Verduisterende raamdecoratie

27-12-2010 11:31 15 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn vriend en ik kunnen maar geen geschikte oplossing vinden voor het volgende probleem:



We hebben slaapkamerramen die laag bij de grond zitten. Vanaf buiten kun je er gemakkelijk in kijken. Overdag zouden we daarom graag hier iets voor willen hangen, wat nog wel veel licht binnen laat. 's Nachts wil mijn vriend het graag volledig verduisterend hebben. De ramen kunnen naar binnen worden geopend en we hebben vaak het raam openstaan. Nu waren we zelf al de vlinderjaloezieen tegengekomen. Deze zouden echt perfect zijn, als ze verduisterend waren geweest in redelijk lichte kleuren. Alleen de erg donkere kleuren zijn helaas verduisterend (dit staat echt niet mooi bij de kleuren in de slaapkamer). We wilden de raamdecoratie bevestigen aan het raam, zodat je het raak gewoon kunt kiepen.



Heeft iemand misschien een briljante ingeving hiervoor?
Alle reacties Link kopieren
luxaflex
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Shutters!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind de uitstraling van luxaflex een beetje kil. Het liefste zou ik dan stoffen luxaflex hebben, maar volgens mij zijn die niet verduisterend.



Ik vraag me bij shutters af of ze voldoende licht binnenlaten overdag. Op zich is het wel een optie.



Bedankt alvast!
Alle reacties Link kopieren
Gewoon vitrage? Oogt romantisch en stijlvol vind ik.
Alle reacties Link kopieren
Ook nog verduisterende gordijnen ophangen naast de vlinderjaloezieën? Die kun je dan 's avonds gebruiken.
Alle reacties Link kopieren
sikzou ook voor 2 dingen samen kiezen.. dus verduisterende gordijnen, en eventueel van dat plakspul op de ramen
Alle reacties Link kopieren
quote:[message=8064200,noline]Esly schreef op 27 december We hebben slaapkamerramen die laag bij de grond zitten. Vanaf buiten kun je er gemakkelijk in kijken.en lekker laten kijken hahaha nog kinky ook
Alle reacties Link kopieren
Twee dingen ophangen kan niet vanwege de ruimte,. Vaak hebben die systemen een bak. Als we dan twee bakken achter elkaar ophangen, dan hebben we geen ruimte meer om het raam open te klappen.



Weet iemand of shutters volledig verduisteren wanneer je ze dicht hebt?
Alle reacties Link kopieren
Je raam gedeeltelijk met folie afplakken en verduisterende rolgordijntjes. Geen dure oplossing en verduisterd redelijk goed, alleen 's ochtends komt er wel wat licht doorheen als het dag wordt, mochten de rolgordijnen niet tot helemaal beneden op de grond sluiten. Als je hier goed tegen kunt (net als ik) dan moet dit geen probleem zijn. Mocht je voor de verduisterende rolgordijnen kiezen, pak er dan geen van IKEA. Ze zijn wel goedkoop, maar ze hangen niet goed uit als ze gekreukt zijn. DIe van Leen Bakker zijn perfect, heb ik nu al in 2 huizen voor gekozen, en zijn niet duur.
Alle reacties Link kopieren
Van luxaflex heb je een verduisterende variant, eeeh... ben de naam even kwijt. Is van zachtere stof, en je kunt ook een variant nemen dat je 'm gedeeltelijk open kunt doen en dan het onderste (of bovenste) deel niet verduisterd is. Eeehmm... klinkt een beetje vaag, maar kijk eens op luxaflex en dan kom je het vanzelf tegen. Wij gaan het ook doen. Is ietsje duurder dan gewone luxaflex en rolgordijnen, maar erg mooi!



Succes!
Alle reacties Link kopieren
Inmiddels ben ik serieus aan het kijken naar shutters en ook naar de dingen die Luxaflex aanbiedt. Ik ben geen fan van plakplastic, dus dat valt af.
Alle reacties Link kopieren
Het heet Duette!
Plissegordijnen en dan een combishade. Dan kun je 1 deel lichtdoorlatend kiezen en een deel verduisterend.

Ik heb zo'n simpele houten jaloezie van Ikea en ik ben er heel blij mee. Het is hout en ik houd daar zelf wel van. Gekocht omdat het toevallig in de standaardmaat was van het raam en ik het zo op kon hangen. Heerlijk om naar buiten te kunnen kijken zonder inkijk te hebben. Van buiten ziet het er ook nog leuk uit.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven