Sinds twee weken heb ik last van "hoofdpijn" (een soort van vervelend gevoel, steken) als ik op m'n smartphone of pc scrol, als er iets in een game te snel gaat of als ik zap soms.
Ben benieuwd of anderen dit ook hebben, heb er zelf nooit eerder last van gehad.
Veel games hebben in hun boekjes staan dat mensen met epilepsie het beter niet kunnen spelen. Van hoofdpijn heb ik niet gehoord. Wellicht toch eens aan een huisarts vragen?
Ja bammetje, dat heb ik ook weleens gelezen. Misschien toch maar even naar laten kijken, hoopte eigenlijk hier te vinden dat veel mensen dat hebben en het normaal is
Ja dat heb ik soms ook als ik teveel computer en game. Het heeft ook te maken met hoe licht de omgeving is. Meestal is even niet computeren en gamen voor een periode genoeg om de klachten te laten verdwijnen.