datingsite

01-04-2017 15:25 11 berichten
Alle reacties Link kopieren
De mail van mijn vriend stond open.

Hij heeft een bericht gekregen via een datingsite bedoeld voor sekscontact. Voor zover ik kan zien is het een site met echte profielen.

Het profiel stond ook ingelogd, doorgelinkt via die mail.

Twee ontvangen berichten deze maand. Verder geen trace van activiteit. Zijn profielnaam is zijn eigen naam.

Hij komt over ongeveer een uur thuis, de kinderen zijn ook thuis.

Ik heb er buikpijn van. Ik weet niet waar ik moet beginnen hiernaar te vragen en ik weet ook niet wat ik met het antwoord wil.
Alle reacties Link kopieren
Kan ook spam zijn. Ik, vrouw, kreeg ook berichten van een of andere obscure sexsite terwijl ik daar niet op zoek/kijk. Google de website en je weet meer. De site waar ik berichten van kreeg gebruikte ook mijn (schuil)naam en ik dacht eerst ook wtf maar na te Googelen wist ik dat het een site was die geld op deze manier probeerde te verdienen. Profielen leken echt (lelijke en vieze vrouwen).
Alle reacties Link kopieren
Met het oog op virussen is het niet slim om op linkjes in een mail te klikken. Kan spam zijn.
Alle reacties Link kopieren
Instameet is de site
Alle reacties Link kopieren
Gewoon vragen. Z'n mail stond toch nog open? Had hij het maar moeten afsluiten.
Alle reacties Link kopieren
Eerste link in Google zegt al DE ZOVEELSTE NEPSITE. Spam dus, geen buikpijn meer en fijne middag met je gezinnetje.



Trouwens dezelfde site die mij spamde.
Idd kan spam zijn.Ik heb ze zelf ook gekregen.

En mijn vriend bleef ze ook maar krijgen.Hebben toen alle afzenders elke keer geblokkeerd en is nu rustig
Alle reacties Link kopieren
Dat zou fijn zijn als het gewoon spam is. Alle porno gaat doorgaans ook in private browsers dus zo in de inbox is nogal wat.
Alle reacties Link kopieren
@Ginx, de bedoeling van Instameet is dat je nieuwsgierig wordt en wil reageren maar dit kan alleen na betaling en dan kom je erachter dat die vies uitziende mokkels op de site nepprifielen zijn. Bij mij kwam het ook rechtstreeks in mijn inbox en niet in de spambox. Heeft te maken met blacklist ip- adressen en witte ip- adressen. De witte zijn in staat je rechtstreeks te bereiken dus slimme spammers zeg maar. Geloof mij nou maar je man is onschuldig.
Alle reacties Link kopieren
Ja jeetje hij is net een hele nacht weg geweest. Maar ik kan er zometeen rustiger over beginnen, bedankt.
Ginx. Heeft je man enig iq?



Indien ja: dan gaat hij natuurlijk nooit met zijn eigen naam op een datingsite staan. Dan ben je echt compleet achterlijk.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven