Gezondheid alle pijlers

Paradoxale stemband beweging

08-01-2016 15:00 7 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Afgelopen maandag ben ik geopereerd een m'n been. Er is een zenuw vrij gemaakt.



Ik kon bijna niet wakker worden uit de narcose en begon heel zwaar te ademen. Ze hebben van alles gedaan. Zuurstof bij, vernevelen, medicijnen via infuus.. Ik moest ter observatie een nachtje blijven en mocht daarna weer naar huis. De benauwdheid moest vanzelf over gaan. Waarschijnlijk was mijn keel geiriteerd geraakt door het buisje dat in de keel word geplaatst tijdens de operatie.



Nu werd ik gisteren weer heel erg benauwd en heb een slechte nacht gehad. Ik ging naar de huisarts en die stuurde me door naar de KNO arts. De huisarts dacht dat het beste was om weer te vernevelen, maar daar heeft de KNO arts het niet over gehad.



Wat blijkt? Door wat irritaties adem ik niet goed. Het word niet goed aangestuurd. Mijn stembanden sluiten als ik in adem terwijl die open moeten staan.



Ze noemen dit : Paradoxale stemband beweging.



Ik kan hier niet heel veel over vinden op google. Is er iemand die mij misschien hier iets meer over kan vertellen?
Alle reacties Link kopieren
Logopediste kan daar wat me en iets over vertellen..lijkt me
Alle reacties Link kopieren
Nee een logopedist kon er nu niks mee.. Daar hebben ze ook mee overlegd
Alle reacties Link kopieren
Oh jee..is t dan kwestie van afwachten ?

Sterkte ermee..
Alle reacties Link kopieren
Ja ben bang van wel.. Ik dacht kan altijd hier even vragen, misschien dat er mensen zijn die hier vanaf weten.

Dankjewel!
Heb je het goed verstaan?

Over Paradoxe stemplooi beweging is op internet wel genoeg te vinden.



Sterkte, het lijkt me erg vervelend.
Alle reacties Link kopieren
Ja ze heeft het voor me opgeschreven. Maar ze het wist zelf ook niet precies. Oke , dan zal ik daar eens onder zoeken.



Dankjewel!

quote:ramy72 schreef op 08 januari 2016 @ 15:56:

Heb je het goed verstaan?

Over Paradoxe stemplooi beweging is op internet wel genoeg te vinden.



Sterkte, het lijkt me erg vervelend.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven