Gezondheid alle pijlers

3 knobbels in mijn borst (aanhef) wie denkt mee?

20-04-2014 12:51 31 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames,



Sinds woensdag heb ik per toeval in mijn rechterborst 3 knobbeltjes ontdekt helemaal bovenaan, dus een stuk boven mijn tepel.



Ze zitten vast en zijn niet beweegbaar, een is rond en de andere, een aparte vorm, allemaal ongeveer 1 tot 2 cm, en bij elkaar een plek van 5 cm, ze lijken aan elkaar vast te zitten in een strengetje oid. Ik ben bij de dokter geweest en deze gaf aan het te voelen en zij vertelde mij dat ik eerst ongesteld moest worden en er niet meer aan moest zitten en vervolgens terugkomen. Mochten de plekken er dan nog zitten wordt ik voor een echo en foto doorgestuurd. Op het eerste gevoel vond zij het niet zorgwekkend.



Zoals jullie wel begrijpen maak ik mij wel ontzettend veel zorgen. Ik slik de pil maanden achter elkaar door en daarnaast heb ik nog een mirena spiraal in mijn buik zitten, welke nog steeds hormonen afgeeft (moet nog verwijderd worden, is mijn buikholte ingeschoten) . Deze maand heb ik ivm ziek zijn een morning after pil genomen, dit dus nog er bovenop.

Dus mijn lijf zit bomvol hormonen en ik heb nauwelijks stopweken. Ben nu aan het wachten op mijn ongesteldheid en de bobbels zitten er nog steeds.



Wat ik van jullie wil horen, is misschien een beetje herkenbaarheid en ervaring? Al kan ik goed begrijpen dat jullie geen diagnose kunnen stellen, maar aan wat ervaringen kan ik wat hebben.



Iemand dus iets soortgelijks meegemaakt? Zouden deze (harde ) knobbels echt door hormonen veroorzaakt kunnen worden en weer weg kunnen gaan? ( wanneer dan, na mijn ongesteldheid of tijdens?)

Zit borstkanker ook zo hoog in de borst waar naar mijn idee relatief weinig weefsel zit?



Daarnaast ik heb vrij grote borsten, vooral de rechter is groot en is van nature nogal hobbelig, maar dit heb ik nooit meegemaakt. Borstkanker komt in mijn familie nauwelijks voor, behalve een tante van mij op hoge leeftijd, ook ben ik zelf nog in de 20, niet echt een risicogroep dus.



Thanks voor het lezen, deze post zal best chaotisch overkomen, zo voel ik me helaas ook…Alle reacties zijn welkom
Alle reacties Link kopieren
Waarom wil je dat wij het gaan raden? Borstkanker komt vaak voor helaas, ga naar een dokter.
Trots!
quote:calvijn1 schreef op 20 april 2014 @ 15:08:

Trol dus,



Schandalig over zo'n onderwerp





Alsof iemand die zich per ongeluk zou vergissen met een dubbel account meteen een troll is. Is mij ook weleens overkomen.
Alle reacties Link kopieren
Omdat ze het ontkent
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren
En ook niet meer reageert. Jammer dit!!
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem
Alle reacties Link kopieren
To is mss geen trol, maar wel ontzettend dom om te denken dat wij hier intrappen



Per ongeluk met een andere naam reageren alla, maar geef dat dan ook toe
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren
Echt of niet, het is geen keiharde knobbel, wel rond vrij plat en voelt anders dan mijn andere klieren, toch is het een klier.
De term: "help" in caps-lock als topic-titel is over het algemeen omgekeerd evenredig aan de ernst van het betreffende probleem.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven