
Trump en de Nobelprijs
vrijdag 10 oktober 2025 om 16:40
vrijdag 10 oktober 2025 om 18:58
Of hij begint een andere oorlog
Ik geloof niet in zijn kunnen, op geen enkel gebied trouwens
vrijdag 10 oktober 2025 om 18:59
Noorwegen siddert nu voor Trump:
https://nieuwspaal.nl/trump-verklaart-o ... -de-vrede/
https://nieuwspaal.nl/trump-verklaart-o ... -de-vrede/
Ars longa, vita brevis
vrijdag 10 oktober 2025 om 19:33
vrijdag 10 oktober 2025 om 19:35
Die oorlog stoppen gaat hem niet lukken, heeft hij onlangs ook soort van toegegeven.
Maar iemand die in eigen land militairen inzet om steden zogenaamd veiliger te maken verdient geen Nobelprijs.
vrijdag 10 oktober 2025 om 22:01
En zo reageert de vrouw die deze prijs wél heeft gewonnen. Groter kon het verschil met Trump niet zijn: https://youtu.be/Viumh9LKKvc?si=U-TuLkf1NZUWCnfz
zaterdag 11 oktober 2025 om 00:46
Als het hem lukt om echt een stabiele positieve vrede te brengen in Israel en Palestina dan mag hij van mij die Nobelprijs hebben.
Voorlopig is er een zeer fragiel staakt het vuren dus nu nog niet.
Wel is het zo dat de enige die zelfs dit voor elkaar kan krijgen de Amerikaanse president is, niet zo zeer de persoon Trump maar de functie.
Maar een positieve vrede is er nog lang niet
Voorlopig is er een zeer fragiel staakt het vuren dus nu nog niet.
Wel is het zo dat de enige die zelfs dit voor elkaar kan krijgen de Amerikaanse president is, niet zo zeer de persoon Trump maar de functie.
Maar een positieve vrede is er nog lang niet
zaterdag 11 oktober 2025 om 07:27
zaterdag 11 oktober 2025 om 10:11


Ja dankzij hem zijn covid en autisme straks toch echt verleden tijd...
Ik bedenk me net dat ik eigenlijk ook wel recht heb op een nobelprijs voor de vrede. En eigenlijk alle ouders van broers/zussen. Hoe vaak wij thuis wel niet vrede hebben moeten stichten tussen onze kinderen.


zaterdag 11 oktober 2025 om 12:45
Tja ik vind het bijna lachwekkend om Trump’s naam in een zin te noemen met de Nobelprijs voor vrede, maar er wordt wel over gesproken. Door hemzelf vooral maar ook door anderen. Zelfs winnares Machado heeft de prijs zogenaamd aan hem opgedragen - het moet niet gekker worden. Dus het is wel een vraag.Tanteslankie20 schreef: ↑10-10-2025 17:06Dat het überhaupt een vraag is. Maar goed, dat is mijn bescheiden mening.
Ik ben dus wat je noemt een Trump hater maar kan niet ontkennen dat hij nu eindelijk voor een akkoord heeft gezorgd. Natuurlijk uit eigenbelang en nadat hij een vakantieoord van Gaza wilde maken, maar er is wel iets bereikt. I hate to say it, maar ik moet hem daarvoor toch enige credits geven. Jammer trouwens dat al die onderhandelaars uit Egypte, Turkije en Qatar geen erkenning krijgen alsof Trump het allemaal in zijn eentje heeft bedacht en gedaan.
Maar goed ik hoop en denk dat de Nobelprijs comite kijkt de rest van zijn handelen meeweegt.
Nou ja, ik heb een beetje kortsluiting inmijn hoofd denk ik…


Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in