* LGZW deel III *

28-06-2009 21:26 3000 berichten
Alle reacties Link kopieren
En dan kunnen we hier weer verder... Op naar de geboortegolf

naamleeftijdkind nr.nodzwangeruitgerekendandere infoChica1978281JA! 29 september 2009Hartje gezien, alles goed! 30 juli echo Mardjen291Mardmeisje geboren op 26 juli Lalie271JA! 9 augustus 2009 Hartje gezien, alles goed! Nemovisje261 Per 29 juli aan de Clomid Sjipperdepip311JAAAA! 31 juli echo!DoubleDutch311JA! 21 oktober 2009 Hartje gezien, alles goed! Chi caatje28116 april Minicaat geboren! Elev292JA! 25 februari 2010 Hartje gezien Elevmeisje is 2 South29114 juli Southmini geboren! Peanutje331JA! 23 januari 2010Een kloppend hartje! 31 augustus 20-weken echoSproet197831121 mei Sproetekind geboren! Dufty322Duftyboy geboren op 10 juli! Duftygirl is 3.Minie86231JA! 13 september 2009Hartje gezien, alles goed! Bengal311JAAAA! 12 februari 2010 Goede echo, een kloppend 4 augustus NT meting Luaska311JA! 24 juli 2009 Hartje gehoord, alles goed!



Vorige topic
Alle reacties Link kopieren
Ach Luus, ik leef wel met je mee. Kan het me zo voorstellen. En herkende dat opschrijven de tijden ook wel. Heb ik ook gedaan en bij mij was het die ochtend echt 8 minuten, 5 minuten, 5 minute, 10 minuten, 6 minuten, dan weer 9 minuten.... zucht.. erg vermoeiend inderdaad. Maar dat resulteerde erin dat er aan het eind van de ochtend wel iets verstreken was en om 21.00 uur 's avonds had ik een cm. En jij hebt al onregelmatige weeen vanaf gisteren, dus ik hoop zo voor je dat je ook 1 cm hebt nu. Echt, ik duim voor je, want kan me je wanhoop zo voorstellen. Ik duim voor je lieverd!!
Alle reacties Link kopieren
Oh en het verboden voorwerp was dus een katapult! Oudste zoontje had dat gekocht in China en meegenomen. En dan was er nog niks aan de hand geweest. Maar ze wilden daarom dus de bagage doorzoeken en zwager werd gelijk heel nijdig en riep meteen; Waarom en dat is toch niet nodig!! (hij kan nogal opvliegend zijn)..

En dat moet je natuurlijk niet doen bij de douane mensen. Nou ja, eigen schuld. Gelukkig was Caatman toch nog op tijd en ging het allemaal door, maar wat was ik kwaad.
Alle reacties Link kopieren
Kippevel van Lalie's geboortebericht. Zó gaaf! Gefeliciteerd Lalie!
Alle reacties Link kopieren
Ahhh Beng, morgen echo! Spannend! Hoe laat heb je hem?
Alle reacties Link kopieren
Wat een geweldig nieuws van Laal!!



Gefeliciteerd Laal en Laalman!







Echo is morgenavond laaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, 21:15. Zucht.
Alle reacties Link kopieren
Luus, hoe laat komt je VK?



Caatje, wat fijn dat jullie o'n leuke avond hebben gehad samen. Klinkt erg geslaagd met een gedeeld toetje in de tuin.

En wat stom zeg, van die katapult. Geldt dat als verboden wapen ofzo?
Alle reacties Link kopieren
Lalie, gefeliciteerd met je mannetje!!! Geniet er maar lekker van, en laat je de komende tijd heerlijk verwennen.



Luaska, heeeeeel veel succes meid, ik lees dat je het heel zwaar hebt.... Maar je moet maar zo denken, over een paar dagen is ie er echt..............
Alle reacties Link kopieren
Dankje Sun.



Sproet, geen idee. Ze zou me 's ochtends bellen voor een afspraak, maar heb nog geen telefoontje gehad. Wellicht dat ze een bevalling aan het doen is en dan wordt ik nu sowieso niet gestript (omdat er dan misschien twee tegelijk aan het bevallen zijn). Kleine VK praktijk met twee vk's.

Maar als ze om 14.00 uur nog niet gebeld heeft, dan ga ik zelf wel even bellen.



De voorweeën vallen nu wel mee: om de 30, 10, 4, 12, 9 minuten. Geen regelmaat dus en ze duren de ene keer lang (90 sec), de ander keer kort (40sec). Wel nog steeds erg pijnlijk.
Alle reacties Link kopieren
VK belde net, ze is over een half uurtje hier.

Ben zó benieuwd of ik iets ben opgeschoten!
Alle reacties Link kopieren
Spannend Luus! Ik ben benieuwd!
Alle reacties Link kopieren
Luus, ik hoop het zo voor je!!!!



Beng, dat je zo laat nog bij de VK terecht kan voor een echo. Bij ons zijn het alleen van die praktische tijden voor niet-werkende mensen.
Alle reacties Link kopieren
Het is een gespecialiseerd echocentrum, buiten de tijden om zelfs (is tot 21.00) omdat ze te vol zitten. Maar ja, je kan slecht een 12 weken echo bij 18 weken doen he....
Alle reacties Link kopieren
Ik heb trouwens 10-8 weer een echo en als alles dan nog steeds goed gaat, dan kan ik naar de VK.



Was echt heel bijzonder om te zien dat er leven in mijn buik zit, maar nog zooooo klein. 11 mm.
Alle reacties Link kopieren
Haha nee snap dat dat niet handig is, 12 weken echo bij 18 weken. Ik stond alleen verbaasd van de beperkte openingstijden bij ons.
Alle reacties Link kopieren
Klein he Sjippie! Wel heel schattig!
Alle reacties Link kopieren
Mijn voeten zwellen trouwens weer op.... kan een kuiltje drukken in mijn wreef van ongeveer 5 a 6 mm diep. Daar past jouw kindje al niet meer in Sjip!
Alle reacties Link kopieren
Hoeveel weken ben je nou Sjippie? Bij ons was het de eerste echo 1.99 cm (8 weken) en de tweede echo bij 10 weken 3 cm. Ben benieuwd hoe groot het morgen is bij 12 weken.



Het echocentrum zit trouwens in een andere stad helemaal op een nagenoeg onvindbare locatie. Bengman was al een keer gaan zoeken met de motor (en kwam toen bijna zonder benzine te staan dus moest gauw een tankstation zien te vinden) en onverrichterzake thuis gekomen. We zijn zaterdag dus nog even met de auto gaan proefrijden zodat we morgenavond iig op tijd zijn en weten waar we moeten zijn.



Hier moeten we ook heen voor de 20-wekenecho trouwens, de eerste 2 waren gewoon bij de VK.
Alle reacties Link kopieren
Hoera!!!



Het is gelukt om te strippen!!! Is de pijn toch niet voor niks geweest!! Jippie! Oohh ik ben nog nooit zo blij geweest met een inwendig onderzoek! Yeah!



Prima verstreken en had 1 cm ontsluiting, dus ze kon erbij! Ze heeft me dus ook lang en hardhandig gestript, zo ver als ze kon. Moet zeggen dat dat niet eens pijn deed eigenlijk (van binnen)... Ik vond haar knokkels tegen mijn schaam en bekkenbotten pijnlijker (aan de buitenkant dus).



Maargoed, nu is het afwachten....

Heb net al één zwaar pijnlijke wee achter de rug en nu komt de volgende.... kolere.....



Oké daar ben ik weer! Doe mij maar pijn hoor! Ben nog nooit zó blij geweest met pijn! Halleluja!



Wel gek idee, dat zij ons kindje al heeft aangeraakt!
Alle reacties Link kopieren
Luus, ik hoop zo voor je dat de VK al iets van ontsluiting ontdekt bij je. Zou zo fijn zijn als er een beetje schot in de zaak komt.



En Sjip, kon je bij je echo al een hartje zien kloppen? Nee toch? Of kan dat zelfs al bij zo'n kleintje?
Alle reacties Link kopieren
Te gek Luus!!! En ben blij dat het niet zo'n pijn deed, gelukkig maar. Raar idee inderdaad dat zij het hoofdje al heeft gevoeld.

Is Luusman op z'n werk, wanneer ga je hem bellen?

Wow en dus echt meteen al weeën. Ik heb helaas om 16.00 een afspraak, maar zal verder vandaag niet weg te slaan zijn bij m'n laptop. Zet hem op!
Alle reacties Link kopieren
Joepie Luus



Morgen ben ik precies 8 weken, dus afgelopen vrijdag was het 7 weken en 3 dagen.

Sproet, ja het hartje was te zien, je moest wel heeeel goed kijken.
Alle reacties Link kopieren
8 weken alweer Sjip?! Dat gaat snel zeg. Rekenen ze dan vanaf je laatste menstruatie of vanaf de terugplaatsing? Het eerste zeker?
Alle reacties Link kopieren
Luus wat een goed nieuws!!!!!!









En Laaltje,wat een superbericht, ik vind je zo'n stoer wijf!!!

Van harte gefeliciteerd met jullie mannetje!



Alle reacties Link kopieren
Ah even mijn moeder ook gebeld. Krijg ik natuurlijk precies een wee en zij helemaal in paniek.



Maarre, luusman is op zijn werk. Had hem direct gebeld nadat de vk weg was. Hij was ook erg blij! Ik bel hem pas zodra het weeënfestival pas écht gaat beginnen.

Het heeft geen nut voor hem om nu hier te zijn, het kan ook nog twee dagen duren. Ik heb iig voor woensdag een nieuwe stripafspraak staan. Maar hopelijk is die dus niet nodig.



Heb nu vier weeën gehad (voorweeën of echte weeën, ik weet het niet meer). Maar ze zijn goed pijnlijk en moet echt zuchten ervan: "Pfffff" én ze komen om exact de 8 minuten.



Misschien wordt het dan toch nog op dezelfde dag als Laal?
Alle reacties Link kopieren
Luus....... dit klinkt zéér hoopvol, wat goed!

Nu dan keihard duimen dat het echt doorzet, je klinkt in ieder geval klaar om jullie zoon op de wereld te zetten! Zet 'm op!!



Hoe zou het met lalie en haar mannetje zijn?



Beng, spannende avond vanavond! Bij 12 weken zie je echt al een mensje, zo ontzettend bijzonder!



Sjip ook alweer 8 weken, wat gaat het hard (voor ons buitenstaanders )



Hoe ver ben jij dan elev, 11 weken toch? Dan heb jij ook alweer bijna een echo toch?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven