Werk & Studie alle pijlers

Leeftijd/baan/salaris; vergelijk hier met je medeforummer!

20-12-2006 15:38 3028 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vragen over salarissen bij leeftijdsgenoten of juist branchegenoten? Vraag het hier!
Alle reacties Link kopieren
quote:Booyahh schreef op 17 juli 2011 @ 17:43:

'tja suzq, WO geschiedenis leidt al sinds jaar en dag op voor werkloosheid dus het is wel iets wat je had kunnen weten.



Stel je had een vak (register accoutant) geleerd had je nu makkelijk 4000 br./maand op je rekening bij kunnen schrijven maar die keus heb je niet gemaakt. Dus omscholen, bijscholen (intercedent moet makkelijker richting HR kunnen dan RA) of stoppen met zeuren.Eens
Alle reacties Link kopieren
weet iemand hoe je de percentage berekend?

ik ga 32 uur werken (parttime) en fulltime (100%) is 36 uur..



tnx!
Alle reacties Link kopieren
quote:MEFunny schreef op 18 juli 2011 @ 11:37:

weet iemand hoe je de percentage berekend?

ik ga 32 uur werken (parttime) en fulltime (100%) is 36 uur..

tnx!laat maar heb al een programmatje op inet gevonden...
Alle reacties Link kopieren
quote:MEFunny schreef op 18 juli 2011 @ 11:45:

[...]





laat maar heb al een programmatje op inet gevonden...Interessante vraag!
Alle reacties Link kopieren
Voor mij was het heeeeeeeeeeeel intressant... maar om er nou speciaal een nieuw topic voor te openen vond ik ook weer zo wat..
Alle reacties Link kopieren
quote:naira1986 schreef op 16 juli 2011 @ 21:12:

Ben ik de enige die zich nu afvraagt waar caioo woont? ;)Euhmmm ik denk Griekenland (aangezien zij geen belasting hoeft te betalen) ;-P
Alle reacties Link kopieren
quote:Juniper_ schreef op 16 juli 2011 @ 13:04:

Suzy, je hebt geschiedenis gestudeerd en je geeft nu aan de je graag in de HR zou willen werken of als accountant? Zijn nogal uiteenlopende dingen, ik vraag me sowieso af of je niet accountmanager bedoelt ipv accountant Aangexzien je het over je huidige werkgever hebt.



Als je serieus de HR kant op wilt zul je toch echt een studie in die richting moeten gaan doen, evenals een studie als je accountant wilt worden.

Als accountmanager is de baan die je nu hebt een goede opstap. Intercedent is ook een commercieel beroep, laat zien dat je talent hebt door veel acquisitie te doen. Je kunt hier veel leren, dus snap niet zo waarom He zo'n hekel hebt aan je baan.





Ohh Juniper..en anderen die zeggen dat ik niet moet zeuren: Jullie hebben gelijk. Ik ben me daar ook bewust va, maar neemt niet weg dat er dagen zijn dat ik er flink van baal. Desondanks ga ik door en zoek ik verder naar vacatures waar ik geen aquisitie hoef te doen. Ik ben daar niet goed in: HEt is niet mijn sterkste punt...ben meer iemand van relatiebeheer dan van het aanboren van new business....

Maar goed het komt uiteindelijk wel goed.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 32 jaar en werk als Recruiter bij een Werving & Selectiebureau. Ik verdien ¤2450,- obv 40 uur. Voor elke plaatsing krijg ik ¤50,- bruto. Nu loopt mijn jaarcontract in oktober af. Werk er inmiddels 2,5 jaar (met een tussenpoze van een jaar, vanwege de crisis kon mijn contract niet verlengd worden en een jaar later hebben ze mij teruggevraagd).

Iemand enig idee in hoeverre ik mbt mijn salaris kan onderhandelen, indien ze het willen verlengen (waar ik wel vanuit ga). Ook omdat ik erachter ben gekomen dat een collega van mij, zelfde leeftijd, 32, net is komen werken bij ons als office assistant en ¤2800,- bruto per maand verdient!!! Hoe zij dit heeft onderhandeld, geen idee, maar ik was echt in shock! Zou ik hier iets mee kunnen doen bij mijn contractverlenging?
Alle reacties Link kopieren
Beroep; Reisadviseuse

Leeftijd; 27 jaar

Ervaringsjaren; 5 jaar

Opleidingen; MBO

Aantal jaar in dienst huidige werkgever; 1, 5 maand

Salaris bruto; 720 euro

Salaris netto; geen idee, krijg één deze dagen het salaris

Werkweek; 15,5 uur per week.
Alle reacties Link kopieren
-
I'm not lazy
I'm on energy saving mode
Alle reacties Link kopieren
Ik ben vorig jaar SPH afgestudeer, wilde iets anders en heb daarna dan ook gekozen voor het fast forward traineeship (Saxion Hogescholen)



Hierbij ga je bij 3 verschillende bedrijven werkervaring opdoen, gemiddeld zo'n 8 maanden per bedrijf.



Bij de eerste opdracht verdien je het wm loon, bij de opdrachten erna komt hierop steeds 130,-

Niet veel, maar na deze traineeships heb ik wel een voorsprong op de meeste andere starters en hoop ik dan ook een leuke en goed betaalde baan te vinden.



Ik ben trouwens 24 jaar
laat niets en niemand je ervan weerhouden je dromen te verwezenlijken!
Alle reacties Link kopieren
En ik werk trouwens nu bij de gemeente, economie &werk. Ik heb ook een contract vanuit de gemeente, dus lekker veel vrije dagen, en ook alle andere extra's kan ik gebruik van maken
laat niets en niemand je ervan weerhouden je dromen te verwezenlijken!
Alle reacties Link kopieren
Beroep: Assistent Controller

Leeftijd: 29 jaar

Ervaringsjaren: 4 jaar

Opleidingen; HBO en WO

Aantal jaar in dienst huidige werkgever; 1 maand

Salaris bruto; 3150

Salaris Netto; 2180

Werkweek; 40u

Extra's: telefoon, opleidingskosten, veel vakantiedagen (40), geen 13e maand, wel bonus
Alle reacties Link kopieren
Ik werk ook bij een bekend uitzendbureau, senior intercedente inmiddels na 5 jaar ervaring. 28 jaar oud, bruto 2600 obv 40 uur per week. (meestal zelfs meer dan 40) Daarnaast ontvang ik nog bonussen, veel atv dagen en winst/eindejaarsuitkering.. ik heb een MBO opleiding gedaan, richting p&o.
Alle reacties Link kopieren
Beroep: iets specialistisch in industriele omgeving

Leeftijd: 30 jaar

Ervaringsjaren: 1 jaar reizen, 5 jaar niet relevant, 2 jaar relevant

Opleidingen: HBO (niet relevant) en WO (relevant)

Aantal jaar in dienst huidige werkgever: 1 maand

Salaris bruto: 3920

Salaris netto: weet ik nog niet

Werkweek: 36u

Extra's: telefoon, opleidingen, 13e maand, maandelijkse onkostenvergoeding a ¤ 50, bijdrage sportschool, productkorting



Niet ontevreden.
Alle reacties Link kopieren
Oppasmoeder, naast studie

23 jaar

36 uur

bruto: 2400

netto: 2100

6 weken vakantie doorbetaald

In bezit van relevante diploma's
Alle reacties Link kopieren
quote:annesara schreef op 26 juli 2011 @ 09:07:

Oppasmoeder, naast studie

23 jaar

36 uur

bruto: 2400

netto: 2100

6 weken vakantie doorbetaald

In bezit van relevante diploma'sJemig, dat betaalt goed!
Alle reacties Link kopieren
37 jr, HBO en WO, 11 jr sales ervaring, sinds een aantal jaren naast loondienst ook parttime zzper als trainer/coach (maar die bedragen zijn niet meegerekend)



per 1 sepr Sales Consultant bij een online bedrijf

4700 bruto excl vakantie geld, bonussen en commissies (weet nog niet exact wat ik daaraan kan verdienen want het is een nieuwe functie)

36 uur, in principe geen overwerk en zo wel, dan wordt het gecompenseerd

50 euro onkosten vergoeding

lease auto, mobieltje en Ipad



Ik heb bij de laatste 2 werkgevers onderhandeld (is ook mijn werk dus ben ik goed in/vind ik leuk). Bij de nieuwe werkgever zelfs het soort auto, aantal uren en een sabbatical in de toekomst onderhandeld.



Wat is het geheim? Zorg dat je in verschillende aanvullende (maar misschien niet logische) sectoren gewerkt hebt die aansluiten op de ontwikkelingen in de toekomst. Hierdoor krijg je een uniek en gespecialiseerd cv. Maak een goed linkedin profiel en zorg dat die 100% compleet is. Dan zullen headhunters je makkelijker vinden. Door mijn achtergrond in verschillende sectoren waar 1. veel geld omgaat en 2. veel (online) ontwikkeling in is, ben ik "goud"geworden. Daardoor een fijne onderhandelingspositie die benut is.

Mies is blij! Ik moet natuurlijk wel mijn eigen salaris verdienen/binnenhalen door grote omzetten te maken. En zo niet, dan vlieg ik eruit.
Alle reacties Link kopieren
quote:annesara schreef op 26 juli 2011 @ 09:07:

Oppasmoeder, naast studie

23 jaar

36 uur

bruto: 2400

netto: 2100

6 weken vakantie doorbetaald

In bezit van relevante diploma's





Zo hoe doe je dat???

Dat klinkt aantrekkelijk :-)
Alle reacties Link kopieren
quote:jann schreef op 26 juli 2011 @ 22:16:

[...]





Zo hoe doe je dat???

Dat klinkt aantrekkelijk :-)



Pas op bij 2 verschillende gezinnen. Heb altijd een uitstekend uurloon verdiend. Werk tot nu toe alleen bij welgestelde mensen. Maar goed ik ben dan ook al om 7 uur aanwezig en ga vaak pas na 19.00 uur weg. Het is verantwoordelijk werk en ik vind het voorlopig heerlijk om te doen.

Schrik wel een beetje van de vele lage inkomens die in dit topic voorbij komen..........................
Alle reacties Link kopieren
Beroep: Management Support

Ervaringsjaren: 25 jaar

Salaris bruto: 3500

Salaris netto: 2250 (pensioenpremie + spaarloon = eraf)

Werkweek: 31u

Extra's: 9,5 wk vakantie, 13e maand, winstuitkering, belastingvrij extraatje, reiskostenvergoeding, sociaal fonds (bijdrage voor bijv. ooglaseren, aanschaf bril, etc.)
Alle reacties Link kopieren
quote:annesara schreef op 27 juli 2011 @ 09:42:

[...]





Pas op bij 2 verschillende gezinnen. Heb altijd een uitstekend uurloon verdiend. Werk tot nu toe alleen bij welgestelde mensen. Maar goed ik ben dan ook al om 7 uur aanwezig en ga vaak pas na 19.00 uur weg. Het is verantwoordelijk werk en ik vind het voorlopig heerlijk om te doen.

Schrik wel een beetje van de vele lage inkomens die in dit topic voorbij komen..........................Heeft denk ik vooral ook met je referentiekader te maken. Er zijn niet zo gek veel mensen die op hun 23ste ¤2100.- netto binnenharken
The time is now
Maar is dat wel voor 36 uur? Want om 7.00 uur beginnen en na 19.00 weggaan, klinkt als meer feitelijke werkuren. En hoe kan het verschil tussen bruto en netto zo klein zijn?
Alle reacties Link kopieren
quote:Banba schreef op 28 juli 2011 @ 00:54:

[...]Heeft denk ik vooral ook met je referentiekader te maken. Er zijn niet zo gek veel mensen die op hun 23ste ¤2100.- netto binnenharken

Nee, precies. Wake-up in the real world.

Ik ben 41 en heb hetzelfde netto salaris.

Bruto wel veel hoger gelukkig en daarbij lease-auto enzo, maar toch. Besef dat je heel veel verdient!
Alle reacties Link kopieren
quote:astrape schreef op 28 juli 2011 @ 10:07:

Maar is dat wel voor 36 uur? Want om 7.00 uur beginnen en na 19.00 weggaan, klinkt als meer feitelijke werkuren. En hoe kan het verschil tussen bruto en netto zo klein zijn?Tot je 25e heb je in ieder geval geen pensioenpremies te betalen, dat scheelt al!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven