Entertainment alle pijlers

Moeder, ik wl bij de revue

19-10-2012 01:13 85 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie van jullie kijkt naar het programma ('s-maandags): Moeder ik wil bij de revue? Geweldig vind ik het. De verhaallijn, ach die doet er eigenlijk niet zoveel toe,



Maar het programma geeft een bijna perfect sfeerbeeld van de jaren 50. Aan de kleinste details is aandacht besteed. Alleen al die winkel in electrische apparatuur: elk apparaat dat daar staat tentoongesteld is origineel. Maar ook de straatbeelden: de kolenboer met kar vol zakken met anthraciet, het Caltex-benzinestation, de nog bijna verlaten straten met af en toe een Kever die voorbij rijdt. Het is (voor mij) puur nostalgie en roept zoveel herinneringen op aan die tijd.



Twee dingen die ik jammer vind: de serie wordt uitgezonden in kleur, had van mij ook in zwart-wit gemogen. En jammer dat de acteurs niet EEN dialect spreken: het is een mengelmoes van soms Noord-Limburgs, soms Brabants, soms een gekunstelde vorm van dialect. Maar voor de rest vind ik het smullen en smullen.
Alle reacties Link kopieren
Net zo goed als ik smul van de beelden van nostalgische filmpjes de ze tegenwoordig uitzenden in de ochtend en begin van de middag op Ned. 1 en soms Ned. 2. Oude polygoonjournaals met de stem van Philip Bloemendaal over een nieuwerwets artikel zoals de staafmixer of de centrifuge. Of oude filmbeelden van zwierig schoonrijdende dames en heren op het bevroren IJsselmeer.



En terwijl ik dit schrijf denk ik ineens: "Oei, ik word oud" of beter: "Ik BEN oud aan het worden...". Maar toch ook weer niet helemaal, want deze tekst komt toch echt tot stand via mijn computer... Ik probeer met m'n tijd mee te gaan, al ben ik geen bangameisje meer....
Alle reacties Link kopieren
Ik geef toe dat ik niet echt fan ben van Albert Verlinde, maar nu moest ik hem wel gelijk geven toen hij zei dat het slotmoment met Huub Stapel vechtend tegen zijn tranen daar in de zaal en Egbert-Jan zingend op toneel, hét tv-moment van het jaar is.



Schitterende televisie was het.

Jammer dat het klaar is. Ik kijk uit naar het volgende project waar ze het gisteren ook al over hadden.

Nostalgie ten top!
Alle reacties Link kopieren
Dames, de serie is te koop bij V&D.

Zelfs met airmiles.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
quote:Eindeloos schreef op 28 november 2012 @ 19:20:

Dames, de serie is te koop bij V&D.

Zelfs met airmiles.Dank je voor de tip, Eindeloos. Ik ga hem vragen voor mijn verjaardag volgende maand. Weet je misschien wat hij kost? (Want als hij vrij prijzig is, kan ik hem misschien beter zelf kopen.)
Je kan de dvd ook bestellen bij omroep Max voor 19,95 (tenzij je lid bent dan maar 18,95).
En wat mij betreft komt er geen vervolg. Ik vind de serie prachtig afgesloten. Kan alleen maar tegenvallen.

Liever een hele nieuwe mooie serie.
Alle reacties Link kopieren
Er komt ook geen vervolg. Ze zijn bezig met een serie over de jaren 60.



Overigens ook tranen aan het eind. Huub is fantastisch
Alle reacties Link kopieren
quote:luckyjane schreef op 29 november 2012 @ 23:39:

[...]





Dank je voor de tip, Eindeloos. Ik ga hem vragen voor mijn verjaardag volgende maand. Weet je misschien wat hij kost? (Want als hij vrij prijzig is, kan ik hem misschien beter zelf kopen.)



Er stond geen prijs bij, ^&%&, gekkies,

Maar bij Max 19.95 daar kun je geen buil aan vallen.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
quote:reisa1978 schreef op 30 november 2012 @ 21:12:

Je kan de dvd ook bestellen bij omroep Max voor 19,95 (tenzij je lid bent dan maar 18,95).Dank voor de tip Reisa, ik heb 'm besteld, en ik was al lid
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
quote:Eindeloos schreef op 01 december 2012 @ 21:49:

[...]



Dank voor de tip Reisa, ik heb 'm besteld, en ik was al lid



Wahahaha! Wel eerlijk van je!



Oooh en wat ben ik blij dat er meer moesten huilen, ik dacht dat ik nog een post-hormonale-aanval had, maar het lag toch écht aan deze geweldige aflevering/serie.... Ik kijk gewoonlijk nooit series, maar deze was echt ontzettend mooi! Idd reisa, eigenlijk moet er geen vervolg komen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven