Tetterettes slepen elkaar de zomer door!!!

16-07-2010 16:33 3015 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 9 alweer van de Tetterettes! Tetter lekker mee: alles mag, niks moet. En offtopic kennen we al helemaal niet! Wel zijn we gek op dieren dus foto's zijn wel verplicht Wees niet bang om aan te haken, we bijten niet en er is al helemaal geen meldplicht!



Hierbij een aantal van onze mooierds:



Deel 8 vind je hier: Retteketet, de Tetterettes gaan nooit naar bed!
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Droom ze TH!!
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker Kletskoppie!
Alle reacties Link kopieren
Splinter ik denk ook dat ze er nog wel even mee zoet is

De hele avond al loopt ze in en uit de computerkamer, dan weer naar beneden bij de krabpaal kijken, dan weer naar boven op 't balkon, en ik de deur maar open maken steeds
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Klets, nou schiet me ineens nog te binnen dat die opmerking van jouw dochter van 'hand voor je mond' echt hilarisch was!
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren


man vraagt: moeten we het bed nog opmaken?

antwoord: theoretisch gezien wel ja.....
Alle reacties Link kopieren
Theorie en praktijk hoeven niet met elkaar in overeenstemming te zijn vind ik in zo'n geval...
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Oh, nou moet ik ook nog komen helpen....
Alle reacties Link kopieren
Gewoon ff onderlaken en kussenslopen doen en de rest komt morgen wel (dat doen we hier wel eens als we erachter komen dat het bed nog opgemaakt moet worden als we al met slaapmuts op naast onze sponde staan)



Was die Mojito maar een weekaanbieding?? Hm, ik dacht dat het een vast zomerassortimentding was...weheee, nou ja ik hoop maar dat ze 'm aan het eind vd week nog hebben.
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
Tssssk.... een moderne man kan toch zelf het bed wel opmaken?
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Oh dat zou ook nog kunnen Olijf, dat het zomerassortiment is. Ik had 'm nog niet eerder gezien en hij stond zo prominent midden in 't gangpad dat ik er eigenlijk vanuit ging dattie volgende week weer weg zou zijn.



*hoopt op zomeraanbieding*
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
quote:Splinter02 schreef op 18 juli 2010 @ 01:41:

Ha, het wordt hier weer druk!

Fijn dat het een leuke avond was, Olijf. Geen weggewaaide worstjes moeten zoeken?



Klets, jij hebt de wind er wel onder zeg. Dochter al zo strak in de opvoeding en je zwarte monster ook. Ik ben bang dat de katten over het algemeen beter luisteren dan dochter. En dochter heeft eigenlijk een hele strenge aanpak nodig want anders doet ze nog net niet







Kwam trouwens ook nog een leuke smiley voor onze kikker tegen:







Zet nog een koppie neer voor Delph:





en iedereen ligt ondertussen al in bed denk ik?
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Nee, ben nog op. Soort van. Man kwam net weer aanzemelen met een webcam die aangesloten moest worden en allerlei leuke en grappige programma's d'r bij



*zucht* Daar komt 'ie niet mee om half 8 of zo.... Maar goed, ding doet 't. Joechei ofzo..;-)
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
Truste Klets! En de rest die is of gaat slapen!



Ik ga ook zo m'n bed opzoeken. Denk ik.
Iets anders
Alle reacties Link kopieren
De tijd gaat ook zo snel in de avond. En het is zo vroeg ochtend
Alle reacties Link kopieren
Bed is nu schoon en frisch. Dus tijd om de oogjes toe te doen.

Sil had overigens nog wel even een sabotage-actie in gang gezet:





Babs, kijk je uit met de webcam?



En Klets, je dochter weet wel van ´hand voor je mond´!



Delphi, zet ´m op!



Slaap lekker lieve meiden!
Alle reacties Link kopieren
Meiden, ik ga ook lekker mijn bedje opzoeken, slaap lekker allemaal!!!
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
Nog zo'n 2000 woorden te gaan.... maar eerst:

van naar

Tot morgen!
Het was hier wel weer gezellig gisteren. Ik ben vroeg naar bed gegaan. En maar één keer wakker geworden vannacht. Het scheelt toch wel hoor, geen snurkerd naast je. Slapen onder een donzen tweepersoonsdekbed is toch wel weer heel lekker. Beetje warm ook.



Medusa loopt al weer vrolijk en zeurend om eten beneden rond. Ze zit nu aan haar ontbijt met pillen. En ze eet het allemaal op geloof ik. Hoera voor mijn zwarte heldin! De andere twee hebben even tijd nodig. Die haal ik straks weer op, kunnen ze weer lekker buiten spelen.



Delphi, het gaat de goede kant op met je scriptie! Nog even doorzetten!



Typen gaat nu wat lastiger, Medusa ligt op mijn borst uit te buiken. En te ronken. Jammer voor haar moet ze er zo wel weer af. Ik heb ook honger.



Ah, toch er weer af. Weet ook niet wat ze wil.



Splinter, zo gaat het bij mij ook vaak. Dekbed op de grond slaapt het lekkerst geloof ik.
Weer wat spelletjes gedownload. Je moet toch wat he, zo alleen thuis.



Later op de ochtend maar ff aan de schoonmaak. Stofzuigen moet iig gebeuren. En daarna zie ik het wel.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Delphi, lekker bezig geweest zeg, gisteren! Hopelijk heb je lekker geslapen.



Ratje, dat zal best wennen zijn ja.

Hm, de schoonmaak.... dat moet hier ook maar weer gebeuren vrees ik. Maar eerst nog even op het balkon met een bak koffie. 't Is trouwens nog best een beetje frips op het balkon!
Alle reacties Link kopieren
Mogge meisjes!



Hebben jullie allemaal lekker geslapen in de al dan niet fris opgemaakte bedjes? Ratteke in ieder geval wel . En heeft het ontbijt gesmaakt?



Hier vinden de katten het ook al zo lekker om op het dekbed te liggen: 's nachts natuurlijk, maar ook als ik het even zonder hoes buiten op een rek heb gehangen. Bij voorkeur met vieze poten
Alle reacties Link kopieren
O ja, ik heb ook best lekker geslapen, net ontbeten en ga zo aan de slag...project 1 moet af voordat ik naar de kaakchirurg ga en de andere 2 klussen wil ik in ieder geval enigszins in de steigers hebben staan. Dat wil zeggen stand van zaken nagaan en materiaal bij elkaar zoeken.



Dus ik ga jullie vandaag een beetje met rust laten, nu niet vanwege een mwah dag maar omdat ik hoop schrijfkramp te krijgen van andere dingen
Alle reacties Link kopieren
Succes TH!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven