De Dames van Juni 2013, part II

21-10-2012 12:05 1280 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een nieuw topic, deze keer mét een tabel! Wel zo makkelijk voor het overzicht .

NaamLeeftijdUitgerekende datumEcho BijzonderhedenVief1979 33 30 mei Jongetje! Joos85 27 9 juni Jongetje! Lemonlover 24 8 juni MMM, cô gyn Verrassing! Lola88 24 1 juni Verrassing! Noukje_ 27 9 juni Jongetje! Pukkel27 28 6 juni Meisje! r_r1980 32 30 mei Meisje!
Alle reacties Link kopieren
Ben benieuwd Vief !!
Alle reacties Link kopieren
Wat waanzinnig speciaal is dat...alles erop en eraan, lekker bewegelijk en een kloppend hart.



Ben echter geen dame van juni maar van mei...30 mei uitgerekend. Ben dus verder dan ik dacht.
Alle reacties Link kopieren
Hier weer terug van de echo! Alles was helemaal goed. Ze zijn alles nagelopen, hartje, hersentjes, maag etc. Armpjes en beentjes er allemaal aan.

Kans op down is 1:9165 en de andere twee dingen waar ze naar kijken boven de twintig en zestigduizend. Bizar hoe in twee weken tijd het van een soort garnaaltje naar een compleet mensje gaat! Bij deze meting bleek het kindje toch wat groter, uitgerekende datum is van 1 juni naar 30 mei gegaan. Vandaag dus precies 12 weken. En het kindje is 5.3 cm. Mijn dag kan dus niet meer stuk!



Vief ben benieuwd naar hoe het bij jou is gegaan!
Alle reacties Link kopieren
Wat heerlijk voor jullie alletwee, Vief en R_R !!!! Gefeliciteerd meiden! En wat fijn R_R dat ook de uitslag van de combinatie test zo goed is. Geen zorgen daarover dus!!!! Top!



Jullie zijn dus allebei ook nog eens op 30 mei uitgerekend, hihi.Maar blijf maar wel lekker mee schrijven hier hoor, misschien komt t toch 2 weken later en dan is t juni :P haha!!



Hele fijne dag voor jullie!



Oja R_R wat fijn trouwens dat ze alles zijn nagelopen. Hoort dat bij die test? Want bij mijn termijn echo gingen ze wel de beentjes, armpjes etc na, maar heb niets gehoord over hersentjes en maag etc.. Volgens mij komt dat wel bij de 20weken echo. Maar wel super fijn voor jou dat dat dus nu al allemaal goed is gezien!
Alle reacties Link kopieren
Joos, vief, r_r: gefeliciteerd met jullie goede echo's!!!!



Hier gaat het wel, homo vriendje valt nog mee

Mis mijn vriend enorm, vooral als ik me niet lekker voel en dat is helaas vrij veel de laatste dagen.



Tot snel...
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
@ vief en RR: jeetje ik ben hardstikke blij voor jullie met de goede echos en voor RR de goede uitslag van combi test!



@ iets: wat heb je dan ?:( wel balen zeg! kan me voorstellen dat je je vriend mist!



@ hier: ik ben labiel niks lukt...pijn in me buik, net me hoofd gestoten keihard huilen... heb het hele tijd koud en rillerig! kortom knap beroerd! kan volgens mij nu wel een badkuip vol janken!
Alle reacties Link kopieren
Nou moe, ik had een hele tekst getypt vanmiddag, is alleen de smiley geplaatst. Ook stom!

@ vief ik had het berichtje tegelijk met jou getypt, daarom had ik je reactie nog niet gezien. Fijn dat bij jou ook alles goed was!! En allebei op dezelfde datum uitgerekend! En dus illegaal op dit topic

@ ietsie, snap dat je je vriend op die momenten nog meer mist! Je homo vriend moet maar heel lief voor je zijn hoor!

@ joos bedankt voor de felicitatie! Geen idee of dat standaard is eigenlijk, dat ze alles nalopen. Had het ook niet verwacht, wel heel fijn.

@ lola wat vervelend dat je zo'n rotdag hebt, sterkte! En soms kan een badkuip volhuilen ook heerlijk opluchten!
Alle reacties Link kopieren
@ rr: lief berichtje van je



@ forum: lekker stil hier... iedereen zal wel druk bezig zijn met werken!



@ hier: 39 graden koorts... pijn in me rug...steken in de buurt van me eileider... ik eet niet, drink wel goed...sta een beetje in dubio... is het gewoon de griep of moet ik hap bellen (daar heb ik het helaas niet zo op om gelijk voor een dingetje te bellen...maar ja nu ben ik zwanger)
Alle reacties Link kopieren
@lola: felle steken in mn linkeronderbuik/lies had ik ook, bleek blaasontsteking te zijn, dus misschien toch maar wel even naar de hap?



@R-R en Vief: gefeliciteerd met de goede echo's echt superleuk!!



@ hier: blaasontsteking knapt eindelijk op, snothoofd wordt ook iets minder en koorts daalt eindelijk na een week, dus t gaat de goede kant weer op. echo van de week was prima!! uitgerekende datum staat nu op 8 juni. (eerst 1 juni, toen 7 juni en nu dus 8 juni) morgen ben ik precies 11 weken.

kindje was lekker druk aan het bewegen, echt heel grappig!



fijn weekend allemaal!!
Alle reacties Link kopieren
@ pukkel: ja ik had uiteindelijk ook de hap gebeld! helaas pas om 21.15 uur terrecht... maar goed ik mag komen... ze zegt dat het me darmen zijn...k zo nee ben darm patient en dit voelt nie als mijn darmen!

ik dacht iets van nierbekken/ blaasontsteking inderdaad.... ik houd jullie op de hoogte... ps geen pijn bij het plassen...
Alle reacties Link kopieren
Wat vervelend zeg lola !! Succes straks bij de hap!! Ik hoop dat je snel wat krijgt tegen de pijn en het goed gaat met je kleintje !!!



Ik heb wel n paar x gekeken vandaag op t forum, maar heb eigenlijk niets nieuws te vertellen haha.. Ben zondag precies 11 weken! Time flies !! Alles gaat hier heel goed eigenlijk.
Alle reacties Link kopieren
Hoe was t bij de hap, lola ??
Alle reacties Link kopieren
hey dames... nou ik kwam daar aan was ik niet op de lijst gezet...mocht gelukkig wel plaats nemen maar ze liepen verschrikkelijk uit... uiteindelijk me zusje gevraagd of ik eerder kon omdat ik inmiddels helemaal niet lekker werd van de pijn en ik een jas, vest, trui en een truitje aanhad en nog koud had... en toen werd ik binnen 5 min geholpen en daana moest ik door naar het ziekenhuis... bloed nog een keer urine (schoner dan schoon kon niet) en inwendig en uitwendige echo...(zijn ze altijd hardhandige met inwendige echo's in het ziekenhuis? wow deed echt pijn) kortom alles was goed alleen mijn bloed niet...ze weten niet waar het vandaan komt...dus om half 2 vanacht was ik eindelijk thuis...
Alle reacties Link kopieren
Jeetje wat vervelend Lola! En hoe gaat het nu met je? Al minder pijn? Gelukkig is wel alles goed, dat geeft toch wel meer geruststelling denk ik? Doe rustig aan dit weekend!
Alle reacties Link kopieren
pijn nog wel aanwezig...koorts had ik vanochtend niet meer... begin nu weer wat rillerig te worden... mag gelukkig 4x 2 paracetamol hebben komt goed me familie dacht dat ik moest blijven in het ziekenhuis... k zo nee hoor ik wordt naar huis gestuurd...wel lekker in je eigen bedje!



hoe is het met de rest van de dames? alleen maar mijn sorres aanhoren is ook niet alles ;)
Alle reacties Link kopieren
Ja inderdaad je eigen bedje is 20x beter dan een ziekenhuis en gelukkig was alles goed !!! Misschien heb je n griep te pakken en toevallig daarnaast ook last van je buik( want dat had je al vaker toch?).. Rustig aan meid !!



Met mij gaat alles helemaal goed dus ik heb niets te vertellen haha! Nergens last van, ja moe nog steeds heel erg, maar daar blijft het bij. Af en toe wat krampjes onderin m'n buik, maar dat is alleen maar goed. En ik denk dat ik een grotere bh moet gaan kopen ;) haha.



Fijn weekend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
@lola wat vervelend zeg. ik hoop dat je een beetje opknapt! misschien gewoon een griepje inderdaad.



@iedereen ik zal even niet meeschrijven. mijn schoonzus is gisterochtend bevallen maar het gaat helemaal niet goed. kindje is met spoed overgebracht naar een academisch ziekenhuis en inmiddels al 2x geopereerd. (vannacht en nu net een 2e operatie omdat de long inklapte).kindje is nu in kritieke toestand. zal nog wel proberen een beetje mee te blijven lezen. nu maar hopen dat de baby de nacht haalt:(50/50 kans volgens de artsen)
Alle reacties Link kopieren
@ lemonlover: jeetje zeg heel veel sterkte en ook voor je schoonzus... ik zal duimen voor de kleine dat alles goed komt!



@ hier: gaat ene keer beter dan andere keer... ik hoop dat het de griep is hahahaha ik eet tenminste weer dus goed teken!

en vandaag 12 weken zwanger! donderdag weer een echo!



zijn jullie al naar winkels als babydump of babypark geweest?
Alle reacties Link kopieren
@lemonlover jeetje wat onwijs heftig! Veel sterkte voor jou en je familie, hoop dat alles snel goed komt!

@lola naar dat je zo beroerd bent, hopelijk is het snel over!

@joos fijn dat alles zo goed gaat. Ik ben ook al zeker een cupmaat gegroeid, pas mijn oude bh's ook niet meer.



Ik begin nu wel een voorzichtig buikje te krijgen.

Alleen irritant dat mensen die je niet kennen nu denken dat je een "bierbuikje" hebt haha. Het is niet genoeg om voor zwanger buikje door te gaan. Kreeg het advies om nu te gaan begiinnen met smeren van buik, zadeltassen en borsten, ik ben alleen vergeten te vragen waarmee... Iemand enig idee waarmee je het beste zou kunnen smeren? Iemand zei olie, maar dat lijkt me zo smerig, plakt dat niet? Of is er speciale olie?

Ben nog geen babywinkel in geweest moet ik zeggen. Ga ik rond de kerst eens doen, heb ik een paar dagen vrij.
Alle reacties Link kopieren
@RR: ik ben me eigenlijk al vanaf het begin aan het smeren met speciale olie voor zwangere... wendela zwangerschapsolie ofzo heet het... het plakt niet als je het goed uitsmeert!





Het is WELEDA zwangerschapsolie!
Alle reacties Link kopieren
@lemonlover veel sterkte.



Hier eigenlijk niets meer dan goed. Iedereen weet het nu en ik word verschrikkelijk verwend. Kaarten en kado' s stromen binnen. Het is nu echt echt.



Ik ga ook pas rond januari kijken naar spullen etc en ik sla de babydump even over ik denk

Dat ik daar niet tegen kan en liever naar de kleinere winkels ga in de buurt.
Alle reacties Link kopieren
@Lemonlover; heel veel sterkte!! Wat erg zeg. Ik hoop dat het inmiddels wat beter gaat. Ik heb natuurlijk geijk allemaal vragen, maar die zal ik nu niet stellen. Ik hoop echt dat t goed komt voor jullie!!! Veel sterkte.



@R_R; ik smeer eigenljik al een tijdje, vanaf 8 weken ofzo, met 'Skin Therapy Oil' van 'Palmers'. Heb ik bij de Etos gekocht en is een olie gebaseerd op kokosnootolie. Ik vind het eerlijk gezegd zelf ook niet zo fijn, die olie, maar het schijnt wel heel goed te zijn en t ruikt wel lekker, dat dan wel haha.. Bij de Kruidvat zag ik ook speciale tubes met een soort crème/zalf die je kan smeren, dat is misschien wat fijner smeren dan olie.



@Lola; hoe voel je je vandaag?
Alle reacties Link kopieren
@ joos: het gaat nu gelukkig beter! geen koorts meer sinds vandaag! eetlust nog niet geheel terug maar komt nog wel... en voor de rest...gaat het gelukkig de goede kant op...alleen me darmen niet hahah kleinigheidje houd je ;)



hoe is het met de rest?
Alle reacties Link kopieren
Dag lieve dames!



Gefeliciteerd Vief! Eindelijk heb jij ook een .



@lemonlover: jeetje, wat heftig zeg! Heel veel sterkte toegewenst de komende tijd..



@lola: jeetje, wat naar zeg! Hoe voel je je nu? Het zit je niet echt mee hè? Ik hoop dat je snel weer een beetje opknapt .



Ik smeer ook al een tijdje, met héérlijke zwitsal! Ik heb geen idee of het helpt maar het ruikt in iedergeval lekker.



Vandaag was ik vrij (weekend gewerkt) en heb allerlei dingetjes geregeld (kraamzorg & kinderopvang), toch leuk om te doen!



Wij zijn nog niet naar babywinkels geweest, heb uiteraard wel online rondgeneusd. Denk dat wij in de kerstvakantie maar een beetje gaan kijken hier en daar.



Ik wil trouwens even de tabel updaten, als jullie nieuwe info hebben dan hoor ik het graag! En schrijven Meri-J & Sjembekje nog mee? Heb ze even gemist maar misschien weet iemand het??

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven