Ex en goede vriendin verliefd: au

06-05-2008 09:29 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zit nu op de bank, na een nogal enerverende dag die geweldig begon. Bevrijdingsfestival, zonnetje, en biertjes drinken met mijn vriendjes. Waaronder ook mijn ex vriend, waar het voor het eerst weer relaxed mee was. Geen lading meer, het is gewoon uit uit uit, en we hebben beide onze blikken weer naar buiten gekeerd, en kletsen met elkaar, maar flirten met anderen. Hoe beschaafd, dacht ik nog,en wat weird dat dat nu gewoon weer kan.



Uiteindelijk samen geeindigd, goede avond gehad, goed gepraat, wat zaken nog een beetje afgesloten en veel grappen gemaakt over toen we nog ons waren. Letterlijk in mijn broek gezeken van het lachen, wat kan oude ellende en hartzeer toch grappig zijn, en hoe raar is dat eigenlijk (en onverwachts)!



Tot vannacht, rond half 5. Na uren van hier en daar vage uitspraken en hints, vertelde hij dat hij heel erg verliefd is op een van mijn meest close vriendinnen. AU!!!! En het is heel erg wederzijds. AU!!



Help, wat is dit kut zeg! Ook al zijn we bijna een jaar uit elkaar, en had ik bij de gedachte aan een nieuwe vlam voor hem geen hysterische aanvallen en acute braakneigingen meer (en vind ik zelf het mannelijk geslacht tegenwoordig ook weer bijzonder interessant), dit trek ik echt heel slecht. Echt flasback time, bah, dat geblèr op de bank, ik was er zo klaar mee, en zo blij dat her voorbij was en ik er weer lol in kreeg:. En nu zit ik weer



Voel me verdoofd, heb nog niet geslapen, en zit in mijn klof van gisteren op de bank. Hoop maar dat het morgen beter voelt. Ik wil mijn ex niet terug, dus that’;s not the point. Maar waarom doet het dan zo verrekte pijn!



Hij heeft hier tot 8 uur op de bank gezeten, wil later vandaag langskomen, bellen, vangt me helemaal op, troost me. Hij vindt het allemaal zo erg, en is er zo kapot van. Irriteert me allemaal op het moment, en werd ook een beetje gek van dat gejammer en gezorg, hoe oprecht misschien ook. Maar tegelijkertijd hield ik m vast en wilde ik m niet meer loslaten. Omdat het voor mijn gevoel toch voor het laatst was dat ik nog even in zijn armen kon liggen.



Wat mijn vriendin betreft. Ik moet heel eerlijk zijn. Ik heb niet al te positieve gevoelens over haar op het moment. Veel meer dan bij mijn ex. Slaat nergens op, en is ook niet terecht. Het zijn 2 lieve, goede mensen. Al die gevoelens lopen nu door elkaar. Begrijp nu wel wat vreemd gedrag van haar de laatste tijd. Geen fijne gedachten. Voel me verraden, al is het niet met opzet. Ik heb zoveel met haar besproken, ook over mijn relatie met ex. Dat voelt nu heel klote.



Ben echt compleet in de war. Waarom raakt dit me zo!

Alle reacties Link kopieren
hoe lief het ook is, je hebt er helemaal niks aan dat hij je troost en opvangt. dat maakt het alleen maar moeilijker...jij voelt weer dat hij toch om je geeft en dan is de pil des te bitterder omdat hij verliefd is op je beste vriendinnetje.

praat er liever met haar over. en mochten ze voor elkaar kiezen, tsja...so be it..dat is dan even moeilijk, misschien wil je even niet meer met hun gaan stappen of naar de film, maar die dingen komen vast allemaal weer goed en er komt ook weer een moment waarop dit je niks meer doet.

Alle reacties Link kopieren
Hee meis, even een virtuele knuf van een volstrekt onbekende...



Ten eerste denk ik dat het je nu harder raakt omdat je moe bent, en mss door wat alcohol.

Is door het leuke gesprek en tijd met je ex gister/ vannacht ook weer het goede gevoel van jullie relatie naar boven gekomen?

Is het gister écht afgesloten, of is het door de trip over memory lane juist weer aangewakkerd?



Van je vriendin snap ik wel beetje dat je je verraden voelt, want mss had ej het beter van haar kunnen horen dan van hem. Maarrr tis voor haar natuurlijk ook k*t om zoeits te vertellen aan haar vriendin, van wie ze wist dat ze veel verdriet heeft gehad.

Hebben ze ook al wat, of zijn het alleen nog uitgesproken gevoelens? Want mss hebben ze uit respect voor jou er (nog) niet aan toegegeven....



Ik denk dat je er doorheen moet, door het verdriet. Want het is nou eenmaal zo, je doet er niks aan. Als jij de eerste was geweest die verliefd was geworden, was t mss wat minder zwaar nu.



Je bent ook door de fase gekomen dat het uit was tussen jullie, hier kom je uiteindelijk ook wel uit.

Hoop voor je dat het je niet 2 vrienden gaat kosten!
Alle reacties Link kopieren
Klopt, je hebt er helemaal niks aan dat hij je nu gaat troosten. Gewoon andere mensen zoeken voor troost.



Verder lijkt het me dat het je zo raakt, omdat het weer zo vertrouwd was, weer eens gezellig was. Het was heel leuk om zo weer eens met elkaar om te gaan.

Daarbij heb je de realiteit wat uit het oog verloren. Jullie levens zijn verder gegaan en ook een nieuwe liefde heeft haar intrede gedaan.

Gun hem het beste en focus jezelf weer op de toekomst zonder hem.



Sterkte
Alle reacties Link kopieren
Denk dat je weinig aan mijn reactie hebt maar wil toch even kwijt dat ik het not done vind van je goeie vriendin .

Wil je nog wel met haar bevriend blijven ?
Alle reacties Link kopieren
dank voor jullie reacties!



Porn508, ben het helemaal met je eens dat ik hem een nieuwe liefde moet gunnen. Maar als die nieuwe liefde een van je beste vriendinnen is ligt dat toch wat lastiger, vind ik tenminste. Tenminste, zo voelt het nu. Ik weet het ook niet, misschien vind ik het over een paar dagen allemaal wel prima, en ben ik nu gewoon moe, nog eens moe, en in shock van de mededeling.



Casey, het is gisteren echt afgesloten. Sterker nog, dat was al eerder zo. Vanavond voor het eerst sinds maanden langer tijd gehad om te praten. Natuurlijk voel ik daar niet niks bij. Maar er is geen behoefte meer aan intiem contact ofzo, of aan pogingenhem weer voor me te winnen. Maar inderdaad, als het leuk is, komen bepaalde herinneringen terug. De mededeling in combi met de toon van de avond was dan ook niet echt geslaagd , na zo'n leuke dag komt het misschien extra hard aan. Volgende keer graag bij hooguit 2 koppen koffie, ergens in de middag bij La Place! (-:



En Lalein en Porn: die knuffels moet ik inderdaad maar bij iemand anders gaan halen! Wel bizar trouwens, uren heeft ie me zitten te vertellen hoe bijzonder ik voor m ben, heeft wel 10 keer gezegd dat hij verschrikkelijk veel van me houdt, en dat goede vriendin daar als nieuwe partner maar mee om moet kunnen gaan, dat ie er kapot van zou zijn als ik het contact verbreek (wat ik voorlopig wel ga doen). En dat zegt ie niet omdat ie verliefd op me is, en iets met me wil, maar omdat ie het meent. En ik heb ook veel liefs teruggezegd. Zo'n mega outburst of love hebben we nog nooit gehad! En met heel veel tederheid, maar niks fysieks. Gek, maar ook weer mooi.



En over een minuut waarschijnlijk weer kut (-:
Alle reacties Link kopieren
Plompiedom,



Ik weet nog niet zo goed wat ik met vriendin moet. Het is echt een goed mens, en ik ben er, ook na gesprek met ex, echt van overtuigd dat ze heel erg gek zijn op elkaar. En dat ze de agfelopen weken aardig hebben lopen worstelen met of ze hier wel iets mee konden. ook zij heeft een (hele verse) ex.



Maar aan de andere kant ben ik natuurlijk heel erg kpissig en gekrenkt, en voel ik me toch ook wel jaloers. En zie op tegen het : hoe nu. Allemaal gedoe? Elkaar ontwijken? Ongemakkelijk contact? Wordt het ooit weer zoals het was?
Alle reacties Link kopieren
Dat laatste stuk herken ik helemaal, dat heb ik ook met mijn ex. We weten van elkaar hoeveel we van elkaar houden en om elkaar geven. En dat als de een de ander nodig heeft, we er zullen zijn voor elkaar. Helemaal platonisch. Ik denk dat dat een groot geschenk is, dat de liefde ondanks alles over is gebleven ipv verdriet en bitterheid.



Ik kan me voorstellen dat dit veel pijn doet, het lijkt me vooral zo.... raar wanneer het een hele goede vriendin betreft. Aan de andere kant (en dat is nu wrs nog te vroeg, te vers) zijn het twee mensen van wie je veel houdt die wellicht van elkaar houden. Misschien wel heel gelukkig kunnen zijn samen. En met wie jij een klein beetje kunt delen in hun geluk juist omdat ze zo dichtbij je staan.
Wat lijkt me dit een verschrikkelijke situatie!



Ik denk dat je zowel je ex als je vriendin die relatie heus wel gunt, maar dat het nu net met elkaar is...



Maar liefde kun je natuurlijk ook niet sturen en dat `weet` je vast ook wel.... Maar ik denk dat iedereen het heel goed begrijpt als je voorlopig een beetje afstand nodig hebt om deze klap te verwerken.



Niemand doet het expres, iedereen heeft de beste bedoelingen maar het blijft gewoon een kusituatie en voor mij werkt het dan uiteindelijk altijd het beste om een beetje afstand te nemen, over een tijdje kan dat makkelijk weer goed komen. Als jij bijvoorbeeld ook een hele leuke vent tegenkomt (die ex van je vriendin is niks zeker .... Hoop dat grapjes nog mogen, zo niet dan hoor ik het wel!) en je hoofd daar helemaal vol van is.



Maar voor nu mag jij heel goed balen en verdrietig zijn, ook als het allebei hele lieve leuke mensen zijn.



Ik hoop dat het een beetje overkomt wat ik bedoel, in ieder geval heel veel sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Rotsituatie joh, kan me voorstellen dat je het er moeilijk mee hebt. Maar ik zou inderdaad afstand van beiden nemen, totdat je aan het idee gewend bent.



Wat die vriendin betreft, het kan gebeuren dat ze verliefd wordt op jouw ex, en ze hebben er ook mee geworsteld. Als ze een of andere one-night-stand had gehad met hem, dan zou ik het haar wel aanrekenen, maar verliefd worden, daar kan je erg weinig aan doen.



Sterkte meid!
Alle reacties Link kopieren
Heel fijn om jullie berichtjes te lezen..



Ga zo maar eens slapen. Benieuwd hoe ik vanavond opsta ...
Alle reacties Link kopieren
heb ooit in een vergelijkbare situatie gezeten, al was dat minder heftig. Ik had een vriend waar ik heel veel mee optrok en besprak. Een soort gay best friend, maar hij was niet gay en het bleef ook niet altijd platonisch (meestal als er drank in het spel was). Het was dus geen echte relatie, maar we waren wel close.

Hij ging op een dag met een van m'n beste vriendinnen. En dat vond ik helemaal niet leuk. Het gekke was: ik vond hen ook nog eens goed bij elkaar passen en ik gunde ze het geluk van harte. Ik vond het ook niet eens erg dat ze het met elkaar deden.

Maar ondertussen voelde ik me zoooo verraden. Rationeel gezien was dat helemaal niet zo. Maar wat ik exclusief met hem had, had hij nu met haar.

Ik denk dat daar dan ook het probleem zit. Zijn loyaliteit ligt nu bij haar. Als dat een onbekend meisje was geweest, dan had je altijd nog een soort vertrouwde band gehad om zaken uit het verleden waar zij niets van af zou weten. Maar nu is dat een vriendin die van de hele zaak op de hoogte is.



Als ik jou was...zou ik het die vriendin niet kwalijk nemen, want zo te lezen, hebben ze echt wel rekening met jou proberen te houden. Je had het toch een keer moeten horen, of dat nou van hem was of van haar. Ik zou ook wat meer afstand nemen van je ex trouwens.



In mijn situatie waren er wel feestjes enzo waar ik hen zou tegenkomen. Ik heb toen erkend dat ik het op dat moment te moeilijk vond om hen samen te zien en ben niet naar die feestjes gegaan. Kortom, het is niet vreemd dat je je zo vreselijk voelt - erken het naar hen toe en neem even wat afstand om tot jezelf te komen. Succes.
Alle reacties Link kopieren
had je vriendin dit niet beter aan jou kunnen vertellen? Misschien was het dan wat beter gevallen. Of is het niet zo'n goede vriendin? Ik kan mij voorstellen dat je het je vriendin meer kwalijk neemt, dat zou ik ook doen. Als ik jou vriendin was dan zou ik echt niet toegeven aan die gevoelens totdat ik er met jou over gepraat had.
quote:WakeyWakey schreef op 06 mei 2008 @ 10:16:



Maar aan de andere kant ben ik natuurlijk heel erg kpissig en gekrenkt, en voel ik me toch ook wel jaloers. En zie op tegen het : hoe nu. Allemaal gedoe? Elkaar ontwijken? Ongemakkelijk contact? Wordt het ooit weer zoals het was?

Beste WakeyWakey, het is goed dat je dit erkent van jezelf. Het is altijd moeilijk je ex naar een ander te zien gaan, maar zeker naar een vriendin. Ik heb hier ervaring mee, want ik heb in de positie van jouw vriendin gezeten. Ik vond haar al jaren leuk, een goede vriend had het voor de tweede keer (niet zo leuk) met haar uitgemaakt en toen dacht ik: nu is het mijn beurt. Dat is me niet in dank afgenomen. Hij vond het absoluut not done, maar ik had er lak aan. Maar wees gerust: het slijt.

Ga een tijdje niet met ze om als dat beter voelt. Of barst eens een keer goed los tegen je vriendin als je haar dingen verwijt, dat lucht op. Daarna zie je ook haar kant en heb je er misschien vrede mee. En als je blij bent dat ze elkaar gevonden hebben, dan ben je helemaal hoog gestegen als mens, bijna verlicht. Maar dat is misschien nog wat veel gevraagd.
Alle reacties Link kopieren
Het is gek misschien, maar ik heb naar mijn vriendin toe inderdaad veel meer kwade gevoelens dan naar mijn ex. Die belde zojuist nog, en vertelde hem dit ook. Met hem ben ik gewoon wel klaar ofzo, hij is mijn ex, en er zit echt een hele goede vriendschap in (we hadden eigenlijk nooit een relatie moeten beginnen, zijn echt potentieel bijzonder goed friends material, en geen relatiemateriaal). Maar mijn vriendin is mijn vriendin. Door haar voel ik me toch belazerd.



En Fritz, dank voor je reactie. Wellicht scheelt het dat bij jullie de ex zelf een punt achter de relatie heeft gezet. Bij mij was dat niet zo, hij heeft het beeindigd. Misschien doet het dan ook even wat extra zeer. Maar denk ook wel dat het goed komt, ik wil ze ook niet kwijt. Maar hoef haar in ieder geval niet meer te zien voorlopig (ex en ik zijn collega's, dus die blijf ik zien).



Nu wil het geval dat we binnenkort gaan paintballen met het bedrijf



best zin in (-:
Alle reacties Link kopieren
je vriendin even laten rusten en over een tijdje eens koffie drinken en de gevoelens uitspreken. Dat heeft het voor mij makkelijker gemaakt toen vriendin het met ex aan legde. (en ik ze echt niet allebei kon blijven ontwijken.) tis een extra stap in het 'er over heen komen' gebeuren. Maar het komt goed.
Alle reacties Link kopieren
Moeilijk dit, ik kan me je nare gevoelens naar je vriendin ook heel goed begrijpen. De hele wereld mag aan mijn exen komen, maar als één van mijn beste vriendinnen dit zou doen, zou ik me ook heel erg rot voelen. Ik heb met verschillende vriendinnen wel eens met dezelfde jongens gezoend ofzo.. en dat maakt mij ook niets uit, maar als er echt gevoelens bij zijn geweest, zou ik me ook ontzettend belazerd voelen. Ik denk dat ik ook afstand genomen zou hebben van mijn vriendin en het eerst even allemaal zou bekijken.
Graag gedaan. Wat ik nog zeggen wilde: ik vond die vriendin al jaren leuk, eigenlijk zolang als ik haar kende. Heeft jouw vriendin misschien ook jarenlang heimelijke gevoelens gehad voor je ex waar ze niets mee kon? Vraag haar dat een keer.
Alle reacties Link kopieren
Weet wel dat ze altijd een klik hebben gehad. Maar vriendin was gek op haar vriend, en ex zei gisteren dat het pas een beetje is gaan spelen toen vriendin in laatste fase relatie zat. Maar er was zeker een klik, en om heel eerlijk te zijn vind ik ze ook bij elkaar passen. Ik hoop zo dat ik ooit naar ze kan kijken en ervan kan genieten! Nu lukt dat nog niet echt



Zit weer even op de up. Heb gisteren een hele mooie liefdesverklaring gekregen eigenlijk, op vriendschappelijk gebied. Ook weer een nieuwtje, en echt heel tof. En verder is het fijn dat ze nu geen actieve relatie hebben en elkaar de komende weken niet zullen zien. Uit respect voor de exen, en weet dat het geen gelul is want ex is gewoon eerlijk, gezellig of niet. Fijn, kunnen we er allemaal nog even aan wennen,



Heb 'm wel verteld dat ik vriendin even niet wil spreken of zien. Zou echt niet weten wat ik daar nu mee aan zou moeten. Er staat nu toch echt even wat tussen.
Alle reacties Link kopieren
Wat naar voor je meid. Maar weet je, je kan ook wennen aan de situatie.



Ik heb het (jaren geleden) uitgemaakt met toen mijn vriendje (we waren 6 jaar samen). Hij was gekwetst en wilde wraak of zo. En dus is hij met mijn zus gaan aanpappen. Zij is er op in gegaan. Nu zijn ze inmiddels al 8 jaar samen en hebben een kind van 6. Hoe kut het toen ook was, en geloof me, ik vind vooral mijn zus nog altijd een k*thoer, ik ben er inmiddels wel aan gewend.



En waar ik zelf nu nog altijd om kan lachen is dat zij nog altijd het moet doen met die jongen met dat kleine pikkie



Heel veel sterkte.
Is het niet beter om juist wel met die vriendin te praten? Flink kwaad worden, schreeuwen, huilen en dan nog eens rustig praten. Misschien kan je dan begrip voor hun situatie opbrengen.



Ik snap je gevoelens heel goed hoor. Was al helemaal van slag toen vriendin met het broertje van ex van mij stond te zoenen. Maar of ontwijken nu de oplossing is.... ze hebben nu nog alle begrip voor je gevoelens. Over een tijd misschien niet meer zo....
hoe kut en moeilijk dit ook is, en dit zal veel tijd kosten om overheen te komen... ik vind wel dat als een vriendin en mijn ex mekaar echt helemaal gevonden hebben en misschien wel echt gemaakt zijn voor mekaar, dat ze dan ook maar samen moeten zijn...

kost alleen veel tijd en verdriet denk ik om hier mee om te gaan.

die dingen gebeuren gewoon soms nu eenmaal..,.

zou het wel mijn vriendin erg kwalijk nemen als zij het dan gewoon zou zien als scharrel of als ze een keer voor de lol mee gezoend zou hebben of zou sexen...

maar als het echte liefde is zou ik wel mijn best doen om het te accepteren... en kan me wel voorstellen dat je dan even tijdelijk het contact verbreekt...
Alle reacties Link kopieren
quote:Chardonnay schreef op 06 mei 2008 @ 19:52:

Wat naar voor je meid. Maar weet je, je kan ook wennen aan de situatie.



Ik heb het (jaren geleden) uitgemaakt met toen mijn vriendje (we waren 6 jaar samen). Hij was gekwetst en wilde wraak of zo. En dus is hij met mijn zus gaan aanpappen. Zij is er op in gegaan. Nu zijn ze inmiddels al 8 jaar samen en hebben een kind van 6. Hoe kut het toen ook was, en geloof me, ik vind vooral mijn zus nog altijd een k*thoer, ik ben er inmiddels wel aan gewend.



En waar ik zelf nu nog altijd om kan lachen is dat zij nog altijd het moet doen met die jongen met dat kleine pikkie



Heel veel sterkte.





Vind je dat echt nog steeds?



Deze mensen zijn nu 8 jaar bij elkaar en hebben een kind samen.

Klinkt toch niet meer als een wraak actie of "hoerig"gedrag.

Dat moet toch wel liefde zijn.Anders houdt je dat niet zolang vol.

Kan je je daar nog steeds niet over heen zetten?

Nooit over gepraat met je zus?

Lijkt mij wel zeer pijnlijk inderdaad op dat moment.Na 8 jaar je zus nog zo noemen,dat moet wel heel diep zitten.
Alle reacties Link kopieren
Praten zou nu misschien wel goed zijn, maar dan zou ik echt over mijn eigen grenzen heen gaan: heb er gewoon nog niet zo'n zin in. Ze heeft me gisteren geprobeerd te bellen en te sms-en. Doe ik even niks mee. Komt wel. Als ik er klaar voor ben. Ze kunnen elkaar wel opvangen tot die tijd (-:.



Het is zeker geen scharrel, en ik misgun ze niks, maar ben nu vooral ff bezig met mezelf en mijn gevoelens. Voel me alweer een stuk beter als gisteren overigens. Wel zwaar brak, want nacht overgeslagen en vanochtend 5 uur al naast mijn bed. Was toch wel een onrustig nachtje...
Alle reacties Link kopieren
quote:iry schreef op 07 mei 2008 @ 02:44:

[...]





Vind je dat echt nog steeds?



Deze mensen zijn nu 8 jaar bij elkaar en hebben een kind samen.

Klinkt toch niet meer als een wraak actie of "hoerig"gedrag.

Dat moet toch wel liefde zijn.Anders houdt je dat niet zolang vol.

Kan je je daar nog steeds niet over heen zetten?

Nooit over gepraat met je zus?

Lijkt mij wel zeer pijnlijk inderdaad op dat moment.Na 8 jaar je zus nog zo noemen,dat moet wel heel diep zitten.



Uhm dat ik haar zo noem heeft andere redenen. Dat had ik misschien duidelijk moeten maken.



Nee joh, ze komen gewoon op mijn verjaardag, zie ze met kerst en moederdag etc etc. Dus geen wraakgevoelens meer. Ik heb het kennelijk in mijn post allemaal niet zo goed verwoord. Sorry!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven