Het seks-kletstopic

22-07-2010 23:07 3008 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een paar dagen geleden heeft Rooss4 mij per mail benaderd met het verzoek toch een kletstopic op de sekspijler toe te staan. Ze heeft een leuke mail gestuurd met daarin een paar goede argumenten.

Na enig nadenken, overleggen, wikken, wegen en twijfelen heb ik besloten op proef een centraal kletstopic op deze pijler toe te staan, aangezien er behoefte aan is bij sommige frequente seks-pijler-posters.



Bij deze is 'het seks-kletstopic' dan ook geopend.



Wel wil ik graag jullie aandacht vragen voor een paar korte regels.



- Dit topic is op-de-proef. In het verleden is zo'n soort topic niet goed gegaan. Ik hoop dat iedereen zich aan onderstaande regels houdt, maar mocht blijken dat de regels zo vaak gebroken worden dat ik echt veel werk krijg aan dit topic en/of dit topic op andere wijze niet goed is voor de sfeer, dan gaat het op slot.



- Alle gewone forumregels gelden hier ook! Dat betekent dus óók: niet hengelen, niet linken naar of plaatsen van pornografisch materiaal, geen 'opgeilverhaaltjes' (expliciete erotische verhalen).



- Er is één sekskletstopic, dat is deze. Op dit topic is iedereen die zich aan de regels houdt welkom!



- In de andere topics op de sekspijler wordt niet doorgekletst, geslowchat, of wat dan ook. Daar is dit topic, en dit topic alleen voor.



Tot slot: mocht dit topic allerhande nieuwe hengelaars aantrekken, doe jezelf en mij een lol, en druk op die toverstaf .



Ik hoop van harte dat ik jullie hier een plezier mee doe, en zeg dan ook:



Veel plezier!
Inderdaad Roos Ik ben volgens mij voor het eerst van mijn leven blij dat ik zeker weet dat ik de komende dagen niet hoef te neuken.

We wilden rustig beginnen, maar dat waren we na 5 minuten al vergeten





Ohhh en wat zo heerlijk egostrelend was, was met 2 mannen bezig in een kamer waar je binnen kan kijken, maar niet op het bed kan stappen. Veel mannen altijd kijken. Inmiddels al wat uurtjes in de club, enige tijd met deze 2 (nou ja, het begon met 3 ) heren aan het vermaken en uiteindelijk maar het corset uit.

Komen er wat stellen binnen lopen, ik denk 3 vrouwen rond de 40.

Die mannen helemaal enthousiast. Hoor ik die vrouwen met een groene stem zeggen "O. dat is dat meisje in het rood met zwart"



streling 1: niet herkenbaar aan kleding en gezicht deels afgewend: dus corset heeft echt indruk gemaakt

streling 2; ze waren groen van jaloezie

streling 3: ze noemden me meisje!



Het was zo lekker, al die blikken, echt lekkere mannen voor het uitkiezen, mijn vrouwelijkheid en geilheid in een high flow en toch weer iets kunnen "verzinnen" en gedaan wat we beiden nog nooit gedaan hadden



Oh, en natuurlijk een heerlijk vriendje mee



Beetje veel , maar volgens mij kan ik op het moment niet anders meer kijken
Ooo nou ben ik wel heel nieuwsgierig naar dat "iets gedaan wat we nog nooit gedaan hadden" stukje!!! Hmmmm...

Klikt goed!! Stiekem toch wel leuk als je enige jaloezie bespeurt bij je sexe genoten woehaha!!

Meisje....ze noemden je meisje!!! (moet meteen aan die macDonalds reclame denken: ze zei meneer tegen me) Jij gaat nu tegen iedereen vertellen: ze noemen me MEISJE!!!!
Alle reacties Link kopieren
Ha fijn dat je een leuke avond hebt gehad meisje . .

Ben ook nieuwsgierig naar dat nieuwe stukje, of is dat écht te 18+?



Rooss jij schrijft verhalen toch? Ook specifiek voor je man? Vanuit welk perspectief schrijf je dat?
Alle reacties Link kopieren
Oh voor de duidelijkheid, ik bedoel dus vanuit de eerste of derde persooon. Wilde zelf een verhaaltje schrijven maar liep hier al op vast
Coffeepot, ik schrijf inderdaad verhalen. NIet specifiek voor mijn man. Het is begonnen met een opdrachtje van een chat vriend. Sindsdien heb ik al een heuleboel verhalen geschreven, van pure fictie uit de zwarte krochten van mijn brein, via mogelijke scenario`s naar helemaal waar gebeurde verslagen.



Ik schrijf bijna altijd in de ik vorm maar ook wel eens in de 3e persoon, je verhaal wordt dan wat "wolliger" jeeee hoe leg ik dat uit. Kom maar op met dat email adres...dan stuur ik wat!
Alle reacties Link kopieren
*steekt even koppie om de hoek en komt een even gluren...... for old times sake*
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
Hier nog een viva-forum-veteraan.

Nog bekenden aanwezig hier??
Trahit sua quemque voluptas
Alle reacties Link kopieren
Vincedexa is dat je originele nick of een hernieuwde???



*yep hier oud vijver fossiel*
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
die nick is helemaal origineel, nog uit de tijd dat je hier op het strand-topic Rose kon dringen van ontblote lijven.
Trahit sua quemque voluptas
Alle reacties Link kopieren
dat is dan weer van voor mijn tijd.



Ik ben van de tijd barmannen met six pack en hawai shorts enzo Prosecco en Leffe
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
Mail maar op *pieieieieiep*



Wil je even zeggen als je hem gelezen hebt? Dan haal ik m'n mailadres weer weg.
Hebbes!!

Ha die Sgaapie!!
Alle reacties Link kopieren
Hebbes??? ohhhh je hebt iets gevangen
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
doet u mij dan maar een Leffe blond. klinkt ook wel gezellig.

Verder weinig leven hier vandaag?
Trahit sua quemque voluptas
Alle reacties Link kopieren
We zijn nog in shock vanwegen een klets topic op sex ......
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
Ik gooi even het een en ander een kwartier in de vriezer. Moet wel koud zijn en de bar is al een ruime tijd erg verlaten geweest
Heb ik dat?!
Jaaa ik heb iets gevangen...dat krijg je als je je hengel constant hebt uithangen hè?



Coffee...mail in 2 voud is on your way!!
Alle reacties Link kopieren
Rooss 4 hengelen FOEI !!!!!!!!!!!!!!!!! Grijnz
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
Zo dat is snel, dankje! Heb je er ook ééntje in de eerste persoon?



Ik ga eens even broeden op een verhaaltje voor vriend. Kijken of ik dat kan, en durf :|
Nee hoor, ik mag dat..ik heb privileges..lees de OP maar!!
quote:CoffeePot schreef op 25 juli 2010 @ 13:47:

Zo dat is snel, dankje! Heb je er ook ééntje in de eerste persoon?



Ik ga eens even broeden op een verhaaltje voor vriend. Kijken of ik dat kan, en durf :|Ja schat, nummer 2 is in de "ik" vorm!!
Alle reacties Link kopieren
Jij krijg voor elkaar waar we een dik jaar voor geknokt hebben.... toch wel een prestatie moet ik toegeven
Heb ik dat?!
Alle reacties Link kopieren
Te snel gepiept. Dank



Eerste was erg fijn, ga nu de tweede lezen!
Dank dank...ik had dan ook héél goede argumenten!! Onweerstaanbaar, zelfs voor de immer strenge engels!!
Alle reacties Link kopieren
quote:Helaholalalala schreef op 24 juli 2010 @ 15:53:

Whoehahahaha en we zijn nog stickie ook!!



Net als vroegâh



Geen sticky . Dat gaat echt te ver.

Het kleurtje heb ik er even aangegeven wegens de nieuwigheid [...].
anoniem_33555 wijzigde dit bericht op 25-07-2010 13:52
Reden: Het kleurtje kan niet gewijzigd
% gewijzigd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven