Gezondheid alle pijlers

vervelend probleem

01-12-2017 20:43 6 berichten
Alle reacties Link kopieren
Lieve dames,

Ik ben sinds 2 weken verkouden. Daarbij moet ik ook veel hoesten. Nu heb ik sinds een dag of 3 het zeer vervelend probleem dat telkens ik moet hoesten urine verlies. Ik ben een beetje bang hierdoor omdat ik maar 24 ben en urineverlies misschien een tikkeltje onterecht link aan wat oudere dames. Of ben ik daar mis in? Wat ik wil met dit topic, geen idee eerlijk gezegd. Herkennig? Geruststelling? Tips?
Even een pakje tena lady halen.
Alle reacties Link kopieren
Je kunt wat kegel oefeningen doen (even googlen) als je niet niest. Dan maak je je bekkenspieren wat steviger.
Freedom is just another word for nothing left to lose - Janis Joplin
Alle reacties Link kopieren
Wachten tot dat het hoesten overgaat. Eventueel hoestdrankje nemen. Het andere probleem gaat dan van zelf weer over.
Alle reacties Link kopieren
Heb het zelf ook wel eens gehad toen ik flink verkouden was. Ook ik was bang dat dit probleem blijvend was. Bleek niet het geval te zijn. Toen het hoesten stopte, stopte het urineverlies ook. Nergens meer last van. Ook niet als ik nu moet niezen of zo.

Kegeloefeningen zijn natuurlijk nooit verkeerd en als je er last van blijft houden even naar de HA maar wacht eerst maar even af tot je niet meer zo hoeft te hoesten.
Alle reacties Link kopieren
Nee, dat lijkt me niet goed. Is dat stressincontinentie?
Bij stress urine incontinentie schiet het mechanisme dat de plasbuis afsluit tijdens drukverhoging in de buik tekort. Dit is meestal het gevolg van niet goed functionerende bekkenbodemspieren. De bekkenbodemspieren kunnen te weinig kracht hebben (een onderactieve bekkenbodem), juist té gespannen zijn (een overactieve bekkenbodem) of een verkeerde timing hebben (een coördinatieprobleem).
Bron: wikipedia
En als het vuur gedoofd is komen er wolven

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven