Druppel, ze zijn wel goed te gebruiken. Het is echt alleen een klein stripje. beetje friemelig, dat wel.
Maar ik vind dat hele lichte test streepje een beetje raar. Tenzij mijn cyclus ineens wel zo'n 27 a28 dagen is, dan zou het kunnen kloppen. Morgen even op het nieuwe ongebruikte stripje kijken of ik dat lijntje ook zie. Misschien komt daar het lijntje als hij verkleurt.
Rania, heel veel succes morgen!
Lijkt me ook spannend. Laat je weten hoe het gegaan is?
Wel lang wachten hoor op die uitslag.
Robinaa, get wat een rot klus.. Maarja hoef je dat agressieve spul straks niet meer gebruiken als je zwanger bent!

We hebben dit weekend laminaat gelegd is 2 slaapkamers. En straks gaan we weer naar huis, dus weer endje rijden. Vind ik eigenlijk nooit zo prettig in het donker. Moet maar weer snel zomer worden!
Mocht het straks zover zijn, zouden jullie dan bij de echo willen weten of het een jongen of meisje is? Miepman wil het niet weten. Ik denk wel, lijkt me handig met dingen uitkiezen en keusen maken.
Hij vind het leuk als het een verrassing is, en dat is aan de andere kant ook wel weer zo.