Bedrogen of niet?

03-09-2019 21:10 57 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi iedereen,

ik zou graag het volgende met jullie willen delen...

Ik ben een man van 33 jaar en heb reeds 7 jaar een vriendin en ook een dochtertje van 2. Het is niet altijd gemakkelijk geweest in onze relatie en we hebben zo onze ups and downs gehad. Ik weet dat seks en intimiteit een groot probleem is bij mijn vriendin. Ze heeft hier veel moeite mee en ze heeft gewoon nooit veel zin in seks.
Jullie moeten weten dat zij mijn eerste sekspartner was (ja ik ben vrij laat geweest daarin) en tot nu toe nog steeds mijn enige.

Het feit dat er niet veel seks is in onze relatie, zelfs in het begin niet is voor mij steeds een grote frustratie geweest en de aanloop tot vele ruzies en discussies. Ik heb dit probleem heel vaak aangekaart bij haar. Tot in tranen toe heb ik haar proberen duidelijk te maken dat dit echt voor mij een groot probleem is. Ik liep vroeger, zeker in het begin van de relatie wanneer je toch verwacht dat je vaak seks met elkaar hebt, echt gefrustreerd rond.
Het probleem is echter nooit aangepakt. Er komt geen enkel initiatief bij haar om rond dit probleem iets te ondernemen. Het wordt gewoon door haar doodgezwegen als een groot taboe. Ik ben iemand die alles open aankaart en durf te communiceren, mijn vriendin is heel gesloten hierin en kan moeilijk praten.
Als ik spreek over weinig seks, dan heb ik het over 1 keer per maand... ook in de beginperiode...

Maar nu komt het... ik zie haar graag en wil haar niet kwijt. Ik ben graag bij haar... Seks is uiteindelijk toch niet alles? Het gaat toch ook om veel meer in een relatie? Ik weet dat ze mij ook graag ziet... enfin, dat hoop ik toch...

Nu is het zo dat we niet zo lang geleden een gesprek hebben gehad over eerlijkheid en bedrog in relaties... ik heb haar gezegd dat ik haar nog nooit had bedrogen. Ik heb ook nog nooit een andere vrouw aangeraakt of gekust of seks meegehad...

Maar ik heb wel iets anders gedaan waar ik mij echt voor schaam en waar ik mij schuldig over voel.

Ik heb zo'n 4-tal jaar geleden een vriendin gehad (een gewone vriendin) dewelke ik al kende voor ik mijn vriendin had leren kennen. Wij hebben altijd goed overeen gekomen en hebben altijd goed met elkaar kunnen babbelen.

We zijn zelf allebei een tijdje vrijgezel geweest en zijn nooit met elkaar samen geweest, er was dus ook op dat vlak tussen ons geen interesse naar elkaar toe. Gewoon vrienden dus maar we hebben altijd goed kunnen praten met elkaar.

Dit was ook het geval toen ik een 4-tal jaar geleden in een zware periode zat met mijn vriendin. Het is toen een paar maanden zwaar geweest waarbij zij zelfs 2 keer is weggegaan bij mij terug naar haar ouders. Waren we toen uit elkaar of namen we gewoon een pauze? Dat weet ik niet meer, het is ook al een tijd geleden. Het ging toen in ieder geval niet goed en ze had haar koffers gepakt.

In die zware periode heb ik veel steun gehad aan mijn (andere) vriendin en ze heeft toen echt naar mij geluisterd. We hebben toen enkel contact gehad via gsm aangezien ze vrij ver woonde. Ze was ook fan van sport en fitness en tattoos en na wat babbelen vroeg ze of ze mij een foto mocht sturen van haar nieuwe tattoo... uiteraard was ik benieuwd dus zei dat ze mocht sturen. Het waren inderdaad mooie foto's en zei dat ze er erg fit op stond. Het waren geen naaktfoto's maar ze stond er wel op in ondergoed... Ik heb er op dat moment niet echt veel achter gezocht want nogmaals, er zijn nooit dergelijke gevoelens naar elkaar geweest. Niet op dat vlak.

Ik heb haar toen verteld van het feit dat er amper tot geen seks in onze relatie zat en ik zat toen echt diep. Ik vroeg haar wat er mis was met mij? Ik was op dat moment zo onzeker over mijn mannelijkheid en zat vol frustratie. Ik vroeg haar of ik een foto mocht sturen van mijn l*l omdat ik mij afvroeg wat er mis mee was. Ze zei dat ik dit gerust mocht doorsturen... en dat heb ik dan ook gedaan... iets waar ik onmiddellijk spijt van had uiteraard.
Nu ze zei mij al lachend dat er niks mis mee was, integendeel... dat ze gek moest zijn om niet meer seks met mij te hebben... Ze heeft mij zelfs nog wat tips gegeven om ons seksleven wat meer op te peppen door bijvoorbeeld seksspeeltjes en dergelijke.

Ben ik nu zo slecht? Ik voel me hier echt schuldig over... Het betekende ook niets, maar ik geef wel toe dat het mij een enorme ego boost gaf om is uit iemand te horen dat mijn mannelijkheid er knap uit zag... Dit lijkt voor veel vrouwen misschien iets belachelijk, maar ik weet dat mannen zich hierin wel zullen herkennen? Als je zo vaak wordt afgewezen als man voor seks kan ik u verzekeren dat je hieraan gaat twijfelen.

Maar men vraag is vooral aan vrouwen gericht, moet ik dit opbiechten? Heb ik hier iets verkeerd gedaan? Ik weet dat ik tever ben gegaan hierin en het was kinderachtig om zo'n foto te sturen. Ik bedoelde er echt niks mee en heb ook niets met die vriendin, nooit gehad en zal ook nooit zijn. Maar dit neemt toch niet weg dat ik haar foto's als "knap" kan beoordelen?
Redhat schreef:
03-09-2019 23:55
Jullie waren toen uit elkaar, dus ik zou dit lekker voor me houden.
Ik denk niet dat opbiechten gaat helpen om dichter bij elkaar te komen, en je bent niet vreemd gegaan.

Wel wil ik het advies geven in de toekomst geen dickpicks te sturen, want daar zit niemand op te wachten. Ook niet als je jongeheer er geweldig uitziet.
Dat weet hij niet eens meer. Het was in ieder geval een korte pauze want vlak daarna raakte ze zwanger...
Het is overigens wat oppervlakkig om te denken dat de aantrekkelijkheid van je penis in verband staat met haar zin in seks. Ervan uitgaande dat je geen heel vreemde lul hebt waar paddestoelen op groeien ofzo hè.

Sommige mensen hebben in de basis gewoon een wat lager libido, of misschien is het later zo gekomen door slechte ervaringen.

Blijkbaar was het voor jou al die tijd voldoende en ook geen belemmering om een grote verbintenis aan te gaan.
Alle reacties Link kopieren
vivautrecht85 schreef:
05-09-2019 10:43
Het is overigens wat oppervlakkig om te denken dat de aantrekkelijkheid van je penis in verband staat met haar zin in seks. Ervan uitgaande dat je geen heel vreemde lul hebt waar paddestoelen op groeien ofzo hè.
Dit!

Zin in seks krijg ik echt niet van een penis. Slap, stijf, groot, klein, hou mij een penis voor en ik denk echt niet 'oh, lekker, die wil ik' als ik met mijn hoofd zit bij 'de vaatwasser moet nog uitgeruimd', 'kan ik morgenochtend nog sporten als ik voor die vergadering op mijn werk moet zijn' en 'oh sjit, de buuf was gisteren volgens mij jarig en ik heb haar alleen maar halfslachtig gegroet'.

Als je seks met me wil, zorg dat ik me ontspan, schenk me een wijntje in, luister naar me, ruim de vaatwasser uit, zet mijn wekker, stuur een appje naar de buurvrouw en masseer dan mijn schouders. Laat die lul maar lekker in je broek, die haal ik er dan vanzelf een keer uit. En als hij dan scheef of kort of wat ook maar is interesseert me echt niet als ik wel zin heb. Zo lang er geen paddestoelen op groeien inderdaad.
Anarchie is leuk, maar je blijft van mijn kaas af
ja het is hilarisch dat mannen denken dat vrouwen geil worden van een foto van hun piemel. Waar is die gedachte ontstaan? Iedereen weet dat potloodventers nooit zullen meemaken dat vrouwen smachtend achter hen aankomen na het aanschouwen van het lid. Er wordt hooguit gelachen of er zijn geluiden van ontzetting en walging.

Als piemels zo ontzettend aantrekkelijk zouden zijn voor vrouwen waarom hangt het kantoor van de verpleegsters/ juffen/ secretaresses dan niet vol met kalenders vol piemels.
Waarom praten vrouwen nooit over hun favoriete piemels en delen ze in hun appgroepjes foto’s van aantrekkelijke piemels? Piemels zijn voor vrouwen wat eierstokken zijn voor mannen: totaal niet interessant
Alle reacties Link kopieren
S-Meds schreef:
05-09-2019 11:19
Waarom praten vrouwen nooit over hun favoriete piemels en delen ze in hun appgroepjes foto’s van aantrekkelijke piemels? Piemels zijn voor vrouwen wat eierstokken zijn voor mannen: totaal niet interessant
oh, eeuh, ik weet van sommige 'neukers' van mijn vriendinnen wel wat over hun piemel. Maar dan eigenlijk alleen, als hij Heel groot was.
Alle reacties Link kopieren
Vrouwen zijn veel minder visueel dan mannen. En als vrouwen al op uiterlijk afgaan, dan is het toch vooral op een mooi gespierd (maar geen bodybuilder) lichaam en een sixpack. Voordeel voor TO: Daar is simpeler wat aan te doen dan aan je piemel.

Dus twee vragen voor TO:
- Hoe zit het met je vaatwasinruim-, wijn-inschenk-, luister- en massage-vaardigheden? Oefen je die genoeg?
- Hoe zit het met je sixpack? Sport je, let je op je uiterlijk, en doe je je best er lekker uit te zien?
Anarchie is leuk, maar je blijft van mijn kaas af

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven