Lijf & Lijn alle pijlers

Afvallen met MyKillerBodyMotivation start 21 aug!

16-08-2017 22:15 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,

Maandag wil ik gaan starten met MyKillerBodyMotivation van Fajah Lourens. Ik heb haar boek aangeschaft nadat een vriendin van me hier ook aan was begonnen en er enthousiast over was. Toen ik pas geleden op vakantie was werd ik namelijk toch wel een beetje ongelukkig van mijn buikje en heupen die toch stiekem steeds wat dikker worden. Omdat ik over het algemeen nogal snel afhaak en wat afvallen betreft niet echt een doorzetter ben besloot ik om een topic te starten. Hopelijk zijn er meer mensen die dit dieet volgen/ willen gaan volgen en tips willen uitwisselen. Daarnaast hoop ik dat we elkaar kunnen motiveren om wel door te zetten. Dan bereiken we ons doel misschien toch net wat makkelijker :)
Alle reacties Link kopieren
Waarom heb je een boek nodig om af te vallen?
Internagelaktisch
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er aan begonnen, maar ook vrij rap weer afgehaakt.. Ik krijg 's morgens geen pannekoeken door mn keel, en eet graag 'gewoon' gezond en evenwichtig. Ik vond het meer hebben van een crash-dieet.

Maar, laat je niet leiden door één of twee meningen, gewoon proberen! Bevalt het, mooi! Bevalt het niet? goed geprobeerd! :)
Riding a racebike is an art - a thing that you do because you feel something inside.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou er persoonlijk niks mee te maken willen hebben. Leren houden van je hongergevoel? Zelf eten meenemen naar feestjes? 1200 kcal per dag en daarbij nog sporten?

Weet je zeker dat je je lichaam dit wil aandoen? Gewichtsvermindering is een langzaam proces. Haast en crashen draagt hier maar tijdelijk aan bij en dit ga je nooit je hele leven volhouden.
Ik heb het boek en heb het een poos letterlijk gevolgd (op sporten na; maar wel gewoon veel fietsen en wandelen).
Nu doe ik het op mijn eigen manier en ja, ik neem eigen eten mee naar feestjes.
Ik gebruik sommige recepten uit haar boek, maar lang niet alle zijn lekker. (en ik eet vegetarisch is soms lastig alles te vervangen)

Blijf je verstand gebruiken, het zijn weinig kcal inname en dat is heftig.
Wat ik wel heel fijn vind is dat ik nu helemaal afgekickt ben van suikers, had ik denk zonder hulp niet gekund.
Ik leef nu veel gezonder en val, redelijk traag zodat het blijvend is, af.
Alle reacties Link kopieren
@Maaique ik heb dit boek gekocht omdat er veel uitleg in staat, het is fijn om een richtlijn te hebben en daarnaast staan er veel oefeningen in die je thuis uit kan voeren. Altijd handig.

Ik zou zelf ook niet snel dit boek hebben gekocht als die vriendin niet had gezegd dat het goed te doen was. Ik kan natuurlijk altijd mijn eigen draai aan geven en iets meer eten zodat het geen crash dieet wordt. Ik ben sowieso niet van het extreme en ik hoef ook niet veel kilo's kwijt te raken dus als ik aan de hand hiervan wat gezonder eet, minder snoep, wat strakker wordt dan lijkt het me prima. Jammer dat de reacties niet zo positief zijn maar ik ga het zien. Bevalt het niet pas ik het aan of stop ik ermee :)
Alle reacties Link kopieren
Ik ben even benieuwd TO, dag 3 inmiddels, hoe voel je je? :)
Riding a racebike is an art - a thing that you do because you feel something inside.
Fajah Lourens is geen dietist en heeft zelfs het VMBO niet afgemaakt. En dan boeken schrijven over hoe je een 'killer body' krijgt met allemaal vergaande voedingsadviezen daarin? Onbegrijpelijk dat zij zoveel aanhang heeft. Denken al deze mensen niet na ofzo?

Als je echt een reële kijk op voeding wilt hebben en goede en verantwoorde adviezen wil, kijk dan op voedingscentrum.nl . Site van de overheid en gebaseerd op de laatste wetenschappelijke inzichten. Je kunt hier ook brochures voor sporters bestellen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven