Katten de deur uit doen?

26-10-2009 14:59 30 berichten
Beste mensen,



Ik ben denk ik op zoek naar een nieuw adres voor mijn twee katten.

Mijn zoontje heeft zwakke longen en bij zijn geboorte is aangegeven dat het goed kan dat hij in de toekomst allergieën of astma gaat ontwikkelen.

Nu is hij vaak snotterig en aan het niezen en ik heb bij meerdere artsen gevraagd of dit zou kunnen komen door onze twee katten. Ik kreeg verschillende reacties. En men geeft aan dat dit pas echt goed getest kan worden rond zijn vierde. Hij is bijna één.

Vandaag is voor de tweede keer een longontsteking bij mijn zoon vastgesteld. Wederom vroeg ik het aan een arts. Ik zei hem dat ik mijn kind niet overal kan en wil weghouden omdat hij eventueel iets zou kunnen oplopen of ontwikkelen. Hij moet wel weerstand op kunnen bouwen. Hij gaf aan dat dit ook niet hoeft, maar als je hele dagen in een huis bent waar ook twee katten rondlopen trigger je het constant. En de kans is groot dat deze verkoudheden en longontstekingen komen door de katten. Ons huis is vrij open. De katten lopen dus door het hele huis, behalve door onze slaapkamers. Ik stofzuig al twee keer op een dag en weet niet goed wat ik nog meer kan doen om het hygiënischer te maken. Ik weet niet zo goed wat ik moet doen. Ik vind het verschrikkelijk om deze keuze te maken, maar mijn zoon gaat voor. Ik zit echt in dubio. Doe ik niet te vroeg afstand van ze? Moeten we doorzetten? Wat zouden jullie doen?

Mochten we besluiten ze weg te doen, dan wil ik ze niet naar het asiel brengen maar gaan ze vanuit hier naar een ander adres. Ze blijven net zolang tot dat er een goed adres is gevonden, hebben jullie nog tips over waar ik kan zoeken naar een nieuw adres?
quote:absoluteEinstein schreef op 26 oktober 2009 @ 15:11:

Nou zet je schrap.

Er zijn aardig wat forummers die vinden dat je zoon dan maar wat minder moet ademen. Katten neem je namelijk voor het leven, of je zoon er nou in stikt of niet.



Wat een klote-opmerking.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou toch ook eerst kijken of ik een tijdelijk opvangadres voor ze kon vinden.

Wellicht kun je een dierenpension vinden waar je een prijsje mee kunt afspreken?

Als de katten idd het probleem zijn, zou je dat al met een paar weken vast moeten kunnen stellen.

Het zou zonde zijn om ze nu permanenent weg te doen en er vervolgens achter te komen dat je zoontjes klachten toch een andere oorzaak hebben.
quote:emaille schreef op 26 oktober 2009 @ 22:21:

[...]





Wat een klote-opmerking.En het is reuze meegevallen, inderdaad.
Ja hoor, omdat jij meldt dat forummers hier opperen dat je je zoon maar moet laten stikken, laat iedereen dat maar achterwege. Je bent een echte vredestichter .



Ik heb het werkelijk nog nooit gezien, ben je misschien in de war met je eigen dagboek?
Nou, kat één is weg. Weg naar een familielid. Die na lang nadenken had besloten dat hij onze kat wel wilde hebben.

Kat twee moet nog, maar ik wil hem zo graag houden. Wordt er echt zo verdrietig van. Ik onderneem ook nog steeds geen stappen om een ander huis te zoeken. Slecht...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven