadwerkelijk zwanger ben!



Over die tips, ik ga wel steeds met mijn benen omhoog haha, soms houdt mijn vriend ze voor me omhoog. Hebben we wel lol om altijd dus dat scheelt!



Ik hoef niet langer te wachten, ik ben vanmorgen ongesteld geworden en ik ga helemaal kapot van de buikpijn en rugpijn. Ik heb zelfs m'n werk afgebeld want ik kan amper op m'n benen staan. Ik was er al bang voor dat ik dat er weer voor terug zou krijgen na het stoppen met de pil.

Iemand nog goede tips? Ik heb 2 kruiken tegen mijn buik en rug + 2 paracetamols achter de kiezen maar het helpt voor geen meter.

We houden maar in gedachten dat het voor een goed doel is!
Alle reacties Link kopieren
Ik had vannochtend een klein beetje bruin bloedverlies of donkere afscheiding, maar ik ga toch voor het oud bloed gezien mijn buikpijn. Dus wie weet word ik eerder ongesteld dan zaterdag en is mijn cyclus deze maand 25 dagen i.p.v. 27 dagen. Mijn NOD is op a.s. zaterdag.



Gisteren was ik in de keuken bezig met vriend maar ik lette niet goed op, vriend maakte een rare beweging waarbij hij met zijn elleboog in mijn buik terecht kwam wat nogal zeer deed. Een beetje stomme actie en kan ook nooit goed zijn. Hopelijk heeft dat alles niet extra snel op gang gebracht of wanneer er iets pril zat..... je weet het nooit. Ben erna wel goed verzorgd en geknuffeld haha.



Ik ben wel erg misselijk geweest gisteren wat erger werd als ik in mijn auto reed, maar ook vannochtend en nu voel ik alsof er iets 'uit moet', maar ik heb niet overgegeven.



@Vlasje88, Haha ja je moet wel geduldig zijn, maar dat is toch wel lastig hoor :-d Dat van de tepels herken ik niet, het klinkt wel erg pijnlijk zoals je schrijft dat ze open zijn gesprongen! Je hebt ook speciale tepelkloven creme in de winkel.



@lilly1980 Wat fijn dat je vriend zo positief is ingesteld, dat is alleen maar leuk.



@chloeev, jammer zeg! je kan altijd nog wat dagen wachten als je niet ongesteld word.



Qua namen heeft mijn vriend wel een idee voor een jongen, maar dat is precies zo'n naam waarbij ik weer moet denken aan iemand in mijn omgeving met het beeld wat ik niet bij een kindje wil linken haha. Een jongensnaam vind ik persoonlijk lastiger dan een meisje, voor een meisje zou ik meerdere namen wel mooi vinden. Echt nagedacht hebben we nog niet, eerst maar eens zien of het ons lukt.
Alle reacties Link kopieren
@pinguin00 erg he zulke buik- en rugpijn, ik ken het heel goed. Meestal is het bij mij wel over na 2/3 dagen, maar soms zit ik echt in de foetus houding door mijn knieeen op het moment dat ik een aanval van kramp krijg en hoop ik altijd maar dat ik niet flauw val. Goede tips behalve paracetamol heb ik niet, ibuprofen werkt bij mij altijd wel beter maar ik las hierover dat ibu beter vermeden kan worden als je zwangen wilt raken.
Alle reacties Link kopieren
Pinguin00, het enige wat mij altijd helpt bij ongesteldheid is Aleve Feminax. Wel prijzig, maar paracetamol kots ik er zo weer uit van de misselijkheid ;-)



Jammer chloeev :'-(
Alle reacties Link kopieren
Jammer van de negatieve test Chloeev en dat jij ongesteld bent geworden Pinguin. Heb je nu wel een regelmatige cyclus? Echt balen als het meteen zo heftig is, ik heb altijd last van m’n rug en neem dan alive fenimax dat werkt voor mij goed!



@ Mary-ann Jammer dat je nog niet echt wat merkt van die vitamine, maar het is natuurlijk sowieso ook goed om het te slikken!



@ Vlasje, jij hebt wel echt kwaaltjes he?! Ik heb zelf helemaal geen ervaring met eczeem dus geen goede tip voor je helaas!



@Diamondgloss, gek he als je cyclus dan toch anders lijkt te zijn… Denk je echt dat zo’n elleboog stoot invloed zou kunnen hebben op je bevruchting? Ik hoop het niet voor je!



Nog over de namen, uiteraard moet je eerst maar afwachten of het je gegund is! Maar de namen die wij hebben zijn gewoon in de loop der jaren per toeval ter sprake gekomen. Dit is nog van voor dat we serieuze plannen hadden, vandaar dat ik benieuwd was!



Ik heb vanmorgen toch ook maar iets langer stilgelegen, wie weet zit ik nog aan het einde van m’n vruchtbare dagen en helpt het :-)
Alle reacties Link kopieren
pannenkoek2013 schreef op 10 september 2014 @ 09:31:



@Diamondgloss, gek he als je cyclus dan toch anders lijkt te zijn… Denk je echt dat zo’n elleboog stoot invloed zou kunnen hebben op je bevruchting? Ik hoop het niet voor je!





Dat weet ik niet, als ongesteldheid doorzet kom ik daar ook niet achter. Het kan dan ook zijn dat er geen bevruchting is geweest.



Baal wel een beetje vandaag, aangezien je lichaam je met kwaaltjes zo erg voor de gek kan houden. Het lijkt wel of ik geen pil of wel een pil, altijd iedere maand extra nieuwe kwaaltjes krijg en steeds weer wat erger als de maand ervoor. Erg vervelend

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven