Mode & Beauty alle pijlers

Droog/beschadigd haar

04-11-2016 01:18 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Helleu! /



Ik heb de laatste maanden last van erg droog haar. Ik weet eigenlijk niet of het droog is of dat het kapot haar is. Ik ben op vakantie geweest naar de zon en met douchen elke dag zat erg veel chloor in het water. Maar het is vooral de laatste weken erger geworden. Misschien met de verwarming aan erbij? Ook ben ik niet 100% gezond en slik veel medicijnen daar kan het natuurlijk ook aan liggen.



Met douchen voelt het al droog, het voelt als touw/stro. Uitkammen elke dag is word je niet vrolijk van, het klit enorm. Ik doe er zo'n kwatier/20 min over. Pluk bij pluk van onder naar boven. Ik heb al verschillende shampoo geprobeerd. Zwartzkopf/Andreleon Care and Repair en nu Kruidvat eigen merk met olie erin. Die van de Kruidvat bevalt me tot nu toe het beste.



Ik ga binnenkort maar weer naar de kapper en laat er maar weer een stukje vanaf knippen. Hopelijk groeit het gezonder uit.



Mijn vraag aan jullie is: Wat kan ik nog meer met mijn haar doen zodat het gezonder/normaler word? Welke shampoo/conditioner kan ik het beste pakken?



<3
Een stukje eraf zal denk ik al behoorlijk helpen. Ik gebruik graag Inecto coconut shampoo en conditioner en familielid met hele nare klitten in haar nek vond het ook goed werken. Dr. Organic Royal Honey heb ik ook gebruikt maar was voor mijn haar te zwaar, alleen in de wintermaanden kan ik het wel gebruiken.
Als eerste zou ik de dode/beschadigde punten eraf laten knippen. Dat scheelt dan al een berg.



Ik ben zelf helemaal fan van Aussie. Eerst gebruikte ik altijd de Repair Miracle toen mijn haar écht heel droog en beschadigd was. Nu gebruik ik de Miracle Moist en 1 keer in de week de 3 minute miracle reconstructor, dat is een haarmasker. Ik heb sinds ik de producten van Aussie gebruik geen droog haar meer. En ik heb echt wel zo'n beetje alles geprobeerd.
Niet te vaak wassen. Twee keer per week is zat. En koop een goede salon shampoo en conditioner (Redken ofzo). En een beetje kokos olie in je handen warmmaken en door je haar wrijven op handdoekdroog haar . Niet te dicht bij je hoofdhuid, want dan is het meteen vet, maar in het onderste (droogste) gedeelte wordt dit wel door je haar opgenomen.
Kapot haar is helaas gewoon kapot en niet te repareren met een shampoo. Ik heb het ook ooit aan de hand gehad en het dus kort laten knippen. Daarna een voedende shampoo gekocht (eerst Dr. Organic, maar kreeg ik helaas slecht uitgewassen, dus nu Himalaya) en een sprayflacon Argan Olie voor het haar van de Tuinen. Mijn haar heeft nooit zo mooi uitgezien als met de olie. Echt een aanrader.



Veel succes!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het haarmasker van loreal heel fijn. Zit in een goudgelig potje.
Alle reacties Link kopieren
Denk ook aan Vit B of biergist voor haar en nagels.
Alle reacties Link kopieren
Op een zijden kussensloop slapen zodat je haar niet nog verder splijt.
Ik heb een hele goede antiklit spray van revlon, miracle 10 (of iets in die trant). Sprayen op nat haar, goed verdelen en een minuutje in laten rekken. Daarna kom ik er zo doorheen met de tangle teezer. En geloof me, ik heb haar wat zich anders echt niet laat kammen (beschadigd, droog en krullend).



Verder idd even naar de kapper, om te zorgen dat het niet verder kapot wat.
KMS Tame Frizz gebruik ik al jaren. Goedkoopste shampoo en conditioner (meestal van de Aldi), haren aan de lucht laten drogen, als het droog is 3 a 4 druppeltjes olie er doorheen verdelen en dan pas uitborstelen.
Alle reacties Link kopieren
Olaplex
Alle reacties Link kopieren
quote:ZombieQueen schreef op 04 november 2016 @ 01:41:

Als eerste zou ik de dode/beschadigde punten eraf laten knippen. Dat scheelt dan al een berg.



Ik ben zelf helemaal fan van Aussie. Eerst gebruikte ik altijd de Repair Miracle toen mijn haar écht heel droog en beschadigd was. Nu gebruik ik de Miracle Moist en 1 keer in de week de 3 minute miracle reconstructor, dat is een haarmasker. Ik heb sinds ik de producten van Aussie gebruik geen droog haar meer. En ik heb echt wel zo'n beetje alles geprobeerd.



Aussie is inderdaad helemaal geweldig, ik koop 'm gewoon bij AH.



Verder vind ik de prinsessenspray van Kruidvat ook wel fijn, hij meurt enorm naar aardbeiensnoep maar die geur is er na een minuut of tien wel uit.



Alle reacties Link kopieren
Tangle teezer maakt een enorm verschil qua blijven hangen in klitten met kammen. Verder idd haarmaskertjes gaan gebruiken! Zoek iets waar keratine in zit
Alle reacties Link kopieren
Zeker niet iedere dag je haar wassen. Daar droogt het alleen maar meer van uit.



Smeer je haar helemaal in met een haarmasker/conditioner en laat dit een minimaal een uur intrekken. Daarna je haar wassen en het is super zacht en makkelijk doorkambaar. Dit effect is tijdelijk, want na de volgende keer wassen is het al weer wat droger, maar door dit af en toe te doen, ziet je haar er veel beter uit. (Je hoeft geen speciale conditioner te gebruiken, een grote fles van 2 euro van de Action werkt ook prima.)
Alle reacties Link kopieren
quote:jilzz schreef op 04 november 2016 @ 09:11:

OlaplexWaar is deze te koop?
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg een paar maanden een gouden tip toen mijn haar ook erg droog was. Inderdaad een stukje eraf knippen scheelt al een stuk. Maar ook, voor het wassen een paar druppels Argonolie in je haar kneden. Dat beschermt je haar tegen wassen en het wordt er heerlijk zacht en glanzend van.
Alle reacties Link kopieren
quote:Bitterbleu schreef op 04 november 2016 @ 22:00:

Ik krijg een paar maanden een gouden tip toen mijn haar ook erg droog was. Inderdaad een stukje eraf knippen scheelt al een stuk. Maar ook, voor het wassen een paar druppels Argonolie in je haar kneden. Dat beschermt je haar tegen wassen en het wordt er heerlijk zacht en glanzend van.Klinkt goed! :D Waar heb je de olie gekocht?
Wat je gebruikt om te wassen maakt niet zoveel uit dat spoel je er toch weer uit.

Bij de drogist krijg je een goed serum en dan kun je goed uitkammen het is van John Frieda en heet full repair in een oranje flesje met een rode dop , ik hoop dat je het nog kunt kopen!
Alle reacties Link kopieren
quote:_Glittertje_ schreef op 04 november 2016 @ 20:55:

[...]





Waar is deze te koop?



Kan alleen bij de kapper behandeld worden.

Is in 3 fases.

Fase 3 is de nabehandeling en kun je dan ook meekrijgen naar huis.

Ik vind het super, heb het nu 3x laten doen.
Alle reacties Link kopieren
Arganolie is ook goed, moet er wel voor zorgen dat je de echte hebt.
Alle reacties Link kopieren
quote:jilzz schreef op 07 november 2016 @ 11:00:

[...]





Kan alleen bij de kapper behandeld worden.

Is in 3 fases.

Fase 3 is de nabehandeling en kun je dan ook meekrijgen naar huis.

Ik vind het super, heb het nu 3x laten doen.



Inderdaad, Olaplex! Wit goud in een potje, en dat voor 30 euro De nabehandeling dan. Werkt wel het beste i.c.m. de kappersbehandeling, maar moet zeggen dat alleen de fase 3 ook wonderen verricht hoor!



http://livelifegorgeous.nl/2016/01/olaplex-3/
Alle reacties Link kopieren
Sinds ik Lush heb geprobeerd ben ik helemaal fan!
Alle reacties Link kopieren
quote:Robinson schreef op 08 november 2016 @ 06:53:

Sinds ik Lush heb geprobeerd ben ik helemaal fan! Oke, waar is Lush te koop? ^^
Alle reacties Link kopieren
Ik zweer sinds enkele weken bij pure jojoba-olie! Ik laat mijn haar groeien en wil het (tegen de kappersadviezen in) zo min mogelijk knippen. 't Is nu al 4 maanden niet geknipt en heb verschillende mensen (waarvan ik een eerlijke reactie kan verwachten) gevraagd of ze vinden dat het geknipt moet worden en ze vinden het er prima uitzien. Ik heb de neiging tot droog haar, wel een flinke bos, maar het voelt nu ook gewoon goed gevoed. Persoonlijk ben ik van mening dat welke shampoo je gebruikt weinig uitmaakt maar dat het vooral om de voeding gaat (dus masker/olie) en zo min mogelijk wassen/verven/styling tools gebruiken. De tip die hier werd gegeven van slapen op een zijden kussensloop is ook een goede!
Who wants to clear the fog and all the smog in your mirrors When you could just fall back and wait? ~Doechii~
Alle reacties Link kopieren
quote:_Glittertje_ schreef op 04 november 2016 @ 22:06:

[...]





Klinkt goed! :D Waar heb je de olie gekocht?Diverse natuurlijke oliën kun je o.a. bij De Tuinen kopen. Zit in bijna elke middelgrote plaats wel (in NL dan).
Who wants to clear the fog and all the smog in your mirrors When you could just fall back and wait? ~Doechii~

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven