Welkom in de Blauwe Roode Kamer, waar realiteit en waanzin nauw met elkaar verbonden zijn. Waar onze butlers altijd tot uw beschikking staan, maar let wel, alleen als u zich gedraagt! Zo niet dan wordt u verbannen naar de kerkers waar u geplaagd zult worden door de nachtmary's en de bewoners hun heksenstreken op u zullen botvieren!
Ooit bij elkaar gebracht door KP, nog altijd wachtend op haar gevolg. Een interessante reis staat voor de boeg en onopgeloste mysteries domineren het dagelijkse leven. Als u zich weet te passen in dit hoog staande gezelschap wacht u een verblijf van ongekende luxe en weldaad.
Anoniem_28281
woensdag 5 september 2012 om 11:02
No frost is te duur voor mij. En een vrieskist is onhandig voor mij. Ze zijn vaak diep en ik ben niet zo groot. Ik weet dat uiteindelijk de onderste spullen niet worden gebruikt.
Ik weet zeker dat je alle zanussis hebt gekocht zodat ik toch die andere moet kopen.
Hoe is het daar? Kom net binnen en zit nu op mijn kinderen te wachten tot ze opstaan om ff hallo te zeggen. Snap eigenlijk zelf niet waarom ik niet gewoon met een ochtendvlucht ben gekomen.
Had wat te maken met dat ik ze wou zien voor ze naar school gingen, pffffffff. Ben zo moe.
Kwam net binnen maar zag dat spook dus ben snel weer weggegaan.
Anoniem_28281
donderdag 6 september 2012 om 17:57
Maar het is wel hier schoon toch? En Sjors glimt. Ik heb ook de tanningbutler gepoetst voor Mrs.
Anoniem_108061
donderdag 6 september 2012 om 17:59
quote:MEFS schreef op 06 september 2012 @ 17:57:
Maar het is wel hier schoon toch? En Sjors glimt. Ik heb ook de tanningbutler gepoetst voor Mrs.Mefs, het is bijna oogverblindend schoon, maar heb je nog wat insecticide voor het ongedierte hier? Daarna kan je het zo naar buiten bezemen.
Anoniem_28281
donderdag 6 september 2012 om 18:14
Die heb ik al gespoten. Nu even op de begrafenis wachten
Anoniem_108061
donderdag 6 september 2012 om 18:38
quote:MEFS schreef op 06 september 2012 @ 18:14:
Die heb ik al gespoten. Nu even op de begrafenis wachten
Anoniem_146139
donderdag 6 september 2012 om 19:20