Trouwen in 2016/2017+

13-06-2016 13:55 2570 berichten
Alle reacties Link kopieren
Als vervolg op het TROUWEN IN 2016 topic heb ik een nieuw topic aangemaakt met daarin een tabel die ik zo goed mogelijk wil bijhouden. Hier kletsen we samen over de voorbereidingen richting de bruiloft en alle vragen/opmerkingen/ideeën kunnen met elkaar gedeeld worden. Geef je naam en trouwdatum indien gewenst aan mij door en ik zet je erbij.



NaamLeeftijdTrouwdatumLocatiesammie00-voorjaar 2017-Liefs7dan 306 mei 2017UtrechtFruity-Pebbles-16 mei 2017-Goudstraal2424 mei 2017Zuid-HollandJaneJane384924 mei 2017Zuid-Hollandsmurfin88dan 2826 mei 2017Noord-Veluwezwartekater25mei 2017-Nienah23juni/juli 2017Noord-Hollandilovemycat-23 juni 2017Zuid-Hollandmirleni35zomer 2017Gelderlandeagle-eye28/34zomer 2017-flipje2-7 juli 2017-Lapflop24juli 2017-xx_Juffie25juli 2017-Nav_26juli/augustus 2017OverijsselHalcyon_Days-11 augustus 2017-minnimousedan 3211 augustus 2017-Ttass28dan 3025 augustus 2017-leonidan 381 september 2017Zuid-HollandMaritinwonderland241 september 2017FrieslandPotjePindakaas31september 2017Zuid-Hollandmotorbloemetje2615 september 2017Noord-Hollandssea198136september 2017Zuid-Hollanddaneli2422 september 2017GelderlandVier29september 2017Zuid-HollandIBlopviva3312 september 2017GelderlandWildePerzik28september 2017-Ladigital-najaar 2017Limburgmanadisdan 26oktober 2017- Daremanda2717 oktober 2017-Ambition-21december 2017-Rosa_vB2721 juni 2018Zuid-HollandJeluze3822 juni 2018Zuid-HollandSunshine1992dan 26juni 2018/2019-estrellas2---
Leuk idee MN met een logo. Wij wilden ook wel evt. Een foto op canvas maar de fotokalender is wat minder groit dus gemakkelijker op te hangen.



Minnimouse, welkom!

Jammer dat er miscommunicatie was met een locatie maar fijn dat jullie nu wel wat vastgelegd hebben!
Alle reacties Link kopieren
quote:Lapflop schreef op 02 juli 2016 @ 16:07:

Leuk minimouse! Klinkt als een hele lieve en romantische man. Leuk dat je mee komt schrijven.

Dankjewel

En zeker te weten dat het een hele lieve man is, soms nog romantisch ook
Alle reacties Link kopieren
quote:SterreWaterman schreef op 02 juli 2016 @ 16:42:

Leuk idee MN met een logo. Wij wilden ook wel evt. Een foto op canvas maar de fotokalender is wat minder groit dus gemakkelijker op te hangen.



Minnimouse, welkom!

Jammer dat er miscommunicatie was met een locatie maar fijn dat jullie nu wel wat vastgelegd hebben!

Dankjewel

Ja, echt wel dat dat jammer was. Baal er nog stiekem van hoor. Het was echt iets wat bij ons paste. Maar ja, niks aan te doen. De locatie die we nu geboekt hebben is ook leuk.
quote:SterreWaterman schreef op 02 juli 2016 @ 16:42:

Leuk idee MN met een logo. Wij wilden ook wel evt. Een foto op canvas maar de fotokalender is wat minder groit dus gemakkelijker op te hangen.Ja wij hebben kleine bruiloft waardoor het niet gigantisch groot hoeft.
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden, ik zou ook graag mee willen schrijven als dat mag. Ik weet niet hoe actief ik ben, maar ik vind het zo leuk om jullie verhalen te lezen! Mijn vriend heeft mij afgelopen maand ten huwelijk gevraagd, nadat we een wandelmarathon hadden uitgelopen. Dat was super heftig, ik had enorme blaren op mijn voeten en mijn vriend had nog geen ring, maar vond het moment gewoon goed. Dus ik ben ten huwelijk gevraagd bij de auto toen we ein-de-lijk konden gaan zitten . Ik had het niet zien aankomen, dus super leuk!

Onze dag zal in oktober 2017 zijn, dus we zijn er mooi vroeg bij geloof ik. We vinden het nu nog heel moeilijk om te bedenken wat we willen, vooral mijn vriend, die ziet al dat geregeld eigenlijk niet zitten, maar wil wel iets moois geloof ik. Tis een nuchtere Fries, dus misschien ligt het daaraan :P. Komt vast nog wel als ik jullie zo hoor!

Oh ja, ik ben als we trouwen 26 jaar, locatie is dus nog niet bekend.
Welkom Manadis! Veel plezier gewenst met de voorbereidingen!



Ik heb mijn vrijgezellenfeest gehad vandaag, was superleuk! M'n zus kwam me halen en ik lag nog in bed, haha! Gelukkig had ze daar rekening mee gehouden en was ze wat eerder gekomen zodat ik nog kon douchen enzo. We zijn eerst wezen high tea'en, toen gaan bootje varen, daarna naar Volendam voor een foto in klederdracht en vervolgens nog uit eten geweest. Superleuke dag gehad en nu moe op de bank. Nog 13 dagen!
Alle reacties Link kopieren
Wat ontzettend leuk om al jullie verhalen te lezen!! En dank voor de steun



Klinkt als een leuke dag Rue! Ik ben er eigenlijk nog niet over uit of ik een vrijgezellen feest wil, aan de ene kant hoeft het van mij niet zo, aan de andere kant vind ik het een mooi excuus voor een kroegentocht ofzo haha.
Alle reacties Link kopieren
Leuk Rue! Klinkt als een top vrijgezellen feest! Gaat opschieten nu he.



Wij willen als gastenboek een dubbel wandige fotolijst, en houten hartjes waar mensen iets op kunnen schrijven en dan als een soort spaarpot idee in die lijst kunnen doen. Op pinterest gevonden. Zou er een plaatje bij willen plakken maarja dat kan ik dus niet haha.
Alle reacties Link kopieren
quote:Rue schreef op 02 juli 2016 @ 21:45:

Welkom Manadis! Veel plezier gewenst met de voorbereidingen!



Ik heb mijn vrijgezellenfeest gehad vandaag, was superleuk! M'n zus kwam me halen en ik lag nog in bed, haha! Gelukkig had ze daar rekening mee gehouden en was ze wat eerder gekomen zodat ik nog kon douchen enzo. We zijn eerst wezen high tea'en, toen gaan bootje varen, daarna naar Volendam voor een foto in klederdracht en vervolgens nog uit eten geweest. Superleuke dag gehad en nu moe op de bank. Nog 13 dagen!Klinkt hartstikke leuk, gezellig en ongedwongen
Alle reacties Link kopieren
quote:Ypod schreef op 02 juli 2016 @ 22:00:

Leuk Rue! Klinkt als een top vrijgezellen feest! Gaat opschieten nu he.



Wij willen als gastenboek een dubbel wandige fotolijst, en houten hartjes waar mensen iets op kunnen schrijven en dan als een soort spaarpot idee in die lijst kunnen doen. Op pinterest gevonden. Zou er een plaatje bij willen plakken maarja dat kan ik dus niet haha.

Deze toch?



Alle reacties Link kopieren
quote:minnimouse schreef op 02 juli 2016 @ 22:04:

[...]



Deze toch?



[img]https://img0.etsystatic.com/024/0/77791 ... 4_is84.jpg[/img]Ja inderdaad!!
Alle reacties Link kopieren
@rue klinkt als een super vrijgezellenfeest!



@ypod wat een leuk idee ook voor gastenboek! Heb je die lijst en hartjes ergens gekocht of moet je het zelf gaan maken?
Alle reacties Link kopieren
Gekocht! Na lang googlen hihi
Alle reacties Link kopieren
Zo vandaag naar de open trouwlocatie route geweest! 6 locaties bekeken en is toch fijn om zo vrijblijvend te kijken. Bij sommige locaties hadden we een klik en bij andere totaal niet terwijl de locatie mooi was maarja dan houdt het op. Van 2 ontvangen binnenkort een offerte dus ben benieuwd naar de prijzen.



Ypod We kregen op 2 locaties een goodiebag mee en daar stond in een van die tijdschriften ook jou gastenboek idee. Leuk om te zien!
Alle reacties Link kopieren
Wat een mooi idee van een gastenboek! Die lijst!



Hier een heel ouderwets fotoboek ervoor gekocht met fineliners in alle kleuren van de regenboog. We hebben niet echt een thema maar vond het wel een leuke knipoog naar de taart
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een vraag!

Hoe doen jullie het met eventuele schoenwissels en het verschil in hoogte? Ik wil graag pjmps (heb al heeeele mooie gezien), maar voor het feest lage schoentjes of slippers. Maar hier zit dan ongeveer 10 cm tussen. Weet iemand hoe dat gaat met de lengte van de jurk? Want als ik op slippers evt ga, is mn jurk ongeveer 10 cm te lang...
Live your life with love and laughter
Ik heb daarom sneakerwedges voor na mijn pumps. Dan scheelt het maar 3 cm maar veel comfortabeler. Ik heb het proberen te Google maar vond geen goed voorbeeld voor 8,5 cm verschil. Maar moet 16 augustus naar atelier om te kijken of er een zwangere buik in mijn jurk past en dan check ik dit meteen.
quote:Ypod schreef op 03 juli 2016 @ 12:00:

Gekocht! Na lang googlen hihiIk vond die ook leuk! Maar met ons aantal gasten krijg je zo'n frame niet vol vrees ik
Alle reacties Link kopieren
quote:xx__Juffie schreef op 03 juli 2016 @ 21:40:

Ik heb een vraag!

Hoe doen jullie het met eventuele schoenwissels en het verschil in hoogte? Ik wil graag pjmps (heb al heeeele mooie gezien), maar voor het feest lage schoentjes of slippers. Maar hier zit dan ongeveer 10 cm tussen. Weet iemand hoe dat gaat met de lengte van de jurk? Want als ik op slippers evt ga, is mn jurk ongeveer 10 cm te lang...Ik heb een korte jurk een geen probleem met een hele avond op 14 cm, maar misschien is een (lagere) blokhak een idee? Die staan al een stut steviger/comfortabeler. Of zo'n hak die zeg maar door loopt onder de hele schoen? Kom er even niet op hoe het heet...
Alle reacties Link kopieren
quote:MN-- schreef op 03 juli 2016 @ 21:44:

[...]



Ik vond die ook leuk! Maar met ons aantal gasten krijg je zo'n frame niet vol vrees ik Grotere harten maken
Alle reacties Link kopieren
Die hartjes zullen er inderdaad in verschillende maten zijn, of kleiner lijstje natuurlijk!



Wij zijn ineens weer een stuk verder. Dit weekend onverwacht trouwringen gaan kijken en ik denk zelfs gevonden. Maar mijn god wat een prijzen, ik shrok ervan.



En meteen een paar proefdruk uitnodings kaartjes besteld. Ik was een beetje gaan knutselen op zo'n site en vriend heeft maar meteen besloten dat dat hem werd omdat ie hem zooo mooi vond. Ook weer geregeld.
quote:Ypod schreef op 03 juli 2016 @ 23:09:

Die hartjes zullen er inderdaad in verschillende maten zijn, of kleiner lijstje natuurlijk!

Hehe klopt. Maar ik vind zo'n lijst juist leuk als ie goed vol is. Wij hebben maar 40 gasten. Dat is net zoveel hartjes als in het voorbeeld op 4 rijen . Dus dan worden of je hartjes te groot of het lijstje inimini.
Alle reacties Link kopieren
quote:MN-- schreef op 04 juli 2016 @ 06:11:

[...]



Hehe klopt. Maar ik vind zo'n lijst juist leuk als ie goed vol is. Wij hebben maar 40 gasten. Dat is net zoveel hartjes als in het voorbeeld op 4 rijen . Dus dan worden of je hartjes te groot of het lijstje inimini.

Een vriendin van mij had dat ook en die heeft de over gebleven hartjes toen wit geverfd en er tussen gelegd. Als nog een leuk gezicht!





Hebben jullie informatie of ideeën over een fotograaf en videograaf? De keuze is zo groot en de prijzen ook !!

Wij willen een videograaf maar het hoeft niet super professioneel te zijn. Iemand tips in de regio groot Amsterdam? (Alhoewel velen het hele land doorreizen).

Ook qua fotograaf.. Zo lastig hoeveel je daar aan uitgeeft. Hoe zit dat bij jullie?
Alle reacties Link kopieren
I said yes to the dress!!!!!



Wat een bijzondere ervaring! Super lief geholpen in de bruidsmodezaak. Eigenares is een bekende van mij. Van tevoren had ik al bedacht dat ik dat prettig zou vinden, en dat was ook zo.



Ik had mijn moeder en schoonmoeder meegenomen voor deze gelegenheid. We hebben er een aardig stukje voor moeten rijden afgelopen zaterdag. Zijn lekker op tijd weggegaan, zodat we van tevoren konden lunchen. Toen het moment daar was, was ik zó zenuwachtig! Vroeg mij af of dit wel normaal was, maar volgens eigenaresse/kennis was dit zo en zou dit snel overgaan als we eenmaal bezig waren.



Ik ging speciaal voor 2 jurken naar deze zaak, dus zijn we begonnen met deze te passen. De eerste viel meteen af. Die was écht veels te pompeus. De tweede vond ik meteen super mooi!

Daarna zijn we wat andere modellen gaan passen, maar steeds kwam ik terug bij de tweede jurk. Uiteindelijk ging het er tussen 2. Mijn favoriet en eentje die ik ook erg mooi vond. Zelfde soort model (A-lijn), maar wat speelser.



Weer terug in de tweede jurk en toen daar de sluier bij kwam, was daar ineens dat 'say yes to the dress' emo moment Mijn moeder werd ook heel erg emotioneel, zo bijzonder om te zien!

Vervolgens schoenen erbij uitgezocht. Hele mooie!



Ik ben zo gelukkig, heb de foto's en filmpjes al wel 100 keer uitgezocht!



Gisteren hadden we een afspraak voor de trouwauto. Daar waren we ook snel uit. Een Rolls Royce limo, heel sjiek, zodat we er met z'n allen (wij + 4 kinderen) in kunnen.

Vanmiddag afspraak op de locatie, dus we zijn lekker bezig!



@Nienah, wat betreft de fotograaf en videograaf...inderdaad moeilijk. Videograaf hebben wij inmiddels een telefonische afspraak mee staan voor a.s. donderdag. Ik vond zijn prijs erg redelijk.

Fotograaf hebben we waarschijnlijk ook gevonden. Via vrienden die hem ook gebruikt hadden op hun bruiloft. Wij vinden hun foto's heel mooi en zij zijn heel erg positief over deze fotograaf.

Bovendien betaal je een vast bedrag voor de gehele dag! En de gehele dag ís ook echt de hele dag, dus tot einde feest. Prijs heel schappelijk.



Ik ga even verder terug lezen!
Alle reacties Link kopieren
Jeluze wat ontzettend leuk! Ook fijn dat de hele ervaring bijzonder was. Hoe vond je het om jezelf in een trouwjurk te zien? Als je meer wil vertellen over je jurk ben ik super nieuwsgierig, maar ik snap dat je dat misschien niet wil.



Ypod wat een leuk gastenboek! Romantisch.



Rue dat klinkt als een top vrijgezellenfeest. Lekker relax en leuk, en nu mag je echt gaan aftellen!



manadis leuk dat je mee komt schrijven!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven