"Vrouwen hebben overspel mannen aan zichzelf te danken"

01-09-2008 16:59 54 berichten
Alle reacties Link kopieren
Telegraaf.nl is altijd weer een mooie bron voor een topic:



AMSTERDAM - Vrouwen kunnen zelf overspel voorkomen. Althans dit beweert psychotherapeut Gary Neuman in zijn nieuwste boek.



Volgens Neuman drijven vrouwen vaak hun man in de armen van een ander. De vrouw zou daarom moeten veranderen om in de toekomst een affaire te voorkomen.



Seksueel



Met zijn gids Advice in The Truth About Cheating: Why Men Stray and What You Can Do to Prevent It wil hij vrouwen helpen bij hun relatieproblemen. Vrouwen zouden hun man altijd moeten vergeven bij een affaire.



De therapeut raadt ze verder aan hun partner altijd seksueel te bevredigen wanneer hij dat wil en ook intresse's te tonen in zijn hobby's.



Trouwe echtgenoten



Volgens Neuman probeert hij vrouwen bruikbaar advies te geven gebasseerd op een enquête met 25.000 mannen. Hieraan namen zowel overspelige mannen als trouwe echtgenoten deel.



Bijna 90 procent van de vreemdgangers bleek ontevreden te zijn over zijn huwelijk. "Mannen worden in de armen van een ander gedreven als ze thuis niet genoeg seks krijgen," aldus Neuman in zijn boek.



----------

Ik kan niet uit ervaring spreken, maar kan mij voorstellen dat als je thuis niet (genoeg) aan je trekken komt dat je dan toch om je heen gaat kijken? Je moet wel een beetje je best blijven doen voor elkaar.

Wat denken jullie?
Alle reacties Link kopieren
Wat een onzin zeg! Heb er geen andere woorden voor.
Alle reacties Link kopieren
Welke zichzelf respecterende vrouw wil in godsnaam een vent behouden ten koste van zichzelf???



"if they want to keep him..."



Mag ik een teiltje?
Alle reacties Link kopieren
Is dit niet een beetje een oer-oud idee en ook nog eens eentje die in vele religies wordt gepredikt? Het eerste wat in me opkwam is dat er zelfs gezegd wordt dat in de Koran staat dat een vrouw haar man geen sex mag weigeren. Ik ga gewoon over mijn nek als ik dat lees/hoor.



Dit bericht is natuurlijk veel te eenzijdig. Dat weten we. Wat volgens mij altijd een belangrijke sex-succes-factor is, is in hoeverre je elkaar nog weet te boeien na jarenlang samen te zijn. Dat kan volgens mij door elkaar te blijven uitdagen op geestelijk, emotioneel, intellectueel en ach heck, zelfs op fysiek niveau. Dat je elkaar boeiend blijft vinden omdat je je a) los van elkaar ontwikkelt en b) die ontwikkeling ook nog es met elkaar deelt. Die verbinding zorgt denk ik wel voor de spanning om lekkere sex te blijven hebben. De sex omvat dan gewoon veel en veel meer dan een fysieke daad. Welke gek of gekkin gaat dan nog buiten de pot pissen?
Alle reacties Link kopieren
Media is een heel krachtig instituut. Die vaak toch in zijn eigen voordeel speelt.



Een van de thema’s in de boek gaat over hoe je mentaal naar elkaar toe kan groeien en net zo veel (als de ander) van intimiteit en sex met elkaar kan gaan genieten. Maar niet dat je niet moet weigeren.



Het gaat over hoe je makkelijker naar elkaar kan groeien en niet dat vrouwen een slaaf moeten zijn.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven