Hoe verder?

28-10-2008 11:01 12 berichten
Alle reacties Link kopieren
gesloten
Alle reacties Link kopieren
je zit in een moeilijke situatie die al veel mensen hebben gehad..

je kunt eens gaan kijken wat de voordelen en nadelen zouden zijn als je weer een relatie aan gaat of alleen blijft,

jij weet zelf het beste wat je wilt in een relatie en je kunt erna kijken of hij dat bieden kan..

als er meer nadelen zijn dan voordelen niet doen en als je twijfelt zou ik nog even afwachten hoe moeilijk dat ook is
Alle reacties Link kopieren
misschien moet je hem zeggen dat je tijd nodig heb om jezelf te leren kennen. Gebruik de tijd om zefkennis op te doen en te leren hoe jij in bepaalde situaties reageert.

misschien is het leuk om met hem 'opnieuw' te beginnen. Weer afspreken in een caféetje, de eerste date overdoen enzo.
Alle reacties Link kopieren
Mis je je (ex) vriend? Of mis je de relatie?



Je schrijft dat je niet gelukkig wordt in deze relatie. Dat lijkt me een belangrijke conclusie. En ook een goede reden om het niet nog een keer te gaan proberen.



Het is logisch dat je hem erg mist, het is pas anderhalve week uit en jullie hebben zes jaar een relatie gehad. Het zou toch wat zijn als je dat in een ruime week al had verwerkt!



Wees lief voor jezelf, neem de tijd om door deze moeilijke periode heen te komen. Heel veel sterkte.
Alle reacties Link kopieren
J.Miss je hebt niet zomaar een punt achter je relatie gezet lijkt me, toch? Wat je mist is niet alleen degene die je hebt achtergelaten maar vooral de leegte die je nu ineens van alles laat voelen en denken.



Probeer vooral veel dingen te doen die je niet elke sec aan de situatie laat denken. Dus niet in je eentje gaan snotteren op de bank! Zoek vrienden/vriendinnen op, ga een film kijken en hou zo jezelf in beweging.



Als je over 3 maanden nog steeds zo voelt, dan moet je misschien nadenken wat slim is maar grote kans dat je dit onderwerp terug-leest met een glimlach!
Alle reacties Link kopieren
Eerst afstand nemen om de dingen die je voelt duidelijk te krijgen ,geen contant met ex onderhouden .

Je eigen ding doen ,afleiding zoeken zoals al gezegd is

Na een tijd zul je duidelijk weten of je hem mist of een relatie .



sterkte meis,het zal zeker niet meevallen na zo'n lange relatie ,komt goed ....
Alle reacties Link kopieren
Wellicht deze break gebruiken om inderdaad eens te kijken waarom het praten minder is geworden, kan veel oorzaken hebben? Hebben julie het er wel over gehad in de relatie dat je dat mistte?
Alle reacties Link kopieren
Een kruispunt in je leven (samenwonen) maakt dat je meer dan anders bezig bent met of je een positieve toekomst ziet een leven samen. Je hebt alles op een rijtje gezet en besloten dat je met deze man niet oud wilt worden. Tenminste niet op de manier waarop jullie bezig waren. En ik denk dat daar heel wat aan vooraf is gegaan. Ik sluit me aan bij het advies om eerst tijd voor jezelf te nemen.
Alle reacties Link kopieren
Het went. Je gaat verder. De pijn en gemis wordt minder.



Echt waar (f)
Alle reacties Link kopieren
Jullie hebben inderdaad gelijk het is niet zomaar op dit punt gekomen. Ik heb gemerkt dat we in de weekenden steeds geforceerder leuke dingen samen gingen doen. Steeds maar weer vluchten om het gezellig te hebben. Ik heb echt heel sterk gehad dat ik het praten met hem mis. Ik ben een echte prater, maar voor mijn gevoel krijg ik dit te weinig terug. Misschien heeft het er ook mee te maken dat we vrij verschillend zijn, maar dit heb ik nooit echt als een negatief punt opgevat. Wel vind ik het storend dat ik mezelf niet meer kon zijn en het heeft me wat tijd gekost om dat te realiseren. Ik probeerde altijd extra naar zijn dingen te vragen in de hoop dat hij dit ook bij mij zou doen. Extra liefde naar hem toe tonen. Ik heb dit af en toe wel in de relatie aangegeven, maar hij zegt dat hij nu pas de ernst van de situatie inziet. Mijn gevoel zegt dat ik niet gelukkig kan worden, maar ik kan het ook niet helemaal van me afzetten. Zou een gesprek met hem dan nog een goede optie zijn?
Alle reacties Link kopieren
Hebben jullie er nog niet echt een gesprek over gehad dan? Zo lijkt het nu een beetje uit je laatste bericht...

Wat zegt je gevoel? Heb je hem wel een eerlijke kans gegeven en duidelijk gemaakt dat dat praten/ interesse tonen zo belangrijk voor je is?
Alle reacties Link kopieren
verwijdert...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven