Mode & Beauty alle pijlers

Help! dun haar

27-02-2013 11:30 20 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb stijl blond haar tot over mijn schouders en helaas dus erg dun.wel veel haar, maar dun dus vooral boven voorhoofd goed te zien :(



Nu probeer ik er altijd wel wat van te maken door een schuine pony/lok of iets vast te zetten zodat het minder opvalt. Verder doe ik na het douchen volume schuim in mn haar en evt doe ik rollers in met wat gellack om meer volume te creëren.



Nu las ik ergens dat je ook poeder hebt wat je haar voller laat lijken. Alleen waar koop ik dit, welk merk en is dit wat?

Of hebben jullie andere tips of producten die ik zou kunnen gebruiken zodat mijn haardos er voller uitziet??



Bedankt alvast
Je kan je haar in laagjes laten knippen of met een kippekont, bob heet dat geloof ik, dan ziet het er vaak een stuk voller uit.
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor, ik heb dat poeder. Het is van Taft en zit in een groen potje. Gewoon van de drogist. Hoe het heet? Instant volume poeder volgens mij. Bij mij werkt het prima, ik 'strooi' het altijd wat in mijn haar, dicht bij de aanzet.

Mijn kapper verkoopt het ook, maar dan veel duurder.
Dat poeder heeft mijn kapper ooit in mijn haar gestrooid, vreselijk, wat een rotspul. Werd heel stug, mijn haar deed gewoon zeer op mijn hoofd.



Heb nu een schuine bob, achter in laagjes, maar moet wel regelmatig fohnen voor volume.
Alle reacties Link kopieren
Als je erg dun en stijl haar hebt moet je denk ik beginnen met je haar korter te knippen. Kies voor laagjes. Gebruik zoveel mogelijk stylingproducten die het haar niet verzwaren. (dat poeder zou kunnen werken wat dat betreft)



En hoe weinig haar heb je eigenlijk, valt het uit? Zo ja, even langs de huisarts voor een bloedonderzoekje, overweeg eventueel een vitaminensupplement.
Alle reacties Link kopieren
Heb je weinig haar of haar dat fijn/dun van structuur is? Dat maakt nogal verschil uit.

Ik heb veel haar, maar dun van structuur en bij mij werkt dat poeder prima! Het enige produkt dat mijn fijne haar niet slapper maakt. Veel beter dan ieder vettig/kneedbaar goedje.
Alle reacties Link kopieren
dubbel
Alle reacties Link kopieren


fijn haar.
it's a big club and you ain't in it
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook fijn haar, maar wel veel.

Ik heb het ook redelijk lang, al zal heel lang niet lukken, want dat gaat het splijten onderaan.



Het toverwoord is touperen. Touperen met kam/borstel onder de haarlaag die de buitenwereld ziet en daar doe je elnett of wella haarspray overheen. vervolgens kam je daar de haarlaag overheen die de buitenwereld ziet en daar doe je ook nog wat lak op. Succes gegarandeerd.



Ik ben 25 en doe het al sinds mijn 16e zo, waardoor ik vaak complimenten krijg en er maar weinig mensen zijn, die weten hoe dun mijn haar is als ik het na het douchen, zonder styling, op zou laten drogen.



O, alvorens dit ritueel fohn ik mijn haar al wel in het gewenste model en doe ik er zo'n verzorgens spulletje in van Tigi, S factor ofzo heet het..



Trouwens, mijn kapster toupeert mijn haar ook gewoon, na de knip/kleur sessie, en zij is een hele bekende in nederland.

Als je je haar goed verzorgd, dus met een masker en een beschermer voor het stylen, is er niets mis mee, om doormiddel van touperen volume te creeeren op de plekken die jij wilt.
Alle reacties Link kopieren
Hier ook dun maar veel haar. Ik draag het kort, in laagjes en met een lok over mijn voorhoofd. Haar wassen doe ik maar twee keer per week; daarna föhn ik het met wat schuimgel (bolletje ter grootte van mandarijn ongeveer), kneed er een beetje wax in (goed spul van de kapper, wel wat duurder maar je doet er heel lang mee) om het meer volume te geven en spuit er wat haarlak over. Op de dagen dat ik het niet was gebruik ik alleen de wax en haarlak. Het zit over het algemeen prima met veel volume. Voorwaarde is wel dat ik mijn haar regelmatig laat knippen (om de 6-8 weken), anders gaat het hangen.
Van de kapper: Osis Dust it.



Vind het zelf niet erg prettig.



Ik merk veel verschil met de shampoo die ik gebruik, de een verzwaart veel meer dan de andere.
Alle reacties Link kopieren
donkerdere kleur proberen (overleg even met kapper) kan ook lijken of je wat meer haar hebt
Alle reacties Link kopieren
Je kunt droogshampoo proberen. Dat heb je tegenwoordig van verschillende merken, bijv. Andrelon. Wordt het wat stugger en steviger van.
Alle reacties Link kopieren
Shampoo troep wat je haar zogenaamd dikker maakt geloof ik niet zo in. Laagjes kan helpen.

Of gewoon clip in extensions dat heb ik lijkt het wat voller.
Ik heb heel dun (en weinig) haar waar je na een regenbui dwars doorheen kijkt. Niet leuk dus ;-( Bij mij scheelt het welke shampoo ik gebruik. Vroeger had je een merk die een soort 'zwemmen in zee' effect gaf, maar die kan ik nergens meer vinden. Tegenwoordig gebruik ik Nivea for men of Fructis voor extra volume.

Vooral geen laagjes laten knippen, want dan wordt de onderkant heel snel dun en vlassig.
Alle reacties Link kopieren
Fijn alle reacties, en zie wat bruikbare tips er tussen. Denk dat ik dat poeder maar eens ga proberen en even kijken naar shampoo.



Mijn haar is dus fijn van structuur. Zit helaas in de familie :(. Verder wel veel haar, zeker achter op hoofd. Valt gelukkig niet uit.



Ik laat mijn haar altijd wel in laagjes knippen bij de kapper en dan een schuine pony/lok voor zodat ik er zelf nog mee kan frutsen. Ik houd het meestal rond schouderlengte, dat vind ik het prettigst. Heb het ook wel eens eerder op advies van de kapper donkerder laten verven, maar wegens mijn lichte blonde haarkleur vind ik dat niet zo praktisch. Ben beetje rossig van mezelf en haarkleur is beetje goudblond denk ik.



Zit nu weer tegen kappersbezoek aan te hikken omdat ik altijd te horen krijg van goh, wat een fijn haar heb je blabla, jaja weet ik ook wel :(. Ze gooien er meestal wat spul in en fohnen het en 5 min nadat ik buiten staat zit het voor geen meter meer. Hebben jullie dit ook?
Alle reacties Link kopieren
quote:uiltje_ schreef op 27 februari 2013 @ 18:28:

Fijn alle reacties, en zie wat bruikbare tips er tussen. Denk dat ik dat poeder maar eens ga proberen en even kijken naar shampoo.



Mijn haar is dus fijn van structuur. Zit helaas in de familie :(. Verder wel veel haar, zeker achter op hoofd. Valt gelukkig niet uit.



Ik laat mijn haar altijd wel in laagjes knippen bij de kapper en dan een schuine pony/lok voor zodat ik er zelf nog mee kan frutsen. Ik houd het meestal rond schouderlengte, dat vind ik het prettigst. Heb het ook wel eens eerder op advies van de kapper donkerder laten verven, maar wegens mijn lichte blonde haarkleur vind ik dat niet zo praktisch. Ben beetje rossig van mezelf en haarkleur is beetje goudblond denk ik.



Zit nu weer tegen kappersbezoek aan te hikken omdat ik altijd te horen krijg van goh, wat een fijn haar heb je blabla, jaja weet ik ook wel :(. Ze gooien er meestal wat spul in en fohnen het en 5 min nadat ik buiten staat zit het voor geen meter meer. Hebben jullie dit ook?JA, ik dus..
Alle reacties Link kopieren
Ik raad je aan geen produkten te maken met "verzorgende" ingredienten. Van al die rommel wordt je haar alleen maar zwaar en slap, omdat ze een laagje om iedere individuele haar leggen.

Iemand hier raadt Fructis aan: nooit heeft mijn haar slechter gezeten als met Fructis. Of er kiezels en zand in zaten. Kreeg het er bijna niet uitgewassen.

Voor mij zijn de beste shampoos Herbal Essences voor normaal haar en Guhl Volume, de blauwe. Die wassen alleen maar schoon en laten geen vettige restanten na.
Ik zou een kapper zoeken die zijn/haar vak goed verstaat en je prima advies kan geven hoe jouw haar zo vol mogelijk lijkt. Enerzijds door een knipbeurt en anderzijds door een product dat goed volume geeft.
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik zelf een knoflookshampoo die zorgt voor dikker haar, kan 'm niet zo snel vinden maar ik koop 'm bij de apotheek

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven