Specifiek nummer blokkeren Nokia N8

23-03-2012 23:25 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allen,





Graag zou ik een specifieke vraag over de Nokia N8 willen voorleggen. Namelijk de volgende:



Is het mogelijk om een specifiek nummer te blokkeren op het toestel van de Nokia N8?



Mijn doel is namelijk dat 1 bepaald persoon die in mijn contactenlijst staat, mij niet meer kan bellen of smsen (aan de persoon zelf vragen of deze geen contact meer wilt opnemen, heeft helaas niets opgeleverd en het is nog niet dusdanig stalking dat ik de politie kan inschakelen). Een ander nummer nemen, is vanwege zakelijke redenen onmogelijk.



Ik heb het volgende al gedaan om het antwoord hierop te vinden, helaas zonder succes:



- Toestelhandleiding doorgenomen



- contact opgenomen met Vodafone Smartfone crew (van mijn provider)



- de Nokia problemen oplossen site geraadpleegd



Ik vermoed dat het niet mogelijk is om een specifiek nummer te blokkeren met de Nokia N8 en dat ik misschien een ander toestel (enkele Samsung toestellen schijnen het wel te kunnen) moet nemen. Maar als laatste redmiddel hoop ik middels dit forum een antwoord te vinden.



Alvast bedankt voor jullie reactie!
Alle reacties Link kopieren
Kun je niet een groep blokkeren? dat je dat contact dus in een groep plaatst, daarna blokkeren?
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Alle reacties Link kopieren
Van een ander forum:



Niet helemaal hoe het bedoeld is maar misschien toch een mogelijkheid: voeg de persoon aan een speciale bellersgroep toe of stel hem als 'vip' in, en aan die bellersgroep of aan de 'vips' wijs je als geluid 'geen' toe.



(Bij mijn Nokia werkt dat door de persoon op te slaan in het adresboek, naar gegevens te gaan, -> opties, -> bellersgroepen.

Het uitzetten van het belsignaal voor een bepaalde groep: menu -> contacten -> bellersgroepen -> 'vip' (of wat je maar wilt) -> groepsbeltoon.)
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Bel vodafone even. Zij kunnen individuele nummers voor je blokkeren.
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij gaat dat via je provider en heeft het niks met je telefoon te maken... je kunt bij je provider een nummer laten blokkeren. Het "help mij" forum heeft mij al vaak geholpen met de meer technische problemen (laptop, tv en telefoon).
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor jullie snelle reacties!

@ Tickel: ik heb het uitgeprobeerd. Het is me gelukt om deze contactpersoon zogenaamd op `stil´ te zetten door het aanmaken van een groep. Voorkomt nog niet dat ik wel gewoon berichten kan ontvangen van deze persoon. Heb eindeloos gezocht en moet dat maar opgeven. In ieder geval hoef ik niet telkens bij elk telefoongeluidje te denken van ohjee het zal toch niet ... zijn?



@ nellaaa: ik heb dus inderdaad eerst contact opgenomen met Vodafone (die reclames van de Smartfone crew deden me geloven dat ze overal een antwoord op hadden...NOT). Daarbovenop hebben ze aangegeven dat ze individuele nummers niet kunnen blokkeren:-(
Alle reacties Link kopieren
Jep dat kan. Het programma heet "Advanced Call Manager" daarmee kan je mensen blokkeren. Het is gewoon een app die je op telefoon installeert. Op mijn oude Symbian stond het standaard op, maar het is ook beschikbaar voor die van jou.
Alle reacties Link kopieren
@ gsleutel: dank voor je reactie (zag hem even te laat). Ik heb het dus bij mijn provider nagevraagd, en die zegt dat ze dat niet kunnen (willen) doen, nummer blokkeren. Het help mij forum? Ik zal mijn vraag daar ook eens posten.
Alle reacties Link kopieren
@ Tijntje: serieus? Wow dank je wel. Je bent een life saver. Ik ga meteen even kijken op de Appstore!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven