Gezondheid alle pijlers

sterilisatie vrouw

27-03-2010 12:35 13 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben moeder van 2 kids en net weer begonnen met de pil. Alleen voel ik me echt behoorlijk vervelend door de hormonen, zeer weinig geduld, snel echt boos worden, hoofdpijn en vreetbuien.

Ik ben zo wat 3 jaar zonder de pil geweest en dat was werkelijk een verademing.



Ik zit er over na te denken om me te laten steriliseren... zijn er mensen die dat ook hebben laten doen en wat zijn jullie ervaringen.



Anderzijds twijfel ik nog over een Mirena maar heb geen kinderwens meer.
Alle reacties Link kopieren
Als alternatief voor de pil ben ik overgestapt op condooms in afwachting van de moed van mijn ega. Ik heb al genoeg polonaise aan mijn lijf gehad en heb d everantwoordelijkheid bij manlief neergelegd. Werkt prima! En we zien wel wanneer hij het knipje aandurft.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Met 'n sterilisatie blijf je nog wel ongesteld worden, met 'n mirena stopt dat. Met de pil doorslikken trouwens ook.
Alle reacties Link kopieren
eigenlijk heb je wel groot gelijk... na een bevalling van 22 uur en als 2e bevalling een keizersnede staat het me nu zo tegen om met die pil verder te gaan. Vooral ook nu ik merk hoeveel effect die hormonen op mijn gestel hebben.

Manlief kijkt me wel verbaasd aan als ik over sterilisatie begin, hij snapt er ook niks van als ik zeg dat die pil rotzooi is en ik me er echt vreselijk door voel.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het ongesteld zijn niet zo erg, ik heb van nature geen heftige menstruatie en ook niet echte menstruatie pijnen.
Alle reacties Link kopieren
Tegenwoordig kun je als vrouw poliklinisch gesteriliseerd worden. Dit gaat via de vagina en is itt vroeger een vrij lichte ingreep.

Degene die ik ken is Essure. Als je zeker weet dat je geen kinderen meer wil is dit een prima optie.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
Voor een man is de ingreep minde rheftig, ik zou je man op weg sturen zodat jij lekker hormoon-vrij kunt blijven. Mijn man deed dat ook, in één woord: ideaal!
Alle reacties Link kopieren
Baas in eigen buik! Ik heb 't 15 jaar geleden laten doen, had geen kinderwens en wilde geen onnodige hormonen. Heb er geen moment spijt van gehad, voor mij was het 'n bevrijding.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb me ook laten steriliseren.



Vrij simpele ingreep, na een paar uur weer naar huis. Ik heb de gewone sterilisatie nog gehad, dus clipjes op mijn eileiders. Paar weken last gehad van krampen, (hoorde erbij) en later nooit meer last gehad. Heerlijk.



Ik vind trouwens het geen plicht van de man om zich te laten steriliseren omdat jij als vrouw de kinderen hebt gebaard , pil geslikt voor tig jaar, jaren ongesteld etc. Vind ik een kulreden. Persoonlijk ben ik van mening dat IK geen kinderen meer wil, in MIJN buik. Daarom steriliseer ik me. Het is mijn wens. Leuk als je man het wilt doen, maar absoluut geen verplichting. Daarbij, als je gaat scheiden begint het feest weer opnieuw, want dan kun jij nog steeds kinderen krijgen. Niet dat ik dat van plan ben, maar om aan te geven dat ik geen kinderen meer wil, nooit meer, en daarom het zo fijn dat dit dus gewoon niet meer kan door mijn lijf te steriliseren. Moet je daarvan afhankelijk zijn van een man?? Ik dacht het niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:TheEmpress schreef op 27 maart 2010 @ 14:43:

Ik heb me ook laten steriliseren.



Vrij simpele ingreep, na een paar uur weer naar huis. Ik heb de gewone sterilisatie nog gehad, dus clipjes op mijn eileiders. Paar weken last gehad van krampen, (hoorde erbij) en later nooit meer last gehad. Heerlijk.



Ik vind trouwens het geen plicht van de man om zich te laten steriliseren omdat jij als vrouw de kinderen hebt gebaard , pil geslikt voor tig jaar, jaren ongesteld etc. Vind ik een kulreden. Persoonlijk ben ik van mening dat IK geen kinderen meer wil, in MIJN buik. Daarom steriliseer ik me. Het is mijn wens. Leuk als je man het wilt doen, maar absoluut geen verplichting. Daarbij, als je gaat scheiden begint het feest weer opnieuw, want dan kun jij nog steeds kinderen krijgen. Niet dat ik dat van plan ben, maar om aan te geven dat ik geen kinderen meer wil, nooit meer, en daarom het zo fijn dat dit dus gewoon niet meer kan door mijn lijf te steriliseren. Moet je daarvan afhankelijk zijn van een man?? Ik dacht het niet.Helemaal mee eens. Mijn ex was gesteriliseerd omdat hij toch onder het mes moest daar, maar na de scheiding heb ik me acuut laten steriliseren. Ik wilde geen kinderen meer dus vond ik het mijn eigen verantwoordelijkheid.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb me 9 jaar geleden laten steriliseren en ik ben er superblij mee. Geen angst meer of je wel of niet zwanger bent als je een paar dagen overtijd bent, geen geklooi met hormonen of condooms meer, heerlijk! Ik kan het je aanraden.
Laat het los, heb vertrouwen, het komt goed.....
Alle reacties Link kopieren
Ik ben gesteriliseerd een jaar na de geboorte van mijn jongste dochter. ( eileiders zijn niet dichtgebrand maar ze hebben het afgebonden met een soort elastiekje ) Ik was pas 27 toen ik onder het mes ging. Vanwege mijn jonge leeftijd hebben ze deze techniek toegepast voor het geval ik er ooit spijt van zou krijgen. Ik kan niet zeggen dat als ik in een relatie zit, het mij een veilig gevoel geeft, omdat er een kleine kans is dat het lospringt ofzoiets. Ik heb ook geen klachten gehad na de operatie.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben een paar weken geleden gesteriliseerd. Mijn vrouw vond het 'mijn beurt' en terecht. Een ingreep van niets, zo heb ik ervaren. Maar ik kan me ook voorstellen dat je baas in eigen buik wilt blijven.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven