[b]Stapvriendinnen in Nijmegen! (28+)[/b]

27-01-2009 23:16 2 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dag gezellige meiden uit Nijmegen!



De laatste tijd heb ik steeds meer heimwee naar de tijd dat ik op vrijdagavond spontaan vriendinnen kon bellen om de kroeg in te duiken. De meesten zijn inmiddels gesetteld en hebben andere plannen in het weekend. In elk geval laten ze zich niet gemakkelijk meer verleiden tot een avondje stappen. Jammer! Want als single ga ik er graag op uit om nieuwe mensen te ontmoeten (en ja, stiekem hoop ik ook wel tegen die ene leuke man aan te lopen...). Ongetwijfeld zijn er meer single ladies met dit probleem. Ik zeg: laten we ons verenigen en samen op stap gaan!



Wie ben ik?

Single, 29, werk in de schrijvelarij, dol op muziek (concerten&festivals), lezen, koken, reizen en biertjes drinken in de kroeg. Mijn hotspots zijn: Café De Fuik, Café Van Rijn, Café De Compagnie, Billabong, Sterre, Sint Anneke en Maxim. Cafés als Boogie Woogie Wonderland, De Sjors en dergelijke zijn niet mijn ding. Ben ik inmiddels ook veel te oud voor, haha! Doe maar een gezellige kroeg met mensen van mijn eigen leeftijd.



Spreekt mijn oproep je aan en heb je zin om een keertje iets af te spreken? Laat dan van je horen! Je kunt me mailen op:

024stapmaatjes@live.nl.
Alle reacties Link kopieren
hoi ik ben 33, relatie, eigen huis, geen kinderen, geef leiding op een kantoor, woon nabij Nijmegen, wil net alsd jou mijn contacten uitbreikden: koken uiteten trerrasje tapas rose, theeleuten goede gesprekken beautydagjes theater dvd series kijken.

brede interesse.ondernemend.

hoor graag van je

carlijn_75@hotmail.com

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven