ex en gevoelens

16-10-2011 21:07 22 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Mijn ex heeft het twee maanden geleden uitgemaakt. Ik was er kapot van. Er is veel negativiteit geweest (ruzies etc..) ook na de breuk. Ik vroeg of hij ons nog ooit miste en dat ik dat wel had met momenten. Hij antwoorde dat hij denkt dat hij het onbewust onderdrukt. Wat denken jullie hiervan??
Alle reacties Link kopieren
Dat jullie allebei verder moeten gaan met je leven en iemand tegen moet komen met veel pósitiviteit.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
--
if they like you you'll know, if they don't you'll be confused
Alle reacties Link kopieren
Ik herken dat ...

ik heb hetzelfde...

Ik mis mijn ex ook, maar ik weet dat het beter is dat we geen relatie meer hebben, ondanks het gemis... dat gevoel onderdruk ik omdat het geen zin heeft dat te voelen. Dat maakt het alleen maar onnodig moeilijker ... Dus iris, nee het hoeft niet zo te zijn dat het eigenlijk betekent : Ik mis je niet ..



Maar TO het gaat er om wat jij hiermee wil.. En hoezo is het belangrijk te weten wat wij hiervan denken ? Ex is denk ik duidelijk toch?
Alle reacties Link kopieren
Ik wens dat vivaforum exvrij wordt. Al dat gehang en gedram om exen.

Take à new life en go find new one
Alle reacties Link kopieren
Ja ex is duidelijk idd. Je projecteert je eigen verwachtingen en eisen die je stelt in je droomman op een persoon die dat nooit kan waarmaken, waardoor je keer op keer op keer teleur gesteld wordt..
Alle reacties Link kopieren
Mijn ex zit nu ook mega te flikflooien met andere vrouwen, maar dat vind ik eigenlijk gewoon zielig gedrag.
Alle reacties Link kopieren
quote:Proudonme schreef op 16 oktober 2011 @ 21:26:

Mijn ex zit nu ook mega te flikflooien met andere vrouwen, maar dat vind ik eigenlijk gewoon zielig gedrag.



Hij geniet van zijn tijd als vrijgezel. Dat vind ik persoonlijk minder zielig dan je afvragen of je ex je nog mist. Daar geeft hij namelijk toch alleen het gewenste antwoord op; Dat hij daar niet bij stil staat.



Hij kan op die manier eerlijk zijn (lees; joh, ik ben je allang vergeten) maar kwetst je niet (nee, ik mis je niet).
Alle reacties Link kopieren
Hij bedoelt denk ik dat hij er niet teveel aan wilt denken omdat hij je wel mist maar er verder niet teveel mee bezig wilt zijn.



En dat is logisch toch, je gaat iemand die je dagelijks zag en sprak vaak wel missen. Zou verder niets zoeken achter die uitspraak van hem.

Wil je graag dat het weer goed komt dat je dit vraagt?
Alle reacties Link kopieren
Ah hij onderdrukt het onbewust. Dat had ik niet gezien. Dan verkapte manier van zeggen dat hij er niet zo mee bezig is denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Ik had graag nog een gesprek gehad. We zijn uit elkaar gegaan tijdens een ruzie. Er zijn sindsdien alleen maar kwetsende woorden gevallen. Ik ben bereid om alles te accepteren zoals het is is, terug te kijken op het positieve en met een 'goed gevoel' uit elkaar gaan en elkaar het beste wensen. Zo zit ik gewoon in elkaar. Hij zegt momenteel geen behoefte te hebben aan dit gesprek.
Alle reacties Link kopieren
En daar zit ik mee.Het feit dat hij dit gesprek niet wil (ik hoeft niet eens af te spreken, mag ook via telefoon) komt over alsof het (of ik) voor hem niks betekent heeft.
Alle reacties Link kopieren
Moeilijk he, als hij zo bot blijft doen?



Ik weet er alles van, helaas.
Alle reacties Link kopieren
ohh echt waar, dat vreet aan je! Hoe is de situatie bij jou dan?
Alle reacties Link kopieren
quote:Proudonme schreef op 17 oktober 2011 @ 10:26:

Ik had graag nog een gesprek gehad. We zijn uit elkaar gegaan tijdens een ruzie. Er zijn sindsdien alleen maar kwetsende woorden gevallen. Ik ben bereid om alles te accepteren zoals het is is, terug te kijken op het positieve en met een 'goed gevoel' uit elkaar gaan en elkaar het beste wensen. Zo zit ik gewoon in elkaar. Hij zegt momenteel geen behoefte te hebben aan dit gesprek.



Dat gaat niet. Jullie zijn niet met een goed gevoel uit elkaar gegaan, maar tijdens een ruzie. Dat kun je niet meer rechttrekken of overdoen want het is al voorbij tussen jullie.



Je vult nu zelf in dat je niets hebt betekent voor hem. Ik denk ook niet dat een gesprek je wel het gevoel gaat brengen. Want wat wil je horen; dat hij het er moeilijk mee heeft/ dat hij zoveel van je houdt of heeft gehouden? Wat heb jij daar aan? Hoe brengt dat jou verder?
Alle reacties Link kopieren
Waar Madhe, maar in dit geval: we zitten in dezelfde vriendengroep, en komen elkaar vaak tegen. En daarbij kun je een relatie wel degelijk op 2 manieren verbrkeen vind ik. met respect of zonder respect.
Alle reacties Link kopieren
--
Alle reacties Link kopieren
Je hoeft ook niet perse met hem te praten he om er met een goed gevoel op terug te kunnen kijken. Je kunt zelf besluiten iemand te vergeven en je kan altijd later nog je excuses aan hem aanbieden. Als hij geen behoefte heeft aan een gesprek dan zou k het niet gaan forceren, krijg je alleen maar meer gezeur van. Zou t even zo laten en je met jezelf bezig houden. Het is niet zo dat je niet verder kunt met leven als jullie dat gesprek (nog) niet hebben gehad. Dat maak je jezelf wijs om nig niet los te hoeven laten.

Je kan hem ook een mail oid sturen als t je erg hoog zit, maar verwacht dan geen antwoord terug.
Alle reacties Link kopieren
Het is alsof ik mezelf hoor paar maand geleden TO. Ik en ex zijn niet met ruzie uit elkaar gegaan, maar hij heeft wel dingen gezegt die hij mij nooit eerder vertelde, daar was ik best boos om een tijdje! Nu maakt het mij niks meer uit wat hij van me vind. Ik wou ook op de beste manier uit elkaar gaan, en heb hem 100 keer gezegt dat ik altijd aan hem blijf denken en hem altijd ga missen! Want ja, zo voelde het toen gewoon. Gelukkig mis ik hem helemaal niet meer, ik denk nog wel soms aan hem maar dat gebeurt onbewust! Ik was wel soms nieuwsgierig of hij mij ooit heeft gemist! Maar ik denk van niet, ik kon hem zo snel vergeten en hij kon mij vast nog veel sneller vergeten. En op dit moment ben ik blij dat we uit elkaar zijn, want we zouden nooit samen kunnen leven.
Alle reacties Link kopieren
Hi,



We zijn een paar dagen verder, en ik kijk er nu al wat nuchterder tegen aan. Ik heb wel nog aan hem lopen trekken (uiteraard zonder resultaat), maar schaam me daar zelfs nu beetje om. Ik heb niet meer dat wanhopige gevoel. En merk dat ik minder en minder energie in hem wil steken. Wel kom ik er achter dat mijn onderbuikgvoel ALTIJD juist zit. Tijdens de relatie merkt ik dat hij veel naar andere vrouwen keek, jaloers was op zijn vriend die veel one night stands had. Ik voelde dat gewoon, maar stak mijn kop in het zand. Nu is het twee maanden uit en heeft hij de 1 na de andere ONS. Ik weet dat hij voor mij ook weleens naar de hoeren ging. Ik weet dat mannen hier anders in zijn, maar ik vind het toch wel een beetje een afknapper bij een man, als je zo vluchtig met contacten omgaat. Nu besef ik dat zo'n type man eigenlijk helemaal niet wil. Ik ben er eigenlijk een beetje 'vies' van nu. Toch blijft het me af en toe steken dat hij mij op zo'n botte manier aan de kant heeft gezet, en dat ik hem nog zo lang achter na heb zitten lopen. Ik stuurt van het weekend nog een smsje met de vraag of hij nog om mij geeft en zijn antwoord: NEE. ai,...da doet wel pijn.
Alle reacties Link kopieren
Wat een idioot. Is hij 12 ofzo?

Geen contact meer opnemen hoor, gaat ie alleen nog maar botter doen.

Sterkte! Leid jezelf af, werkt het beste!
Alle reacties Link kopieren
Je wist toch al dat hij niets meer om je gaf?



En dat je achter hem aan liep. Tja, dat begrijp ik dus niet. Jullie hadden veel ruzie en negativiteit. Het ging uit en hij dumpte je op een botte manier (jouw woorden, ik vind het misschien weer niet een botte manier) en hij wil geen gesprek meer met je.



Wat dacht je dan toen je dat bericht stuurde? Dat hij ineens als een blad aan een boom om was geslagen?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven