Entertainment alle pijlers

Candy Crush Saga

10-03-2013 11:18 2633 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi Allemaal



Ik ben sinds een aantal dagen hel enthousiast, maar ik zit vast bij level 35 heb blijkbaar een kaartje of hulp nodig van vrienden om verder te kunnen, alleen ik gebruik nooit facebook, heb alleen maar een account aangemaakt voor dit spel dus ja vrienden zijn nog ver te zoeken.



Zouden hier mensen mij willen helpen zodat ik met dit hele leuke spelletje weer mijn tijd kan volmaken??
Alle reacties Link kopieren
Nou jaaaaah.

Geen idee wat er nou precies gebeurde, maar ik heb hem! Met meer dan 65.000 punten.

De wegen van Candy Crush Saga zijn ondoorgrondelijk...
Ja via dat pop-up scherm, geef je niet van je eigen, dat scheelt weer . Hmmm, toeval dat we op ipad zitten en allebei hetzelfde hebben. Dan zouden er toch meer spelers die op een ipad zitten het moeten hebben. Denk niet dat wij de enige 2 zijn op een ipad. Mijn man speelt op een iphone en die heeft het ook. Dus apple es aan zn jasje trekken denk ik.
Level 140 is ook best moeilijk! 3 x 99 kleuren, maar gelukkig is het geen stresslevel om te spelen en level zonder bommen en chocola
Alle reacties Link kopieren
Ik heb net eindelijk level 208 achter de rug! Het lukte me maar niet en ik werd er maar chagerijnig van!! Heb het een dag niet gedaan en prompt vanochtend lukte het me!!



Valt het jullie ook op, dat wanneer je naar een nieuw level gaat de eerste keer spelen harstikke goed gaat, hebt nog maar een paar dingen nodig en dan staat alles ineens verkeerd!! Vaak denk ik Ooooooo het gaat lukken in 1x en dan lukt het toch niet. Alsof CC je lekker wilt maken!!

(Of ligt het aan mij,,,,,,, )
Alle reacties Link kopieren
Dat heb ik ook vaak gehad, Moment! Dan dacht ik ooo wat leuk, deze is goed te doen en dan viel het soms heel erg tegen. Dus ja, voor mij is het herkenbaar.
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa, Moment, dat heb ik precies zo inderdaad!
Alle reacties Link kopieren
quote:moment schreef op 12 juli 2013 @ 10:34:



Valt het jullie ook op, dat wanneer je naar een nieuw level gaat de eerste keer spelen harstikke goed gaat, hebt nog maar een paar dingen nodig en dan staat alles ineens verkeerd!! Vaak denk ik Ooooooo het gaat lukken in 1x en dan lukt het toch niet. Alsof CC je lekker wilt maken!!

(Of ligt het aan mij,,,,,,, )

Hier ook, maar volgens mijn zoon komt dat doordat je de eerste keer nog niet nadenkt over wat je doet, omdat je nog niet precies weet hoe het level in elkaar zit.

Daarna ga je enorm je best doen en gaat het dus mis.
Everything will be fine. Just not for you.
Week 21 van de Extremely Demotivational Calendar
Precies. De tweede of derde keer dat ik 213 speelde had ik nog maar 2 of 3 gelatine over. Ik dacht idd oh lekker makkelijk.... Hoe naief... Nu weken verder en ik haal het maar niet. Ik ga maar weer ff roken, kan ik weer 1 x spelen. Voor Jan met de Korte Achternaam waarschijnlijk.
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk die compilatie
moest nog maar 3 blokjes
Alle reacties Link kopieren
Weer mn levens kwijt . Heb een mailtje gestuurt. Zodra ik antwoord heb hoor je het. Ik speel op een ipad2, jij ook appagante?
Ik ben boos! Het zou toch fatsoenlijk zijn als je na een tijdrovend klotelevel als 133 (dat ik na ruim 2 weken heb gehaald) een paar makkelijke levels krijgt. Nee hoor, 134 is ook al zo'n poeplevel Negen van de tien keer gaat er zo'n klotebom af voordat de tijd om is, en als ik het dan een keer red tot het eind heb ik véél te weinig punten. Getverderrie!
Alle reacties Link kopieren
Wat een belachelijk shitlevel is 245. Hoe vezinnen ze het. Net of ik dit ooit voor elkaar ga krijgen of zo! Tsssssss!
Alle reacties Link kopieren
quote:Ladida schreef op 12 juli 2013 @ 10:34:

Level 140 is ook best moeilijk! 3 x 99 kleuren, maar gelukkig is het geen stresslevel om te spelen en level zonder bommen en chocola Haha. Inderdaad, best relaxed om eens een keer vast te zitten in een level zonder bommen en chocola. Ik zit lekker op m'n gemakje wat te schuiven tot ik hem (hopelijk!) een keer haal.
Het moet nog een dagje duren. Dan gooi ik al mijn principes aangaande mijn praaivuzzie overboord en pleur ik mijn facebookaccount inclusief wachtwoord hier neer zodat Jan en Alleman voor me mag proberen level 117 te halen. Wat een poeplevel zeg.
Alle reacties Link kopieren
quote:Lady-Voldemort schreef op 12 juli 2013 @ 13:54:

Het moet nog een dagje duren. Dan gooi ik al mijn principes aangaande mijn praaivuzzie overboord en pleur ik mijn facebookaccount inclusief wachtwoord hier neer zodat Jan en Alleman voor me mag proberen level 117 te halen. Wat een poeplevel zeg.En zo'n heerlijk vooruitzicht dat ALS je dat level dan haalt (of hebt laten halen), dan volgt gewoon het volgende poeplevel.
Everything will be fine. Just not for you.
Week 21 van de Extremely Demotivational Calendar
quote:kitty26 schreef op 12 juli 2013 @ 12:06:

Weer mn levens kwijt . Heb een mailtje gestuurt. Zodra ik antwoord heb hoor je het. Ik speel op een ipad2, jij ook appagante?



Goed ben je, Kitty! We wachten het af. Ja, ipad2.



Man heeft ook iPhone maar ja, of hij het probleem heeft zullen we nooit weten want hij speelt geen CC. Hij ziet mijn frustratie en hoort mij avond aan avond tieren, vloeken, schelden, radeloos snikken en wanhopig aan mijn haren trekken. Die houdt het dus gewoon maar bij een potje wordfeud of hooguit Ruzzle als hij eens echt uit de band wil springen....
Ik zeg het jullie: in december zullen we op het journaal horen dat hét nieuwe woord van 2013 'poeplevel' is. Sinds dit topic een doodnormaal woord geworden.
quote:appagante schreef op 12 juli 2013 @ 14:34:

Ik zeg het jullie: in december zullen we op het journaal horen dat hét nieuwe woord van 2013 'poeplevel' is. Sinds dit topic een doodnormaal woord geworden.Was ik de eerste die het gebruikte? Het is mijn alternatief omdat ik niet met ziektes wil schelden. 'Klote' is eigenlijk al een stap te ver, maar zeker van toepassing op sommige levels.
Alle reacties Link kopieren
Nou, pas maar op want hier kom ik Betje ;) Bij hoge uitzondering....... Nog even en ik gooi deze k-u-t computer uit het raam. Wat een poep (had liever klote gezegd) level is dit. En ik zit midden in de inpakstress voor de vakantie en heb 2 kinderen om me heen die niet normaal tegen elkaar kunnen doen. Oh joy, het is hier gezellig! Not :( Ik stop er gewoon mee. Ga eerst zen op vakantie en CC kan me even helemaal gestolen worden!
Alle reacties Link kopieren
Ik durf met een gerust hart alle nare ziektes naar CCS te schreeuwen betjebig, het zal me volledig aan mijn derriëre roesten of het een stap te ver is. Ik krijg hier gewoon aderverkalking van, moet telkens nog 1 of 2 van die glibberige tyfus jelly's.





Alle reacties Link kopieren
O.......en willen jullie weten om welk geweldig level het gaat?



Nog steeds het meest schurftige level van dit hele fucking kut spel....213...
Alle reacties Link kopieren
Ok, ok ik probeer het nog een keer op de tablet en dan stop ik er echt mee. Eventjes dan...... Hoezo verslaafd. En het level is gewoon ook niet leuk omdat het niet te doen is. Als je steeds een paar zetten tekort komt voor gelatine dan denk je nog dat je het ooit zal halen. Maar nu. 5, 5!!! van die stomme combinaties. Bah, bah. bah. bah!
Alle reacties Link kopieren
Tijd voor de middagsessie.



Level 147 en 213.



Same old, same old.
Everything will be fine. Just not for you.
Week 21 van de Extremely Demotivational Calendar

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven