Opbeuren
woensdag 31 oktober 2018 om 17:02
Een dierbaar persoon zit momenteel in een zware depressie en burn out. Ik herken daar veel van, om die reden kan ik niet veel meer dan af en toe een kaartje sturen. Het is voor mij erg moeilijk om fyssiek iets voor hem te kunnen betekenen, maar ik zou hem graag iets meer willen geven dan af en toe een kaartje. Ik zat te denken aan een verassingsbox met allemaal leuke/opbeurende dingetjes. Ik heb alleen geen idee wat precies, hebben jullie ideeën? Zijn er bijvoorbeeld op internet ingerichte boxen speciaal voor mensen om ze op te beuren? Ik ben alleen maar cadeautjes sites tegengekomen, maar ik wil juist een pakketje sturen met een lief kaartje erbij. Als het met mij weer wat beter gaat dan kan ik hem ook een keertje opzoeken en meenemen als een leuk dagje uit ter afleiding, maar het gaat met mij nu ook niet zo goed daar krijg ik ook behandeling voor en mijn therapeut raad me ook af om mezelf hier heel erg in te storten op dit moment. Daarom zou ik graag op deze manier alsnog iets speciaals naar hem sturen om hem op te vrolijken.
woensdag 31 oktober 2018 om 20:58
Andersom heeft hij mij ook veel geholpen en bij gestaan, waaronder dagjes uit en inspirerende boeken. Verder krijg ik nog steeds af en toe een lief kaartje van zijn kant. Daarom zou ik juist nu het met hem zo slecht gaat er ook voor hem willen zijn. Ik had met m'n therapeut besproken om hem een dagje mee te nemen naar een museum of naar het strand om eventjes uit te waaien. Maar ze raadde me het af, daar heb ik het moeilijk. Vandaar dit idee. Ik probeer ook voor mezelf te zorgen en me volledig te focussen op mijn behandeling en dat doe ik ook, maar ik wil er op de een of andere manier ook voor hem kunnen zijn, een verassingsbox is ook bedoeld als een eenmalig iets.
woensdag 31 oktober 2018 om 22:42
http://bolletjewinkel.nl/cadeaupakketten/
Dit ziet er ook leuk uit, vind ik: cadeaupaketten met Bolletje producten.
Dit ziet er ook leuk uit, vind ik: cadeaupaketten met Bolletje producten.
woensdag 31 oktober 2018 om 23:30
Ik weet uit ervaring met de depressie van mijn vriend dat het al heel fijn is als iemand even regelmatig aan je denkt en laat weten dat je ertoe doet. Wat je dus ook al doet door middel van kaartjes sturen. In moeilijke tijden zijn er ook genoeg mensen die je gewoon laten vallen en niets meer van zich laten horen. Het lijkt mij inderdaad ook belangrijk dat je eerst jezelf helpt voordat je goed een ander kunt helpen.