Napraattopic 11

30-11-2014 22:50 3051 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken BantopicBantopic

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



NB Graag aandacht voor deze toevoeging van de Community Manager gedateerd 02-12-2014



ModeratorViva in "Moderator Mededelingen"



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Alle reacties Link kopieren
quote:Miss.Innuendo schreef op 05 december 2014 @ 13:47:

Ik zag net deze in een folder, die lijkt me ook heerlijk voor in huis, als ie goed oversized is.



http://www.bonprix.nl/product/sweatshir ... 270/#image



Heb verder weinig met Bonprix, maar heel af en toe pik ik er een krentje uit de pap, so to speak.Zo'n soort ding wil ik, maar dan zonder die zogenaamde hippe letters.
quote:Frizz schreef op 05 december 2014 @ 13:48:

[...]





Het gekke is wel dat de ene lekkerder zit dan de andere. De blauwe. Maar die zie ik niet op de site.Ik ga voor de zwarte.
Alle reacties Link kopieren
quote:Annapalona schreef op 05 december 2014 @ 13:48:

[...]





Die heb ik nu aan alleen de langere versie Oh bestaat er een langere versie? Ook van 15 euro? Want dan heb ik die ook aan.
Alle reacties Link kopieren
quote:Istar_ schreef op 05 december 2014 @ 13:49:

[...]



Ik ga voor de zwarte.Het is 'donkergrijs gemêleerd'. Ik zeg het maar even.
quote:Istar_ schreef op 05 december 2014 @ 13:43:

[...]



En je draagt een kabeltrui.Nee
quote:Frizz schreef op 05 december 2014 @ 13:51:

[...]





Het is 'donkergrijs gemêleerd'. Ik zeg het maar even.

Ow.

Nou ja, voor in huis kan ik daar ook wel mee leven
quote:yasmijn schreef op 05 december 2014 @ 13:53:

[...]





Nee
quote:Frizz schreef op 05 december 2014 @ 13:49:

[...]





Zo'n soort ding wil ik, maar dan zonder die zogenaamde hippe letters.http://www.hm.com/nl/product/29059?article=29059-B



zoiets?
quote:Frizz schreef op 05 december 2014 @ 13:49:

[...]





Oh bestaat er een langere versie? Ook van 15 euro? Want dan heb ik die ook aan.



Dit is de lange zie ik, de korte is 9 euro

Mijne hangt tot boven mijn knie.. nu ben ik ook een kaboutertje.
quote:Annapalona schreef op 05 december 2014 @ 13:56:

[...]





http://www.hm.com/nl/product/29059?article=29059-B



zoiets?Die is gelijk weer een stuk duurder.
Ik vind het lastig om als propje leuke, passende truien te vinden.
quote:Istar_ schreef op 05 december 2014 @ 13:48:

[...]



Maar dan zonder die vent graag!Dat mag ook
Alle reacties Link kopieren
quote:Annapalona schreef op 05 december 2014 @ 13:56:

[...]





http://www.hm.com/nl/product/29059?article=29059-B



zoiets?Nee jakkes.
quote:Frizz schreef op 05 december 2014 @ 14:07:

[...]





Nee jakkes.Hahaha
Alle reacties Link kopieren
Waarom eigenlijk vandaag beginnen met gezond leven. Kan toch zondag ook?
Fijn, die bonprix link. Heb ik meteen bonprix reclame op het forum (mobiel).
quote:Istar_ schreef op 05 december 2014 @ 13:58:

Ik vind het lastig om als propje leuke, passende truien te vinden.Echt niet; jij bent die vrouw van je ava
Alle reacties Link kopieren
quote:Istar_ schreef op 05 december 2014 @ 13:39:

[...]



Ik ben jaloers! Niets fijner als met een boek en een pot thee in bad te liggen. En dan steeds het hete water aanvullen.



Ik ga zo lekker heet douchen en dan in mijn joggingpak lopen. Dat doe ik echt zelden, dus voelt als vakantie Ja telkens weer wat heet water erbij, dan is het goed vol te houden. Hoop dat jij ook genoten hebt van je hete douche. Ik ga jouw voorbeeld volgen en ook lekker een joggingpak aantrekken.
quote:StoraHuntur schreef op 05 december 2014 @ 14:40:

[...]



Echt niet; jij bent die vrouw van je ava Was ja, tot mijn schildklier er mee stopte
quote:MrsEinstein schreef op 05 december 2014 @ 14:44:

[...]



Ja telkens weer wat heet water erbij, dan is het goed vol te houden. Hoop dat jij ook genoten hebt van je hete douche. Ik ga jouw voorbeeld volgen en ook lekker een joggingpak aantrekken.Hete douche was heerlijk! gelijk even bed verschoond, alle ramen boven open en een was in de machine. Voel ik me ook nog een soort van nuttig vandaag
Alle reacties Link kopieren
quote:Bloes schreef op 05 december 2014 @ 14:39:

Fijn, die bonprix link. Heb ik meteen bonprix reclame op het forum (mobiel). Adblocker, bloes. Op de pc chrome werkt het heerlijk.
En ik ontdekte iets, bitterder dan de dood: de vrouw, die een valstrik is en wier hart een net is en wier handen boeien zijn.
quote:harry13 schreef op 05 december 2014 @ 15:08:

[...]





Adblocker, bloes. Op de pc chrome werkt het heerlijk.Is dat er ook voor iPhone? Op pc heb ik m inderdaad, heel fijn!
Alle reacties Link kopieren
quote:Istar_ schreef op 05 december 2014 @ 14:58:

[...]



Hete douche was heerlijk! gelijk even bed verschoond, alle ramen boven open en een was in de machine. Voel ik me ook nog een soort van nuttig vandaag Ah ja dat is heerlijk. Daar hou ik ook van.
Alle reacties Link kopieren
Wat lekker dat Napraat even op pauze stond toen ik de deur uit was
Beter onvolmaakt en echt dan gemaakt volmaakt - Beati pauperes spiritu
Vandaag iets positiefs gedaan: afspraak gemaakt om te gaan kijken in de werkplaats voor een cursus waar ik al jaren over denk. Nu ga ik hem waarschijnlijk doen, volgende week kijken en als het echt leuk lijkt kan ik me meteen inschrijven. En daarna ga ik naar een goede kapper voor een nieuwe coupe en een verfje.

Hopelijk verdrijft dat mijn winterblues een beetje.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven