Geld & Recht alle pijlers

alleenstaande moeder kan geen woning vinden! wie helpt mij??

16-05-2012 19:57 205 berichten
Alle reacties Link kopieren
hoi allemaal,



mijn ex-partner is gokverslaafde (heel verhaal) en ben nu bij hem weg. ik woon momenteel met mijn kleine meid van 1 jaar in een te koop staande woning van mijn oom. dit huis is helemaal kaal en heb hier nix bijzonders. ik moet uit deze woning om 2 redenen.



1: mijn dochtertje heeft astma overal licht tapijt/houtvloeren en daar heeft ze last van.

2. mijn oom gaat de woning verhuren, door middel van leegstandwet aan studenten. (kan het niet huren de prijs is te hoog en er moet veel aan gedaan worden.)



nu ben ik dus hard opzoek naar een 3 kamer woning in rotterdam. huur max 500 euro. (heb maar een alleenstaande uitkering en anders zit ik zo aan me tax met huurverhoging)



dit heb ik allemaal al geprobeerd om een woning te zoeken.



- ik heb al geprobeerd urgentie aan te vragen. komen we niet voor in aanmerking (al snap ik niet waarom niet. maar goed)



- woonpas is pas van dec 2011. dus wilt ook niet echt lukken.



- makelaars enz willen geen mensen met een uitkering.



- loting. elke keer zitten we ernaast.



- particulier. de prijzen zijn veel te duur



- ik kan bij een organisatie gaan wonen. voor op straat staande moeders. daar moet ik dan een jaar blijven wonen en dan kan ik een woning toegewezen krijgen. maar ik zit wel met me spullen die mogen niet mee.



ik zou niet weten wat ik zou moeten doen om een huisje te krijgen. wie oh wie heeft er voor mij een gouden tip???
Alle reacties Link kopieren
@silence723



Zag je berichtje. Heb je een emailadres waarop jij of je vriendin bereikbaar is?
"ik ben een domme doos die zich zwanger heeft laten schoppen door een loser eersteklas, ik kan niks ik wil niks en niks is goed genoeg en ik heb het recht om van alles te eisen met een bijstandsuitkering.....



Mens, ga je geld op je rug verdienen. Heb je zó een riante villa met personeel bij elkaar.
En TO, je schrijft in je openings post dat je niet snapt waarom je geen urgentie krijgt. Heel simpel hoor, er scheiden zoveel mensen (inmiddels al meer dan een op de drie stellen) dat het niet te doen is om alle gescheiden vrouwen voorrang te geven op de woningmarkt. Immers, dan kan werkelijk iedereen die geen gescheiden vrouw is op een houtje bijten. Daar zijn ze dus (geheel terecht) mee gestopt. Je had anders in jullie echtelijke woning moeten blijven en hem eruit moeten schoppen.
edit: reactie op Mopsie



Nou zo hoef je het ook weer niet te verwoorden.

TO weet gewoon nog niet zo goed hoe het allemaal werkt in de wereld. Misschien heeft ze van huis uit altijd een verkeerd voorbeeld gehad (bv ouders beide in de bijstand en vroeger kon er nog veel meer inderdaad) en denkt ze nu ook recht op van alles te hebben.

Dat idee wordt nu een beetje bijgesteld en dat is even slikken ja.

Btw den ik niet dat TO hier nog leest.
Alle reacties Link kopieren
quote:Oriane schreef op 18 mei 2012 @ 12:51:

En TO, je schrijft in je openings post dat je niet snapt waarom je geen urgentie krijgt. Heel simpel hoor, er scheiden zoveel mensen (inmiddels al meer dan een op de drie stellen) dat het niet te doen is om alle gescheiden vrouwen voorrang te geven op de woningmarkt. Immers, dan kan werkelijk iedereen die geen gescheiden vrouw is op een houtje bijten. Daar zijn ze dus (geheel terecht) mee gestopt. Je had anders in jullie echtelijke woning moeten blijven en hem eruit moeten schoppen.





Oriane, idd. HIer in mijn gemeente zijn er speciale huizen waar urgente op kunnen reageren. Ooit hoorden ik via iemand een verhaal van een gescheiden moeder die uit een eensgezinswoning kwam die wilden hetzelfde weer terug in de vorm van een huurwoning. Nu moet iedereen daarvoor zeker wel 10 jaar op een wachtlijst staan of woonjaren hebben.



Dat zou betekenen dat alle gescheiden moeders en andere urgente voorgaan. Dus de rest zou kunnen wachten ??

Nu kon diezelfde moeder gewoon in een flat terecht in een minder wijk dan waarvan ze vandaan kwam....



Ik zal dat verhaal nooit vergeten. Dus hoog van de toren blazen wordt vanzelf gestraft. In deze tijd zullen er straks ook wel eisen gesteld gaan worden aan ongelimiteerd in de bijstand blijven hangen.

Want met bijstand heb je ook nog recht op allerlei toeslagen enzo.



Prima, maar alleen in nood voor mensen die niet kunnen werken of het moeilijk hebben. Daar kan ik me geheel wat bij voorstellen.

Maar ik denk juist dat er in deze moeilijke tijd je eisen zou moeten bijstellen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven