Kletsen op Seks *part 7*

27-09-2010 10:33 3002 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 7 van het geliefde en immer geile Seks Kletstopic!

Ons eigen speciale plekje op de sekspijler.



Hier bespreken we van alles.

Bloemen en bijtjes, huis-, tuin- en keukenzaken, of je wel of geen seks hebt of aan seks doet, echt alles kan.



Maarrrrrrrrr......



Wel heeft onze lieftallige Meesteres Drie een aantal regels opgesteld, waar een ieder zich aan dient te houden, namelijk:

- Alle gewone forumregels gelden hier ook! Dat betekent dus óók: niet hengelen, niet linken naar of plaatsen van pornografisch materiaal, geen 'opgeilverhaaltjes' (expliciete erotische verhalen).

- Er is één sekskletstopic, dat is deze. Op dit topic is iedereen die zich aan de regels houdt welkom!

- In de andere topics op de sekspijler wordt niet doorgekletst, geslowchat, of wat dan ook. Daar is dit topic, en dit topic alleen voor.



Tot slot: mocht dit topic allerhande nieuwe hengelaars aantrekken, doe jezelf en ons een lol, en druk op die toverstaf.



Kom binnen en voel je welkom
A dirty mind is a joy forever
Wie schenkt mijn koffie in? Heb geen zin om op te staan.
Nee hoor...
Je man? Je kinderen?






Melk en suiker moet je zelf ff doen Rooss
Kinderen kunnen dat nog niet.. heb je helemaal niks aan, aan kinderen!!

O middelste heeft wel koffie gezet. dat dan weer wel.
Dank Zaar, ruikt goed!! Koekje erbij!!
Nee he? Aan kinderen heb je niks.. Wa's eigenlijk de minimum leeftijd waarop je ze een beetje fatsoenlijk aan de kinderarbeid kunt zetten eigenlijk?
mjaaa dat ligt eraan. Als je het niet erg vindt als ze met brandwonden en zo thuis komen, dan kan 4 toch wel?? Of is dat wreed?
Brandwonden?? Nee! Dat kan natuurlijk niet! Dan kan ze toch niet meer meedoen aan de bjoetie contest! Tsssk.. Rooss, je snapt er ook niks van!



Kijken jullie uit met me??
Hoezo Cake? Jij kan toch allang legaal aan de arbeid
Ja hallo! Maatschappelijke taak enzo! Dus.
Zie je! Zo gezellig ben ik niet
Ja hoor, iedereen weggejaagd!
Nee.. ik had het alleen over koffie zetten Cake.. En dat zonder brandwonden. Af! In je mand weer jij!
SJit, betrapt... waar is de fluit smiley!!
Alle reacties Link kopieren
quote:CakeCup schreef op 09 oktober 2010 @ 20:38:

Ja hoor, iedereen weggejaagd!pssst CC??ff terug komen op mij vraag van een paar dgn terug,heb jij je VG niet meer?
Ja, maar daar had ik het niet over!!!



*mompelt iets over promoten van kindermishandeling en dat ze dat in aanwezigheid van de verkeerde doen* Grmbl, grmbl!



Maar cake toch! Je kent Rooss en mij toch? We zijn engeltjes! Zouden we nooooooit doen!
Oh! Had niet gezien dat je nog gereageerd had Engeltje... Maar zoals ik schreef, vraag maar niets...



(Nee dus.)
Alle reacties Link kopieren
moet ik mijn vraag ff deleten?
Juist omdat ik jullie ken Zaar, juist daarom!
Nee hoor Engeltje, is geen geheim hoor.
Alle reacties Link kopieren
quote:CakeCup schreef op 09 oktober 2010 @ 20:43:

Oh! Had niet gezien dat je nog gereageerd had Engeltje... Maar zoals ik schreef, vraag maar niets...



(Nee dus.)

kut dan ,want hij klonk lekker en leuk in jou beschrijving



baai!
Zaar, hoe komen wij aan die naam? Een ieder weet toch dat wij de meest lieve, geduldige moeders van het heule vivaforum zijn?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven