Handwas of wasmachine, wat is goedkoper?

02-09-2025 10:56 26 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik heb wel eens de discussie dat ik te vaak de wasmachine aan zet en wat vaker dingen op de hand zou moeten wassen. Ik merk echter dat ik met een handwas vaak bepaalde vlekken er niet goed uit krijg waardoor ik het alsnog in de wasmachine moet gooien en het kost ook best wat water naar mijn idee. Daarnaast duurt het ook altijd langer voordat iets droog is ook al rol ik het natte gewassen kledingstuk nog extra in een handdoek zodat het sneller droog is.

Ik gooi nooit dingen alleen in de wasmachine tenzij het nieuw is en uit gaat lopen en ik niks anders heb in die kleur. Of als ik mijn softshell jas behandel met speciaal wasmiddel.

Wat denken jullie? Google geeft tegenstrijdige antwoorden.
Alle reacties Link kopieren Quote
Handwas zal denk ik goedkoper zijn maar ik vind een kort programma voor iets dat apart gewassen moet worden of een heel klein wasje een stuk makkelijker. Ik verkies dus gemak.

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven