Tapijt op trap reinigen, waarmee?

27-05-2010 18:12 9 berichten
Ik heb een tijdje terug tapijtreiniger van het 'merk' W5 (Lidl) gekocht... en vijf treden ermee behandeld volgens gebruiksaanwijzing. (het was pokkewerk, dus wilde eerst het resultaat even afwachten voordat ik de rest ook ging doen)

Toen ik ermee bezig was, dacht ik dat het niets hielp, maar een dag later zag ik dat die treden erg vlekkerig zijn geworden, bepaald geen verbetering dus.



Iemand een merk / middel waarmee het tapijt op de trap wél goed schoon wordt?
Alle reacties Link kopieren
Al die middeltjes werken alleen maar de natuurlijke beschermlaag van je tapijt af, dus het leed is al geleden volgens mij, maar wie weet, heeft iemand hier de tip.
Nou het was echt helemaal niets meer, heel vies en groezelig... dus veel minder dan het was kon het niet worden



Opnieuw bekleden zou het beste zijn, maar ja... we hopen eigenlijk hier niet nog jaaaaren te wonen, dus weet ook niet of we die 'investering' gaan doen.
Alle reacties Link kopieren
Hier heb je van die foldertjes in de bus voor 150,- per trap (dichte).

Heb ik ook ooit eens gedaan toen wij hier net kwamen wonen en het geld een beetje op was, ligt er nu nog steeds op, mooi te zijn, raar he, dus het hoeft niet duur hoor.
Gaat dat dan om professionele tapijtreiniging, of om nieuwe bekleding Zusenzo?
Alle reacties Link kopieren
Mariss,ik heb jaren geleden het tapijt in mn studentekamer gereinigd. Heb toen een tapijtreiniger gehuurd bij een bouwmarkt en spul van HG daarbij gebruikt. Tapijt was daarna weer mooi schoon (en was echt heel goor). Weet niet of dat ook nog gaat werken voor de 1e 5 traptreden.
Alle reacties Link kopieren
Idd bij een bouwmarkt een tapijtreiniger huren!

Fles tapijt-reiniger-shampoo erin van diezelfde bouwmarkt, en dan aan het 'stofzuigen'.

Niet alles gaat eruit, maar die gore toplaag krijg je er echt wel af.

Van je eerste 5 traptreden weet ik het niet, dat zal eraan liggen of de reiniger de stof zelf verkleurd/aangetast heeft, of gedeeltelijk wel/gedeeltelijk niet gereinigd.



Veel plezier met die tapijtreiniger!

(want o men, zo leuk om de kleur weer terug te zien komen)
een tapijtreiniger huren inderdaad. Kijk wel even of ie goed op de trap te gebruiken is.



En ja, die spuitbusreinigers ed maken enkel vlekken. Hopeloos zijn die dingen.
Oké tapijtreiniger huren dus... bedankt voor de tips!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven