Mode & Beauty alle pijlers

Welke geur draag jij vandaag?

03-11-2010 10:44 3044 berichten
Alle reacties Link kopieren
Praat hier gezellig mee over parfum!

Een aantal leuke links:



Poederachtige parfum



Top-3 van jullie favoriete geuren



Veel plezier!







Toevoeging Viva Angel3 op 07-12-2010 23:45u; belangrijk!

Aanvullende regels/ afspraken

* Alle off-topic posts, persoonlijke aanvallen, verwijzingen naar zaken die spelen búiten het forum, etc. worden beschouwd als provocatie en een schending van de forumregels en worden direct opgevolgd door een ban conform banbeleid.

Let op: het banbeleid is gewijzigd. De eerste ban is 24 uur, de tweede 48 en de derde is permanent.

*Let wel: het off-topic reageren op off-topic berichten (dus: je laten provoceren) is eveneens off-topic en wordt op dezelfde wijze bestraft.

* Posts die tegen deze regels en/of de gewone forumregels ingaan, kunnen worden getoverstaft waarnaar gepaste actie zal worden ondernomen.

* Het posten vanachter een proxyserver leidt tot directe permanente blokkade, waarover niet wordt gemaild.

* In dit topic is iedereen welkom. Het uitsluiten van mensen wordt niet getolereerd.

* Een niche-geuren topic is toegestaan, onder exact dezelfde regels. Meerdere algemene parfumtopics zijn niet toegestaan.



Het is prima dat jullie over parfum posten. Parfum is leuk en (veelal) lekker en daarom een prima onderwerp om lekker over te schrijven. Wat niet zo prima is, is dat oude vetes blijkbaar nog steeds onderhuids doorspelen. Het maakt me niet uit wáár jullie dat uitvechten, maar op het Viva forum wordt het uitvechten daarvan niet getolereerd.



Voor de nieuwe parfumschrijvers:

Ik kan me voorstellen dat deze openingspost jullie afschrikt. Laat je er niet door weerhouden om lekker over geuren te schrijven. Degenen die langer meeschrijven, weten waar deze regels vandaan komen.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen,



Iedereen weer fris en fruitig/zoetig op deze zondagmorgen?



Ik ben geheel in DKNY-be delicious.



Prettige zondag
Goedemorgen



In G - Giorgio Beverly Hills vandaag.



Fijne dag!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen dames,



Steph, Aura is de eerste (en tot nu toe enige) geur van Swarovski. De fles is mooi, maar de geur vind ik niet zo heel bijzonder. Je proefjes gaan vandaag op de bus!



Girl, nogmaals succes en veel snuffelplezier vanmiddag!



Vandaag in Baume du Doge - Eau d'Italie.



Fijne dag!



Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Gisteren in Antwerpen zo leuk gewinkeld,helemaal gezellig was het en veel heerlijks gekocht. Ze hebben daar ook van die leuke kleine winkeltjes en ik belande bij Yves Rocher,is ook dom misschien om daar naar binnen te gaan nadat ik 2 Tom Ford privates had aangeschaft en heerlijk rook naar van alles. Wat een goedkope geuren voor de neus,ik rook Clea bv.,lijkt net op een stuk zeep die mijn oma vroeger had bah,spraytje op mijn hand gedaan,die heb ik op een toilet eraf geboend,zou natuurlijk ook aan mijn zuurgraad kunnen liggen,die is bij iedereen anders.



Vandaag in Tom Ford Noir de Noir.



Hele fijne dag
Alle reacties Link kopieren
Fijn Beauties dat je zo lekker aan het shoppen bent geweest. Een beetje verlaat antwoord op je vraag of ik het zelf weggehaald had van mijn geur: DELFTS BLAUW. Wel nee dat is voor me gedaan. Je moet maar denken wie voor me werkt is mijn knecht. 't Was wel een leuke workshop toen he en je ruikt inderdaad die viooltjes erin, kleine blauwe bosviooltjes. 't Is mijn lievelings bloemetje van de blauwe dan he vooral om de geur dan he! Vandaag in Pantellaria, ik kan de naam niet zo goed onthouden en denk altijd aan prullaria, maar ja dat is gevaarlijk hier. de geur heet trouwens Pantelleria of is dat het huis en de geur Jailia. Nu ja een van de twee is het. Ik weet niet zo goed wat ik ervan vind. De geur komt hoog in de neus binnen maar wordt wel rond niet stekend of zo.



Om af te sluiten Moi he!
Alle reacties Link kopieren
Vandaag gehuld in een geur waar ik zelf dol op ben en trots op ben. Genaamd : er was eens.

Er zijn er 12 van gemaakt en verkocht dus apentrots.

Altijd heb ik al een vrouwelijke patchouligeur willen hebben en DE Patchouli die ik zocht zat er niet bij. Na ruim een jaar eindelijk zoals ik het wilde. Zoete Patchouli en Vanille ook in de basis. Absoluut een echte Patchouli maar meer voor vrouwen.

Uiteraard heb ik zelf de grootste fles gehouden.
Alle reacties Link kopieren
Ohhh Smelly die wil ik ook hoor, die Er Was Eens!

Ik vind Casmir ook iets boozy achtigs hebben Dakini, ook al zit het niet in de geurnoten. Veel mensen ruiken alleen de noten die ze eerst gelezen hebben, dat kan.

Skiffy,ik vond jouw viooltjesgeur ook erg lekker, vond de naam ook leuk gevonden in het kader van Nasomatto's China White enzo.

Ik ben niet zo heel goed in de zelfbrouwerij, vind het wel leuk om flesjes van dat Iso E Super te kopen, en wat tolubalsem ofzo, beetje mixen, maar het blijft vaak erg vlak
Alle reacties Link kopieren
Ben vandaag in Vanille Absolument van L'Artisan.



Beauties, whaahhahahahahahhahaha, jij en Clea, hihihihihihihihi, whahahahahahahahahahahahahahahahaha

Maak aan zo'n Yves Rocher geur geen woord vuil. Er zijn grenzen aan mijn intresse in geuren. Clea is die grens .





Die Tom Fords, heb je die Tabacco/vanille nog kunnen scoren?



Heb net Black to Black aangeschaft. Hmmmmm zo mooi. Lijkt heel erg op die Tabacco van Tom.



Marnie, bedankt voor je mail. Die Vanille van Mona heb ik ook uiteraard. Koop alles wat Mona maakt, zo mooi. Die Musc van haar doet me denken aan een poederig lipstick-achtig parfum in de sfeer van oude theaters, ook aan de geur van Moulin Rouge.



Smelly, ohhhh hou op over Er Was Eens...kwijl, kwijl *pakt nu proefje er bij, sprenkel, sprenkel * DE PATCHOULI der PATCHOULIEN.
Alle reacties Link kopieren
Marnie, inderdaad. Een parfum is meer dan enkelvoudige noten. Gaat om de combinatie oftewel om meer dan de som der delen.
Alle reacties Link kopieren
Goeiemiddag allemaal,



Girl,jij ging toch vandaag shoppen he ?Have fun en snuf ze !



Vandaag in eau de Peau van Montana( EDP ) toch wel weer erg lekker



Fijne zondag ,

liefs

Plom
Alle reacties Link kopieren
Goedemiddag allemaal (kan nog toch ;))



Girl, veel shop en snuffelplezier!! Ben benieuwd of je nog wat koopt!



Steph, gaat makkelijk hoor, dat doorschakelen van die aparte mail Maar is niet meer nodig zag ik, dank je wel De Cuoio is bij mij een warme kruidige leergeur, beetje rokerig, heerlijk! Ik kan wel een proefje voor je maken als je wil?



Ik ben vandaag in Tubéreuse van AG. Een pure, rauwe tuberoosgeur en blijft 24 uur hangen bij mij, heerlijk!



Fijne zondag nog!
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal! Tijd niks geschreven maar lees altijd helemaal bij hoor!



Even een vraagje, iemand bekend met Ambre Gris van Balmain en Eau de Cartier Concentree?
Alle reacties Link kopieren
Goedenavond dames,



Berteke, fijn is dat he, als geuren lang blijven hangen!

Ik heb dat met Chêne, Frapin 1697 en Gourmand Coquin, die hangen zeker anderhalve dag.



Enigma, leuk om je weer even te zien! Ambre Gris ken ik (nog) niet, Eau de Cartier Concentrée vind ik mooi maar hij vervliegt op mijn huid wel erg snel, helaas.

Heb je nog nieuwe geuren geroken/gekocht?



Vanavond in Daim Blond - Serge Lutens.



Daim Blond: apricot kernel, cardamom, iris, jasmine, hawthorn, heliotrope, leather, musk.



Een mooie zachte, comfortabele leergeur.



Fijne avond!



Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Plom, je rook heerlijk!



Oke, nou R'dam was gezellig, 3 uur geshopt, het weer zat helemaal mee ! Helaas geen SJP- NYC, ik ben werkelijk waar alles afgeweest, La bourse, Sephora, Bijenkorf, Ici paris, DA en ale douglassen, bij elke winkel kreeg ik hetzelfde te horen, eruit! liep niet! sterretje erachter=niet leverbaar meer. Dan houd het dus ook op ook! Ik heb zoiets van ik ken de geur toch al niet, dus wat je niet weet mis je ook niet. Ik ga mijn zinnen wel op wat anders zetten



Wel thuis gekomen met een heerlijke bodybutter en een grote baal weidehooi, voor mijn beessies. En heerlijk bijgekleurd door het terrasje.



Vandaag: Dolce&Gabanna-The One.



P.S. beetje spijt van mijn laatste aankoop Escada, hij blijft totaal niet hangen 1 uur en weg is hij, erg jammer!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen,

vandaag ben ik in Profumi del Forte 150 Parfum, heerlijke parfum!



Girlxxx ik heb die geur van SJP onlangs gezien, met 50% korting! Zal ik eens kijken of die er nog is?



Stuur anders even een berichtje via Hyves of FB.
Alle reacties Link kopieren
Heb mezelf noodgedwongen een tijdje op rantsoen gezet, dus heb de afgelopen tijd niets gekocht. Wel geroken natuurlijk en ben wel onder de indruk van Jimmy Choo, een geur van Balenciaga (maar heb niet zo goed opgelet, dus weet niet welke ) Ambre Gris dus, maar weet niet of ie lang blijft hangen, en die cartier eau concentree wil ik voor een vriendin kopen.

Balen is dat Girl, als een geur tegenvalt! ik mag binnenkort max € 100 uitgeven aan geuren dus zit maar te wikken en te wegen...zit nu op € 109 maar dan heb ik wel Ambre Gris, L van Lolita Lempicka, Eternity van Calvin Klein en Angel Innocent van Mugler. ( via Fragrancex)



Heb nu Hypnotic Poison op.

Fijne zonnige dag!!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen dames,



Dalida, ik kan niet wachten totdat de post komt.



Girlxxx, wat erg dat hij maar een uur blijft hangen bij jouw.

Zonde van de aankoop.



Girlxxx, zo waar ben jij geweest met allemaal Douglassen? Lekker al die geuren ruiken zeg.



Berteke, wat lief van je dat je een proefje wilt maken maar ik doe het voorlopig met Dalida's proefjes (stuurt een hele geuren-lijn op).



Prettige dag, met hopelijk veel zon

Hoi hoi



Enigma, ik heb de geur en bij mij blijft ie lang hangen! Van Cartier dan



Girl jammer maar fijn dat je het leuk hebt gehad!

Ja en die van Escada is persoonlijk mijn minst favoriete geur....maar jammer dat ie niet blijft hangen



Vandaag in Rochas - Absolu



Fijne dag!
Ik draag vandaag Chanel nr 5. Hij ruikt bij mij niet zo zwaar. Als ik het warm heb (en begin te zweten) dan verspreidt de parfum zich door de hele ruimte.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen dames,



Girl, ik wist helemaal niet dat SJP NYC zo slecht liep.

Ik heb wel begrepen dat die varianten op de geur Lovely (Dawn, Endless en Twilight) slecht lopen en uit het assortiment gaan. Endless heb ik zien liggen voor een tientje, maar uiteindelijk toch niet meegenomen.



Yoie, mooie geur, 150 Parfum!



Enigma, dat was vast Balenciaga Paris? Mooie geur, met viooltjes en houtsoorten, blijft lang hangen. Moeilijk he, keuzes maken!



Steph, ik hoop dat je de proefjes vandaag ontvangt! Mocht ik meer dubbele proefjes krijgen (ik moet deze maand een paar cadeautjes kopen bij Douglas/ICI Paris) dan komen ze jouw kant op!



Taylor, zalig, Rochas Absolu! Weet nog dat ik destijds veel complimenten kreeg met deze geur!



Lucifer, een prachtige klassieker, Chanel No.5, een geur die ik altijd zal blijven gebruiken.



Vandaag in Ambre Russe - Parfum d'Empire.



Fijne zonnige dag!



Alle reacties Link kopieren
Haai haai ,



Lucifer,heerlijk Chanel nr 5 ,bij mij ook niet echt zwaar .daarom heb ik ook de bodylotion,dat scheelt enorm en blijft langer hangen .



Girl,zonde van Escada ,misschien mosterd,maar heb je al gekeken op internet voor SJP- NYC?



Enigma,welkom back .Lekker Hypnotic Poison .



Vandaag in Poeme van Lancome EDP .



fijne dag allemaal, !!

x

Plom
Alle reacties Link kopieren
hey di hey,

Vandaag in aqua naturalis van MFK, die loopt ook slecht!!
Alle reacties Link kopieren
Dalida, enorm bedankt voor de proefjes. Ik ruik nu naar Jimmy Choo.



Lucifer, ik heb weleens Chanel opgedaan (van mam) maar die vond ik persoonlijk zwaar. Bij mijn moeder is het heerlijk ruiken.



Zon schijnt
Alle reacties Link kopieren
Ik ben geen parfum typje, na het douchen een beetje deo en het is weer fris genoeg voor de rest van de dag.

Parfum gebruik ik zelden (misschien 2 keer per jaar) en als ik het gebruik is het proefdiervrij. Ik vind de parfum van Lon cosmetics erg fijn en dan vooral de wat kruidige varianten.

Maar de Hema heeft ook wel een paar lekkere luchtjes.

En natuurlijk The body shop!!!!!!

In tegenstelling tot andere dierproefvrije cosmetica van het kruidvat, trekpleister, hema, DA en andere Nederlandse Drogisterij merken, blijft dierproefvrije parfum duur, dus dat is ook een van de redenen dat ik het niet gebruik.
Alle reacties Link kopieren
Dore van reminisence

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven