Tetterettes tetteren nog steeds verder

16-05-2010 18:17 3003 berichten
Alle reacties Link kopieren
Het topic waarin de eerste tettermeet gaat plaatsvinden!



Deel 6 alweer



Waar we lekker verder kunnen tetteren over onze liefde voor onze dieren.

Het gaat inmiddels allang niet meer alleen over de dieren en off-topic kennen we niet



Op de foto een aantal van onze mooierds







Wie zin heeft...klets tetter lekker mee!!



Hier een link naar het vorige topic:

Tetterettes, tetter hier lekker door.
Splinter:.. ik zit in brabant lieverd..
Alle reacties Link kopieren
Effe heel gauw, ik sta in huishoude mode, moet eeeenoooooorm veel opruimen en schoonmaken vandaag.

Gisteren een lekker dagje gehad, geluncht in een trendy restaurant, later in de middag nog wezen kijken naar nieuwe tenten, etc.



Ik zit nu trouwens heerlijk lui met een glas uitgeperste sinasappels en mijn eigen Phil (Collins) op de achtergrond, mmmm, niet slecht, moet ik echt aan het werk????Tetteren met jullie, Phil, mmm, niks mis mee zo.



MV, wat een stres lijkt mij er ook bij komen als je met poezen op stap moet, ik vind het knap hoor en ook heel leuk en spannend om zo op een afstandje te volgen. Vind trouwens een gratis verzekering absoluut op zijn plaats hier.



Boogie, heb je al een poes uitgezocht? Benieuwd waar je over een poosje mee gaat spammen hier.



Slofje, leuk om je weer hier te zien, geweldige foto's, ik hoop dat je laptopie gauw weer op de been is.



HW, fijn dat je tantetje er nog is, ze is het strijden nog niet moe lijkt het, sterkte lieve meid! Ik zou trouwens graag eens dronken met jou op stap, lekker kinderliedjes zingen, ben ik erg goed in



Itsme, het begint nu echt spannend te worden he? Wordt het een grote bruiloft? Veel plezier bij Toppers (wasda?), wat voor soort bewoners werk jij mee?



Olijf, hoe gaat ie met slapen nu? Ik moest lachen om jouw verhaal over jou "dronken" bult op het koppie.



Biebs, op stap geloof ik, waarheen ook alweer? Veel te doen op dit moment in NL, geloof ik? Ik hou het niet zo goed bij meer. In ieder geval veeeeel plezier!!!



Splinter, klinkt als een leuke dag, braderie, oh soms zou ik mijzelf wel effe over willen faxen, effe de NL sfeer happen.



Ik vertelde mannetje net nog dat jullie gevaarlijk zijn voor mijn heimwee neigingen (heb ik niet echt hoor maar soms effe willen overwippen wil ik nu wel meer sinds ik met jullie meetetter)..

Gek wie had dat ooit verwacht, ik absolutement niet, dat ik zo'n leuke tijd en zoveel lieve vriendinnen zou vinden hier op het Viva forum.



Voor alle lieverds die ik niet heb "genoemd" en jullie allemaal een super hug en tot morgen! Eten jullie morgen maar lekker een virtuele schaal met Canadees lekkers:

Je moet in feite gewoon niet te diep nadenken en dan klopt alles. (Herman Finkers)
Alle reacties Link kopieren
Ah Boogje, ik vroeg me al af of jij ook wel moest ´afzakken´.

Waarom was je er dan niet?
Eh.. nou, geen idee waar die braderie ergens was.. maar zal wel niet hier in de buurt zijn geweest.. buurt van eindhoven?
Alle reacties Link kopieren
Anneke, ik zou nog lekker even zo blijven liggen hoor! Dat huishoudelijk werk wacht wel.



De Toppers...eigenlijk zou ik dat voor je eigen bestwil niet moeten vertellen....

Oftewel Gerard Joling, René Froger, Jeroen v.d. Boom en (braak) Gordon. Veel glitter en over-the-top show.
Alle reacties Link kopieren
Ik eet chocola... Want ik pas toch niet meer in mijn broeken

Alle reacties Link kopieren
Nee Boog, niet in de buurt van Eindhoven. ´t Is maar in een klein flutdorp, in de omgeving van Gorinchem. Maar door dat kleine wel éxtra gezellig!
Alle reacties Link kopieren
Het zal morgen wel stil zijn hier
Alle reacties Link kopieren
Lekker, chocola!

Ik heb een reep voor me liggen, maar die blijft nog maar even dicht.

Mijn voer van vandaag begon redelijk gezond met yoghurt en muesli, toen iets minder gezond een roomboter krentenbol met hagelslag en vervolgens een chocoladedonut, een oliebol, een loempia, broodje hamburger en een milkshake.....

Da´s nie voor elke dag.....
pilous:.. ja ben er ook bang voor.. maar dan zal ik het 'fort' wel bewaken als jullie je vermaken



splinter: ok.. bij de volgende braderie ben ik erbij.. laat maar weten..
Alle reacties Link kopieren
Boogje, dan zijn we samen.
P, ga jij niet dan?
Alle reacties Link kopieren
Nee, ik ga niet.

Durf niet
Bang dat ik knijp in het donker?
als misschicken iemand knijpt, dan ben ik het wel..
tssss ik heb jou nog nooit bepoteld! (alle kans gehad, dát dan weer wel hahaha)
ach, je bepotelt maar hoor.. ben erg bepotelbaar..
Je komt morgen niet zeker?
eh.. ik maak geen deel uit van de harde kern hier.. ben er nog maar te kort..
Ik ook niet hoor, ik ga morgen mee voor de sier!
Alle reacties Link kopieren
Ik hoorde dat je kwam Kip... Daarom, je weet tog?
Tssss en als ik nou eens stil zit?
Alle reacties Link kopieren
Het heeft niks met het stil 'zitten' te maken....

Ghehe
Ik ga de boel hier maar eens afsluiten en naar huis
Alle reacties Link kopieren
Doe dat...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven