Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Zwanger worden vanaf augustus - deel 2

25-11-2018 14:36 1438 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Hier gaan we verder. :)

Bij deze een link naar het oude topic: zwanger/zwanger-worden-vanaf-augustus/l ... start=1480

Tabel is gesloten!
Naam: Leeftijd: Ronde: NOD/UD: Bijzonderheden:
Gracey30 33/33 :cheer2: 03-05 Niek is geboren!
Fiona2018 31/35 :cheer2: 11-06 Dochter is geboren!
Mo_niekk 25/35 :cheer2: 24-07 Dochter is geboren!
Lotus85 33/40 :cheer2: 15-09 Dochter is geboren!
Monkey123 29/33 :cheer2: 23-09 Zoon is geboren!
Pavo07 28/33 :cheer2: 23-10 Dochter is geboren!
LBtwee 29/44 :cheer2: 26-12 1e kind
Luna-87 31/34 :cheer2: 18-12 dochter is geboren!
Tinkeltje33 34/37 :cheer2: 25-01 2e kind
tinkeltje33 wijzigde dit bericht op 28-12-2019 19:30
45.80% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren Quote
Ow sorry, reageer helemaal niet op Gracey. Een jongetje! Jongetjes zijn zo leuk, maar ik ben bevooroordeeld. :heart:
Alle reacties Link kopieren Quote
Gracey, gefeliciteerd. Heb je nu dan dus drie jongens? :cheer2:

Lbtwee, wat een vreemde werkgever heb jij. Ik zou ook echt de telefoon niet opnemen na werktijd, is dat gebruikelijk in jouw branche? Sterke ermee :hug:

Hier gaat alles goed, ik ben alweer ruim 14 weken. Ik denk dat ik de baby al gevoeld heb deze week maar omdat het nog zo vroeg is twijfel ik nog. Vorige keer voelde ik het ook al met 16 weken dus het zou best kunnen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Hee Fiona wat fijn :-) En wat bijzonder dat je het kleintje mogelijk al gevoeld hebt!

Wat betreft telefoon in avond uren etc; dat wordt bij mijn werkplek wel als normaal bevonden. Net als overwerken naast de hectische dagen (en daar geen beloning/extra vrij/salaris voor krijgen).

Ik heb nog steeds geen smiley gevonden, maar volgens mij app zou dat ook pas zondag zijn. Heb dus nog ff de tijd en vooralsnog doen we het gewoon om de dag :-)!

bye!
Alle reacties Link kopieren Quote
hey dames,

ik waag weer een poging maar het forum blijft bij mij heel erg traag. na het typen van een zin moet ik nog een paar tellen wachten voordat die er eindelijk staat en heb daar op het moment niet echt het geduld voor.
ook zit ik al dagenlang tussen de zieke kinderen. jongste is echt 10 dagen lang hartstikke ziek geweest, ontstoken ogen en oren, ontstoken amandelen, buikpijn en overgeven en door de langdurige hoge koorts ook nog eens flink last gehad van verstopping. 2 dagen geleden zijn ook de andere 2 flink ziek geworden en zelf ben ik inmiddels ook niet lekker. misselijkheid begint ook op te zetten en moeheid is toegeslagen. ook natuurlijk door de gebroken nachten met mijn dochtertje.

@tinkeltje wat ik een paar dagen geleden al probeerde te zeggen maar dus niet lukte is dat ik het echt super knap vind dat je de keuze heb genomen om even een korte pauze te nemen. ik denk ook echt dat juist als je even tot rust bent gekomen dat het dan op het juiste moment als een prachtig cadeautje in je schoot valt!

@fiona zou echt heel goed kunnen dat je je kleintje al hebt gevoeld, mooi is dat he!! echt leuk om dit soort dingen te lezen :)

@gracey super leuk een jongetje!! gefeliciteerd :heart:

@monkey wat jammer dat je ongesteld bent geworden, maar goed van je dat je het zo op pakt. hoop dat je weer vol goede moed de volgende ronde in gaat!

@lbtwee misschien is het hier al eens vermeld hoor maar wat voor werk doe je? het overwerken en daar geen salaris oid voor krijgen klinkt precies hetzelfde als het werk wat ik tot kort geleden nog deed. nu niet meer. lang verhaal, kut werkgever. afschieten die handel.

@luna jouw nod is bijna...ik ben niet nieuwsgierig hoor haha maarre hoe staat het ervoor?? :-D:-D
Alle reacties Link kopieren Quote
Hey Leentje, och wat sneu die zieke toetjes bij jou thuis!! Goed op jezelf en je kids letten hoor!! Beterschap

Ik ben fysio in een pluspraktijk. Verder wil er niet al te veel over kwijt ivm privacy PM kan altijd!!
Alle reacties Link kopieren Quote
Yes feest! Een smiley! God wat ontzettend makkelijk deze testen, had ik dat maar eerder gedaan! Vannacht mega krampen en beetje misselijk geweest. Maar nu dus duidelijk waarom haha. Vanavond slingers uit en benen omhoog
Alle reacties Link kopieren Quote
Haha Lbtwee geniet ervan! Leentje wat akelig zieke kids. Beterschap en ook voor jezelf. Hier ook zieke kids. Tussen de middag donderdag kwam de jongste huilend uit school, nog geen 5 min thuis toen sliep hij. Hoofdpijn en koorts. Nu nog niet opgeknapt. Donderdag na de middag oudste ziek uit school. Oorpijn en koorts. Daardoor van donderdag op vrijdag nauwelijks geslapen. En moest gisteren wel werken met een hele drukke planning. Veel intakes en stagiaire erbij. Hij knapt nu wel weer wat op. Nu de jongste nog. Fiona ik voelde het in de vorige zwangerschap en nu al met 12 weken een keer bewegen. Fijn die beweging in je buik. Ik heb inderdaad al 2 jongetjes en de derde dus op komst.
Alle reacties Link kopieren Quote
LBtwee, veel plezier dit weekend! :proud:

Luna, hoe gaat het met jou?

Sterkte met de zieke kinderen. Hier is het ook raak. Dochter gaat sinds vorige week naar de peuterspeelzaal (is verder nooit naar de opvang geweest o.i.d.) en is meteen strontverkouden. Ze is twee jaar lang bijna niet ziek geweest maar dat zullen we vanaf nu wel gaan inhalen.

Ik heb zelf al een paar dagen erge hoofdpijn en ik slaap slecht. Eerst door mijn zieke dochter, maar vannacht heeft ze keurig doorgeslapen maar werd ik zelf evengoed elke twee uur wakker. Zo, klaagmodus uit ;-)
Alle reacties Link kopieren Quote
Ach wat naar die zieke kinderen. Zoon is wel al weken aan het hoesten, maar echt ziek is hij niet. Gelukkig maar, dat was vorig jaar wel anders.

Fiona: wat fijn dat je het al gevoeld hebt. Ik hoor wel vaker dat je het de tweede keer veel sneller voelt. Ik denk ook omdat je het dan herkent.

Lbtwee: veel plezier!

Leentje: wat lief dat je dat zegt.

Ik vind het best fijn om een maand over te slaan. Kan ik ook lekker meeborrelen met kerst. Ik heb nogal een vervelende schoonzus die hele impertinente vragen er uit kan gooien. Ik wil haar helemaal niet aan de neus hangen wanneer wij voor een tweede gaan. Nu ik lekker wijntjes kan drinken, hoop ik de vragen te kunnen ontwijken.
Alle reacties Link kopieren Quote
iedereen beterschap met de kindjes!!

lbtwee nee snap ik hoef je verder ook niks over te zeggen hoor maar is dus heel iets anders dan wat ik deed. maarre een smiley dus nu gaan met die banaan! :cheer:

Fiona ja dat ga je merken hoor. zodra ze naar een psz oid gaan vliegen de virussen je om de oren.

tinkeltje, heb dus medelijden met mij. zat toevallig een paar dagen geleden over de kerstdagen na te denken en hoe ik die ga overleven met mijn schoonfamilie ZONDER alcohol. heb al zeker een jaar flinke ruzie met mijn schoonzusje (kind is echt contact gestoord) sinds dat de broer van mijn man een relatie met haar heeft gaan de dingen een beetje anders dan anders zeg maar. toen ik een jaar geleden haar advies wilde geven omdat ze dezelfde opleiding ging doen als ik (ik op de reguliere manier en zij via een thuis studie) zodat ze geen moeite voor niks zou gaan doen kreeg ik de volgende dag een appje van 136 regels ofzo?? waarin ik allerlei beschuldigingen naar me kop gesmeten kreeg en eigenlijk als een verschrikkelijk persoon werd neergezet. kwamen er al heel snel achter dat het een heel stiekem meisje is. en haar moet ik nu dus waarschijnlijk verdragen met de feestdagen. denk dat het beter was geweest als ik onder invloed van alcohol bij haar aan tafel moet zitten dan onder invloed van hormonen hahaha

dus tinkeltje ik snap je! :lol:
Alle reacties Link kopieren Quote
Leentje: Ow wat naar zeg. Lekker laten dat soort mensen. Op zich heb ik verder wel zin in kerst. Iedereen komt bij ons en ik ga uitgebreid koken. Ik sta die maandag waarschijnlijk de hele dag in de keuken.

Mijn vruchtbare dagen komen er aan en ik kan het toch niet helemaal onbenut laten. We seksen gewoon als we zin hebben en verder zien we het wel. Ik vind het toch een beetje zonde van dat eitje. :$
Alle reacties Link kopieren Quote
Haha Tinkeltje, helemaal loslaten gaat dus nog niet helemaal. Geeft ook niks,. Rust en ontspanning in je hoofd is ook erg belangrijk voor je lijf!! Jullie gaan lekker uitgebreid kerst vieren dus, fijn! Mijn vriend en ik hebben beiden eigenlijk niks met kerst.. We gaan 1 dag naar zijn familie en 1 dag naar de mijne.. Maar we hoeven gelukkig zelf niet te kokkerellen... Geven we helemaal niks om haha.

Leentje dat klinkt niet zo gezellig! Hopelijk valt het mee dit jaar!

Wij hebben gisteren gesekst. Vandaag weer getest, geen smiley meer! Dus maar 1 dag verhoogd lhg, is dat normaal? Kan natuurlijk ook zijn dat ik eergisteren in de loop van de dag ook een smiley had, maar niet getest overdag dus niet gezien...
Hebben iig op de smiley dag gesekst dus dat zou goed moeten zijn. En nu dan toch maar om de dag vol blijven houden! Is ook niet erg
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik had volgens mij de dag er na ook geen smiley meer. Maar bij twee keer per dag testen had ik uiteindelijk 3 smileys. Dus het zou kunnen.

Tsjah loslaten....we staan er vrij relaxt in deze maand en dat is ook wel fijn. Ik voel me nu wel weer goed en dan zie ik niet zo veel problemen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat is het stil hier. Pavo en Monkey schrijven jullie hier nog mee? Ik zag dat Pavo zelf een topic geopend heeft.
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik lees zeker mee maar reageren schiet er telkens bij in.

Ik ben weer een soort van ongesteld geworden.. Hopelijk komt hierna mijn cyclus op gang en verdwijnt het hcg. Als ik niet meer bloed doe ik nog een testje. Hopelijk snel weer een eisprong!

Verder ben ik nog best down. We gingen er echt vanuit dat we zwanger de feestdagen in zouden gaan.

Ik reageer later even op de rest ! Mijn NOD mag naar 10 januari.. Als mijn cyclus tenminste niet gek gaat doen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Klinkt heel fijn Tinkeltje! Wat kan zo'n kinderwens, of het nu de 1e of 5e wordt, toch veel met eens mens doen . Ik had uiteindelijk eergisteren ook 2 smileys, smorgens en savonds getest en dan dus savonds seks gehad.

He pavo ik hoop ook voor je dat de cyclus weer op orde komt.
De feestdagen zijn voor mij ook altijd momenten om echt even terug te kijken op het jaar en word daar ook altijd een beetje melancholisch van, dus ik snap je wel.

Ik hoop vooral dat wij het nieuwe jaar kunnen starten met goed nieuws. Heb wel het gevoel dat m'n ovulatie nu veel duidelijker was met zowel de krampen als de smileys. Voelt wel dubbel om hier mee bezig te zijn in de periode dat het met het werk nu niet gaat. Ik zie m'n collega's al denken: Goh nu begint ze met werken ja burnout klachten en dan is ze nog zwanger ook.. Maarja, dat 'voor anderen denken' is juist 1 van de problemen haha.
Alle reacties Link kopieren Quote
Pavo: hoop dat je cyclus nu weer een beetje normaal is. Die hoop iedere keer. En zeker rond de feestdagen. :hug:

Lbtwee: ik heb al zo veel geroddel meegemaakt over zwangere vrouwen. Ik zei altijd, dat het me niet zou kunnen schelen als het mij zou gebeuren. Ik beslis voor me zelf of ik fit genoeg ben om te werken. Vanwege de misselijkheid begon ik een aantal weken wat later met werken. Totaal had ik 8 uur gemist. Het werd niet recht in mijn gezicht gezegd, maar ik kreeg wel hints dat er achter mijn rug om flink geroddeld werd. En dat heeft toch heel veel met me gedaan. Ik wist ook door wie er geroddeld werd. En dan dacht ik: jij doet nu aardig tegen me, maar ondertussen praat je achter mijn rug om. Het heeft mijn vertrouwen flink beschadigd. Gelukkig was ik vrij snel er na daar weg.
Alle reacties Link kopieren Quote
Dag meiden, sorry voor mijn afwezigheid. Ik heb dan ook niet zoveel spannends te melden. Ik ben op dit moment nog ongesteld. Dag 6.. maar het is bijna klaar. Dan gaan we denk ik vanaf woensdag weer om de dag aan de slag.

Pavo ik herken heel erg goed wat je zegt. Het valt mij ook enorm zwaar. Het is gewoon hartstikke moeilijk als andere om je heen wel zwanger blijven en jij niet. ik heb vooral dat ik vaak denk: Ik was nu ook al 21 weken geweest bijvoorbeeld. Wordt ik ontzettend verdrietig van. Hopelijk ook voor ons snel een plakker!
Heb je nog een zwangerschapstest gedaan?

Lbtwee je hebt de eisprong goed benut. Hopelijk dit jaar nog goed nieuws. spannend spannend!

gracey leuk 3 jongens :)

Fiona wat bijzonder dat je het kindje al gevoeld hebt :)

tinkeltje wat fijn dat jij je weer wat beter voelt. Hopelijk werkt het mee in de vruchtbaarheid!
Alle reacties Link kopieren Quote
Luna nog getest?
Alle reacties Link kopieren Quote
Knuffels voor jullie Pavo en Monkey :hug:

Tinkeltje, fijn dat jullie de eisprong toch benutten en je iets beter in je vel zit.
Alle reacties Link kopieren Quote
Hey dames,

Ook ik ben iets stiller geweest. Sorry daarvoor! Heb niet veel beleef en/of meegemaakt en het reageren schoot er ook een beetje bij in!

@Pavo & Monkey, ik snap dat jullie je beter voelen bij het topic dat pavo aangemaakt heeft. Daar zitten helaas allemaal andere dames die in het zelfde schuitje zitten als jullie! Ik snap compleet als jullie daardoor hier wat minder mee schrijven. Voel je niet verplicht om hier door te gaan hoor! :hug::bonk:

@Fiona wauw wat bijzonder dat je de kleine al gevoeld heb! Hoe voelt dat zo “vroeg” ??

@Lbtwee, je bent maar druk geweest haha ;-) hopelijk een streepje eind van het jaar

@Tinkeltje ik ben blij dat je je nu iets beter voelt! En lekker alsnog de eisprong benutten. Alleen dan relaxed, zonder moeten! Ook fijn toch?

@Luna ik ben ook benieuwd, al getest? En deze week heb je je gesprek toch? Spannend!!

Ik heb morgen mijn termijn echo! Dan ben ik 10 weken!
Alle reacties Link kopieren Quote
Spannend Moniek! Altijd leuk om weer even naar je kleintje te kijken.
De schopjes voelen in het begin (bij mij dan) als een soort zenuwtrekje. Gisteren was het echt drie uur lang en heeft zelfs mijn man het kunnen voelen. Ik herkende het nu ook van de eerste zwangerschap.

Hebben jullie nog leuke kerstplannen, of vooral familieverplichtingen?
Alle reacties Link kopieren Quote
Sorry voor mijn afwezigheid. Testen was niet nodig, ben zaterdag ongesteld geworden. Morgen moeten we inderdaad naar het ziekenhuis. Heel erg spannend! Had van het weekend echt even een dipje.

Voelde heel erg als de laatste kans om het zelf te doen voor dat iedereen zich er mee gaat bemoeien. En daar werd ik even heel erg verdrietig van. En toen vertelde een van mijn beste vriendinnen ook nog dat ze net wist dat ze zwanger is. Ronde 1 gelijk raak. Ondanks dat ze het heel lief bracht omdat ze weet hoe het bij ons zit en ik het haar heel erg gun, moest ik daarvan weer heel hard huilen :cry:

Na een heerlijke dag zondag met mijn vriend en er veel over praten voel ik me nu weer sterk en kan ik het gesprek met de dokter weer aan.

Jeetje Moniek en Fiona, wat gaat dat hard! En pavo en Monkey, dikke knuffel voor jullie!

Ik laat weten wat er mogelijk allemaal gezegd en besloten is. Lief dat jullie aan mij denken!
Alle reacties Link kopieren Quote
Nieuwe NOD = 10 januari

En ronde 6 alweer...
Alle reacties Link kopieren Quote
Pff Luna ik heb 't super erg met je te doen! Wat ontzettend verdrietig moet je zijn. Heel erg moeilijk. En snap ook dat je er eventjes doorheen zat. Hoe erg je het een ander ook gunt, je gunt het jezelf ook! Ik hoop morgen op goed nieuws en houvast. Dat je maar snel aan de slag kan voor een kleintje :hug:

Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven