Mode & Beauty alle pijlers

gewoon voor de lol; ik zoek je outfit voor je

04-06-2012 23:02 1593 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames,

Plaatst een plaatje van een outfit die je gezien hebt (bij een celebrity bijvoorbeeld) of op internet

en ik zoek waar en voor hoeveel je een gelijke outfit kan halen.

Ik vind het gewoon leuk! :-)
quote:tribeca schreef op 13 november 2012 @ 19:12:

Pumps, wat jammer dat je bent afgeknapt...



Ach, ik kijk over een paar maanden wel weer eens of die figuren op dit forum weg zijn... Ik vind het geen fijne gedachte dat ze via dubbele nicks gebruik kunnen maken van iets goeds en elders hun oerdriften kunnen afreageren. Er was alweer een topic over en dat is op slot.



Maar ON-TOPIC: weet toevallig misschien iets wat voor jou. Bij Zalando staan er een paar. Afhankelijk van je enkels krijg je al dan niet het slobbereffect. Maar van het merk Zign hebben ze wel een aantal laarzen die erg ruim zijn bij de enkels. Maar er staat ook in de bak van de sale een paar dat wat lager is. Ja, en als ik het weet dan type ik het even in.

Maar dit is wel een uitzondering.

Verder doe ik het niet meer voor mijn lol.
Alle reacties Link kopieren
quote:Pumps_italiaans schreef op 13 november 2012 @ 16:51:

Tot over een paar weken, misschien, BZV is toch bijna afgelopen en het uitschelden daar vind ik echt geen humor.

Jammer dat het andere forum op slot is gegaan.

Zolang het leuk en gezellig is.... Iets terug ontvangen wordt er ook steeds minder door. Veel mensen haken af en de vervelende blijven over.



@Meamore moet het maar alleen doen verder. jammer pumps, ik lees je graag! blijf je echt niet? :(
"Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end."
Alle reacties Link kopieren
quote:Dani71 schreef op 14 november 2012 @ 11:28:

Lieve mensen ik zoek me gek naar een soortgelijke jas als deze: http://www.wehkamp.nl/Winkelen/ArtikelD ... 0&fotoid=0 in maat M. Of ze zijn te lang, of niet meer in M, of te licht/te donker of gewoon te duur (150 euro+).



Hulp is zeer welkom!



@pumps jammer dat je ermee stopt bedankt voor al je moeite!!



@Dani: ik heb de volgende voor jou kunnen vinden:



[img]http://www.vd.nl/medias/sys_master/8995 ... d_01_s.jpg[/img]



hier te koop voor 119 euro, niet zo goedkoop als die van c&a



[img]http://static.zara.net/photos//2012/I/0 ... 3671302830[/img]



hier te koop voor ¤99



Beide in maat M verkrijgbaar
Met dank voor de steunbetuigingen.



Doen we er ook nog een witte (wel erg wit?) van Only bij voor 39,95 in de aanbieding klik hier (Is er op het moment van plaatsen nog in M)



Ze hebben ook nog deze donkere van Vila voor 54,95 maar is zwart.

(Ik heb niet alles bekeken, maar heb even gezocht op Only en die hebben meestal meer van zulke jassen voor diverse prijzen. Net als Vila en Vero Moda.



Klik hier voor zwart en rood. van 29,95



Kijk anders zelf even op die site voor alle jassen.

Ik heb niet uitgebreid gezocht.
Misschien tot over een week of anders een tijdje.
Ok, hier is nog een jas voor 39,95 maar is wel meer een jack (en in meerdere maten) klik van Only. Op diezelfde site staan ook nog Vil, Vero Moda en Object. Kan je zelf even verder kijken.
Alle reacties Link kopieren
@Pumps Die laatste die je post is het!! Top, hartstikke bedankt
hallo allemaal,



ik zoek eigenlijk een jeans jumpsuit, of catsuit.

ik bedoel niet zon slobberige suit, maar beetje een strakke.

vorig jaar zag ik ze overal, en vind er nu geen leuke meer ;(



miss kunnen jullie me helpen..

alvast bedankt



groetjes patries
Alle reacties Link kopieren
quote:patries31 schreef op 15 november 2012 @ 17:46:

hallo allemaal,



ik zoek eigenlijk een jeans jumpsuit, of catsuit.

ik bedoel niet zon slobberige suit, maar beetje een strakke.

vorig jaar zag ik ze overal, en vind er nu geen leuke meer ;(



miss kunnen jullie me helpen..

alvast bedankt





groetjes patries

[img]http://www.freshtoo.nl/media/catalog/pr ... g_0310.jpg[/img]



[img]http://www.freshtoo.nl/media/catalog/pr ... g_0310.jpg[/img]



beide hier te koop



plaatjes plakken lukt niet
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij verkoopt coolcat dat soort jumpsuits altijd, en ik zag laatst bij SUpertrash ook een aantal in de collectie ;) Succes xx
Ga niet gericht zoeken, maar bij het bekijken van new in van Only zie ik toch een paar leuke items. Deze is niet helemaal in de juiste kleurstelling, maar vanaf de foto met leuke print voor 34,95. en deze voor 29,95.

Van Didi voor 39,95 Verder zijn er weer meerdere black dresses te koop. Het begint nog maar net.
Alle reacties Link kopieren
Oeh, bedankt nog voor die wolf! Dat t-shirt vind ik erg mooi. Wel jammer dat het dus vooral t-shirts zijn met zulke prints en de truien die dieren prints hebben zijn vaak een raar model (heel kort, open achter, etc.).
quote:DeeDee86 schreef op 14 november 2012 @ 16:27:

[...]



jammer pumps, ik lees je graag! blijf je echt niet? :(



Ik heb net nog even gekeken en vind het niveau zo gezakt.

Vorig jaar was het toch leuker. Het ipotterige gehalte is wel erg hoog geworden. Ik heb er een stel frusties uitgezet, maar dat maakt nog niet zoveel uit.

Ik kijk nog wel de plaatjes, want die zijn super.

Erg leuk dat je die steeds weer plakt!!
Alle reacties Link kopieren
quote:Enn schreef op 05 juni 2012 @ 01:23:

[img]http://images.asos.com/inv/media/8/7/9/ ... age1xl.jpg[/img]



http://www.asos.com/ASOS/ ... gesize=-1&sort=-1&clr=RedSodemieters!
quote:meamore schreef op 15 november 2012 @ 21:22:

[...]







beide hier te koop



plaatjes plakken lukt niet Eentje is niet goed en aanvragen via een speciaal topic op de pijler overig of een andere algemene.



Op Asos staan er ook een paar die wat strakker zijn, maar ik zou daar niet zo snel mee over staat gaan. Kan je zelfs bunny.



Deze vind ik dan weer wel leuk:





Ik zou zelf anders wel liever bij een site bestellen met duidelijke connecties in NL. Ik geloof dat op de standaard sites ook weer nieuwe zijn binnen gekomen.

Maar je kan er wel mee aangeven wat je ongeveer zoekt.
O ja, fijne Sinterklaas morgen en BZV zondag!!
thanks allemaal, ik ga gelijk kijken ;)
Plaatjesplakken? Mail ons en vraag het aan. Dit is de topic.
Alle reacties Link kopieren
Hullo !

Ik ben op zoek naar een spijkerbroek die ik, weet ik bijna zeker, ergens op dit forum heb gezien (misschien bij de Fashionistas ?)... het is een grijze jeans, met een zwarte/donkergrijze luipaardprint op de bovenste gedeelte (dus op je dijen)... hij was leuuuuk



Weet iemand wat ik bedoel ?



Verder ook op zoek naar een shirt met een cosmic print erop...



Alle reacties Link kopieren
quote:Pumps_italiaans schreef op 04 november 2012 @ 16:05:

P.S.: Zie toevallig deze van Tamaris voor 89,95 [img]http://i1.ztat.net/large/TA/11/1C/08/Q8 ... 02@1.1.jpg[/img][img]http://i2.ztat.net/detail/TA/11/1C/08/Q ... 02@6.1.jpg[/img] bij Zalando met stevige hak en van leer.

klik hier



In dof materiaal zien ze er al wat minder lomp uit. Zoals deze bijvoorbeeld in zwart, maar model vind ik niet mooi. Zulke (zonder dwarsliggende rits) kan weer heel goed onder een jurk met dikke panty. [img]http://i1.ztat.net/large/L2/71/1C/00/C8 ... 02@6.2.jpg[/img]



Als je bij die vorige link dus kiest voor meer moterlaarsjes dan krijg je er meerdere te zien.

Zoiets dus, maar niet de goede kleur en in zwart vind ik ze niet zo mooi. [img]http://i1.ztat.net/large/TA/11/1C/0A/67 ... 03@1.1.jpg[/img] maar de hak kan je goed op lopen. Die heeft voldoende draagvlak. [img]http://i1.ztat.net/large/AN/61/1C/03/P8 ... 02@1.1.jpg[/img] en deze vind ik dan ook minder lelijk dan de meeste die er staan. Is ook maar net wat voor jurk je erbij wil dragen.





Wow, wat een hoop ideeën! Sorry voor de late reactie, had nog wel de dag erna gekeken maar daarna niet meer en toen was ik het eerlijk gezegd weer vergeten...

Weet je nog waar je die allerlaatste schoenen gevonden had? Ik vond het Enkellaarsjes van Céline ook wel heel erg leuk. Keuzes keuzes.... Bedankt voor de hulp!

Oh ja het is trouwens voor een rood jurkje, zie http://www.mamasboetiek.n ... apsjurk-van-noppies-3132/ maar dan knal rood. Of op een soortgelijk zwartjurkje.
Nee, maar ik denk Zalando.
Alle reacties Link kopieren
Hai! Pumps, ik heb goede petrolkleurige pumps gevonden

http://www.nelson.nl/schoenen/58/schoen ... pumps.html Heb ze in de winkel in t rood gezien en gekocht en wilde ze via internet aan iemand anders laten zien en toen zag ik dat ze ook in t petrol zijn!! rood zit prima dus petrol besteld
"Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end."
Huh? Dat zijn dezelfde... Dan heb je van Wehkamp waarschijnlijk een oud, fout en/of afgetrapt paar thuis gekregen. Ik bestel van leren schoenen meestal 2 paar, maar dat alleen als ze al in de sale zijn. Dan is de kans groter dat ze al door heel Nederland heen gegaan zijn. Bij leren schoenen heb ik in winkels ook wel eens van die vrouwen hun voeten in te kleine schoenen zien persen. Laten oprekken bij een schoenmaker is er niets bij.



Maar veel plezier ermee!
Alle reacties Link kopieren
Leuk topic. Bijzonder dat zoveel gewilde kleding wordt gevonden.



Ik zag dit shirt te laat te koop, was al uitverkocht, maar blijf er dan toch naar zoeken. Mocht iemand zoiets hebben gezien, hou ik me aanbevolen: https://www.mijnmodewinke ... 231210571-25124-blauw.jpg

Ik heb nog geen 200 post en kan dus nog geen plaatjes plakken. In het wit vind ik hem het leukst.



quote:cosima schreef op 18 november 2012 @ 19:25:

Verder ook op zoek naar een shirt met een cosmic print erop...Wat is een cosmic print, zoiets:

http://www.yvonwomenswear.nl/Geisha/top/artikel.14273

Ik woon in het buitenland. Is dit de nieuwe mode?
Alle reacties Link kopieren
Ook ik zit met een kleding-probleempje.

Ik zoek dit rokje in dezelfde kleur.

Heel internet afgestruind, maar ik kan hem niet vinden.

Durven jullie een gokje te wagen?



http://www.modemusthaves. ... avjfx1rp6aeso1_500_1.jpeg



Mijn dank is mega groot mocht dit lukken!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven