Nog drie dagen in onzekerheid...

28-01-2017 00:31 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik zal mij even voorstellen,

Ik ben reeds moeder (35) van een prachtige dochter van 16 maanden bijna. Op vrijdag de 13e (ja ja) testte ik positief met de clearblue, kruidvat etc etc. Geloof dat ik nog wel 4 testen in huis had. Heb een onregelmatige cyclus variërend van 28 dagen tot 33 dagen.

Ik bevind mij momenteel in mijn 8e week. Zaterdag begon ik te bloeden, rood met beetje slijm. Niet zodanig als een menstruatie en de verdere menstruatieklachten zaten er ook niet bij. Dit heeft een dag of twee aangehouden. Na de eerste dag werd het al minder en kwam het enkele keer terug. Derde dag alleen bij afvegen. Ik heb maandag meteen de verloskundige gebeld en zij zei dat zolang ik geen krampen ervaar en het bloeden ook aan het minderen was ik mij moest proberen kalm te houden en niet te veel zorgen hoefde te maken. Nu heb ik as maandag de 30e een afspraak omdat ik dan in mijn achtste week zit.

Nu weet ik dat het gissen en gokken blijft maar hoor graag jullie ervaringen etc. Tijdens mijn eerste zwangerschap heb ik dit niet gehad. Ik heb totaal nu niet maar bij de eerste ook niet, geen zwangerschapskwaaltjes. Wel een flinke bronchitis en bijholteontsteking ontsteking. Zou dit verband kunnen houden?



Als ik dit verkeerd geplaatst heb mijn excuus



Groetjes Jess
Daar is niets over te zeggen, maar dat weet je.

Ik heb bij beide zwangerschappen bloedingen (bij de eerste meer en langer) gehad en heb twee gezonde dochters. Dat zegt alleen niets over jouw zwangerschap, sterkte met wachten.
Alle reacties Link kopieren
Klopt maar omdat het nog zo pril is kin je het verder niet echt aan iemand kwijt nog en soms moet je even luchten. Ervaringen horen.

Ik weet dat ieder anders is maar het is best eenzaam als je het buiten je partner nog aan niemand vertellen kan. En partner is altijd meteen in paniek. Ben ik nog de kalmste
Wel een flinke bronchitis en bijholteontsteking ontsteking. Zou dit verband kunnen houden?



Nee, lijkt mij niet, maar ik ben geen dokter. Heb bij twee zwangerschappen bloedingen gehad, bij de laatste tot de laatste dag. Dochter is nu 14 mnd Bij een andere zwangerschap had ik helemaal geen bloedingen en juist dat ging mis. Maar wat Sally al zegt, daar heb jij niets aan. Misschien wel geruststellend dat het dus gewoon goed kan gaan. Sterkte met wachten
quote:Pedaalemmer schreef op 28 januari 2017 @ 00:37:

Klopt maar omdat het nog zo pril is kin je het verder niet echt aan iemand kwijt nog en soms moet je even luchten. Ervaringen horen.

Ik weet dat ieder anders is maar het is best eenzaam als je het buiten je partner nog aan niemand vertellen kan. En partner is altijd meteen in paniek. Ben ik nog de kalmsteDaarom moet je dat ook gewoon hier doen hoor. Dit soort topics worden wel vaker geopend
Alle reacties Link kopieren
Hier ook flinke bloedingen aan het begin van mijn twee succesvolle zwangerschappen.



Succes met wachten!
Moet je trouwens veel hoesten? Dat kan namelijk ook bloedverlies geven.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt allemaal. Het gewoon inderdaad een beetje mijn ei kwijt (haha woordspeling)



Ik ben al twee weken aan het hoesten. Toen de bijholteontsteking en is nu verplaatst naar mijn voorhoofdsholte. Vooroverbukken is een ramp.

Ik dacht ik zit het wel even uit.

Het lastige is ook dat ik hiervoor ook nooit zwangerschapskwaaltjes had. Geluk dat wel maar kan me nergens een beetje aan vast houden.

Maar krampen heb ik niet



Fijn zon forum



In iedergeval moet ik maandag 10.30 er zijn ben erg benieuwd.
Hier staat het goed uitgelegd over hoesten en bloedverlies:



Daarnaast kan je baarmoedermond in de zwangerschap bloeden alsof je een ‘bloedneus’ hebt. Het bloeden, duurt dan kort, het stopt vanzelf en het doet geen pijn. Het kan plotseling ontstaan na niezen of hoesten, zwaar tillen, persen bij harde ontlasting en bij vrijen, het kan ook zomaar zonder deze redenen ontstaan. Dit bloedverlies kan geen kwaad voor de zwangerschap.

http://www.dekoggemeer.nl/index.php/bloedverlies/
Alle reacties Link kopieren
Zou helemaal top zijn als dat het was. We gaan het zien. Maak me nu nog niet te erg ongerust nog. Misschien komt het maandag. De 16 maanden dreumes is al een hand vol dus afleiding genoeg????
Alle reacties Link kopieren
Ik had dit ook bij 3 van mijn zwangerschappen. Begon alle 3 de keren in de 8ste week en bij de tweede zwangerschap heeft het zelfs tot de 24ste week geduurd! Iedere nies, hoest of 'rare' beweging, resulteerde in een beetje bloed. Terwijl ik in mijn eerste zwangerschap geen bloedverlies had. Toch lopen hier 4 gezonde kinderen rond

Ik heb ook een miskraam gehad en dat was duidelijk anders. Veel meer bloed en ook krampen.
Ik ben hier al sinds 2003, maar dat schijnt Viva niet te kunnen weergeven
Bij vier van mijn vijf zwangerschappen had ik in de eerste weken bloedverlies. De eerste twee hebben twee prachtige kinderen opgeleverd. De tweede twee werden dag(en) later alsnog een miskraam. Bij mijn vijfde zwangerschap geen bloedverlies.



Alvast voorzichtig gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Bij mij werd bloed met slijm en geen krampen wel een miskraam. Sorry to.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt allemaal

Ik weet dat het gewoon wachten is tot maandag



Hoop wel gewoon zwanger te zijn, maar is het niet zo dan is er iets mee mis geweest.

Inmiddels nog twee dagen tot meer zekerheid
Alle reacties Link kopieren
Heb er geen ervaring mee TO maar ik hoop dat je goed nieuws krijgt! Duim met je mee!
Bloed je nog steeds? Of is het bloeden al gestopt?
Alle reacties Link kopieren
Hier ook bloed in week 5, 7 en 11. Maar nog steeds zwanger.



Heel veel succes! Ik weet hoe onzeker het kan zijn.
De zee is groen
Hier ook gebloed bij succesvolle zwangerschap. Weken lang lichte bloedingen en twee keer hevige bloedingen inclusief grote stolsels. Sterkte met afwachten.
Met de bloeding heb ik geen ervaring, maar als ik ziek was, duurde dit wel langer als anders en erger. Ik kreeg ook echt ontstekingen. Naar mijn idee houdt het wel verband, omdat je lichaam hard werkt voor de baby en minder voor jezelf. Dus in jouw geval bronchites en bijholte ontsteking.



Spannend hoor, hopelijk gaat alles goed!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb maandag om diezelfde tijd de 20 weken echo, hopelijk allebei gewoon goed nieuws.



Ik heb met kerst een longontsteking gehad, terwijl ik al 15 jaar niet meer ziek ben geweest, alleen ooit een snotneus of wat hoofdpijn. Ik denk dat je weerstand zeker lager is en je daardoor wel zulke klachten kunt krijgen, maar zal niks te maken hebben met een eventuele miskraam.. bij de eerste ook een paar keer flink (wat is flink?) bloedverlies gehad, bij deze minder maar ook een paar keer. Hoeft niks te betekenen, maar kán idd wel.. succes met wachten! Ik duim voor je
~ It takes a rad mama to be a father too ~
Alle reacties Link kopieren
maar je had 2 dagen bloed, en nu een week niet meer? en een bronchitis met veel hoesten? Je voelt je nog wel zwanger? Ik denk niet dat die 2 dagen een miskraam kunnen zijn geweest, dat zou anders moeten zijn volgens mij na 8 weken. Bij die van mij met 6 weken was er veel meer bloed.

Veel sterkte met wachten. ik hoop voor je dat het idd loos alarm was en dat je een mooie echo hebt maandag
Don't cry, buy a bag and move on.
Alle reacties Link kopieren
Klopt 2 dagen waarvan een dag wat meer. Maar dan nog minder dan menstruatie. Tweede dag kwam en ging het maar was het een beetje derde dag alleen wat bij afvegen en niet mer de urine mee de wc in.



Sja of ik mij zwanger voel? Niet echt maar dat heb ik nooit ervaren ook bij mijn eerste niet. Ik heb een ideale zwangerschap en bevalling gehad (2,5uur).



Bedankt voor alle reacties tot nu toe ????

Maandag laat ik het weten



@bam_1984 jij ook succes met de 20 weken echo. Willen jullie weten wat het wordt?
Alle reacties Link kopieren
Dank je wel!



Ik ben alleen en voor de 2e keer zwanger van dezelfde donor ik heb al een jongen en nu is het een meisje
~ It takes a rad mama to be a father too ~
Alle reacties Link kopieren
Oh wat leuk! Gefeliciteerd zeg!!
Alle reacties Link kopieren
En, hoe was de echo?
Don't cry, buy a bag and move on.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven