Gezondheid alle pijlers

dom ongelukje..

20-09-2013 19:08 42 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ging net de hond uitlaten en uit luiheid ging ik eigenlijk gewoon op mijn slippers naar buiten want dacht toch maar even klein blokje om.

Wonen in een dorp en bos ligt 10 meter van ons huis vandaan dus even klein rondje gemaakt, net voordat ik naar huis wilde gaan om om te draaien let ik niet op en stap ik met mijn slippers in paardenpoep

Slippers vies maar ook mijn voeten...nou bij thuiskomst ff gauw mijn voeten schoongemaakt, maar meteen even mijn nagels geknipt maar ik knipte perongeluk in mijn vel.

Er zit nu onder mijn nagel zo'n irriterend wondje, en van vriendinnen die in de paardensport zitten heb ik eigenlijk meegekregen dat paardenpoep best een risico is voor tentanus.

Hun worden namelijk elke 10/15 jaar daarvoor ingeent doordat er allerlei kleine ongelukjes kunnen gebeuren op de manege.

Nou waren mijn voeten in principe schoon maarja, ik weet het niet... vooral omdat het onder mijn nagel zit dat wondje.



Heb het nu gewoon goed ontsmet, zal dat genoeg zijn of kan tetanus nog steeds zo voorkomen?
Bel even de dokterspost om te overleggen, vinden ze echt niet erg dat je daarvoor belt. Ik vind je vraag heel normaal.
Alle reacties Link kopieren
Als je echt hypochondrisch bent heeft bellen naar de HAP geen zin, misschien wel voor korte geruststelling maar je problemen gaan er niet over door. Morgen of volgende week ontwikkel je wel weer een nieuw probleem.

Heb je vaker zulke angsten of irrieele gedachten?
Tetanusprik krijg je als je gebeten wordt door een paard ( vandaar al die meiden met tetanusrik op de manege ) en als je in spijkers enzo trapt. Ik zou me geen zorgen maken zolang het plekje niet rood wordt.
Alle reacties Link kopieren
Bel hiervoor gewoon de HAP en regel maandag hulp voor jezelf bij de huisarts.
"Laat varen alle hoop, gij die hier binnentreedt"
Alle reacties Link kopieren
Urine van de hond op je handen, stront van een paard op je voeten... Vogels die op je hoofd schijten... Die dieren moeten je wel hebben TO
If Yoshi manages to find Yoshi's Wings, it will turn into a Blue Yoshi and fly up to a bonus stage.
Alle reacties Link kopieren
Je hebt éérst je voeten schoongemaakt en daarna het wondje veroorzaakt. Hoe moesten die bacteriën in dat wondje komen dan?
Alle reacties Link kopieren
quote:pioneertje schreef op 20 september 2013 @ 19:43:

Dus moet ik nu gewoon geen zorgen maken of vinden jullie mij alleen maar een hypochondrier en als iemand anders deze vraag stelt moet hij wel 'serieus' genomen worden n is het wel 'ernstig'?Het is een beetje een 'peter en de wolf' verhaal, snap je?
Ik vind trekzalf zo geil klinken



Bn ik nu ziek?
Alle reacties Link kopieren
quote:badmeester schreef op 20 september 2013 @ 20:43:

Ik vind trekzalf zo geil klinken



Bn ik nu ziek?Ja, als je het ruikt is alle geilheid verdwenen hoor
Alle reacties Link kopieren
Giet er even flink jodium op, en dan is het goed.

HAP bellen hoeft niet
quote:Frizzy schreef op 20 september 2013 @ 20:17:

Je hebt éérst je voeten schoongemaakt en daarna het wondje veroorzaakt. Hoe moesten die bacteriën in dat wondje komen dan?Dit dus!
Alle reacties Link kopieren
Alleen al voor dit soort posten MOET het forum blijven. Ik hou ervan!
Everything you see I owe to spaghetti!
Hoe ruikt trekzalf dan?
Ga vandaag met je teen in de biotex zitten, dan wordt het heel goed schoon.



En ga voor je hypochonder gedrag naar de huisarts en vraag een verwijzing. Echt, de tijd die je nu doorbrengt met piekeren en tobben kun je een stuk beter spenderen.
En haal gewoon maandag tetanus prik, ben je weer voor 10 jaar beschermd, zodat je daar dan niet meer over hoeft te piekeren.



Vorig jaar zelf diepe wond gehad, prik gehaald, kan ik er weer tien jaar tegen.!
Alle reacties Link kopieren
quote:badmeester schreef op 20 september 2013 @ 20:48:

Hoe ruikt trekzalf dan?Naar teer
Alle reacties Link kopieren
quote:sandt schreef op 20 september 2013 @ 21:34:

En haal gewoon maandag tetanus prik, ben je weer voor 10 jaar beschermd, zodat je daar dan niet meer over hoeft te piekeren.



Vorig jaar zelf diepe wond gehad, prik gehaald, kan ik er weer tien jaar tegen.!



Deze tip werkt echt niet. Nu is er even geruststelling, maar binnen de kortste keren is er weer iets anders waar ze zich druk over zal maken.

Ik heb zelf een jaar of 15 geleden hypochondrie gehad. Het is echt iets verschrikkelijks. Ben nog iedere dag blij dat ik er door behandeling vanaf ben.

TO kan ik alleen adviseren op zoek te gaan naar een goede psycholoog of psychiater. Het is zo bevrijdend om niet meer met deze angsten te lopen, dat gun ik haar ook.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven