Mode & Beauty alle pijlers

Spoedje, kledinghulp.

24-10-2011 11:45 34 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hai..



Ik ben last minute meegevraagd naar een evenement. Het is een classy gebeuren en laat ik nou niets in de kast hebben hangen dat ik aankan.



Dresscode is me niet helemaal duidelijk; chique. Een lange avondjurk lijkt me dan prima.

Maar waar vind ik die binnen nu en 3 uurtjes?



Ik heb de webshops van Zara, Steps, H&M e.d. al doorgespit, al wist ik wel dat die winkels niet de plek zijn.

Iemand een idee?



Ohja, ik heb maar een klein budget.
Alle reacties Link kopieren
quote:Demissionair schreef op 24 oktober 2011 @ 12:10:

Ken dat soort evenementen..... Ja een galajurk is dan wenselijk. Ik heb er eentje hangen, maat 38. Die mag je hebben als je wil. Als je in de buurt bent mag je hem op komen halen. 't is een paarse ( dan kun je meteen rekening houden met make-up)



Lief!

Maar zonder onaardig te willen zijn, 38 ben ik ietsjes te tenger voor
Alle reacties Link kopieren
quote:no___ schreef op 24 oktober 2011 @ 12:08:

Details dadelijk via de sms Buikje

Ik heb net naar een paar zitten bellen, die kunnen niet op zo'n korte termijn.



[afbeelding]

Deze vond ik op de site van Mango, zoiets zal toch wel goed zijn?Mooi, maar wel door de strapless een iets groter risico dat ie niet mooi zit.
Mango heeft op dit moment prachtige jurkjes voor niet al te veel geld.
Goeie oorbellen of een knetterende halsketting en je balboekje staat vol. Ik eis foto's! Prachtige jurk.
Alle reacties Link kopieren
Ja, dat is waar Borderwalk. Maar ik wilde er voor de zekerheid sowieso een kort jasje bijhouden.



Thanks Demi en Roosje, ik race even naar de Mango (als die al open is)
quote:borderwalk schreef op 24 oktober 2011 @ 12:10:

Zit er ook geen ondernemer van buitenlandse komaf pakistaan oid gespecialiseerd in avondjurken in eindhoven? Vaak hebben die een grote collectie van echte galakleding en hebben ze ook wel een paar goedkopere jurken. Misschien niet aan de hoofdstraat maar ergens in een goedkoper pand?Ja, op de Keizersgracht/ het galerijtje van de Stadspoort. Daarnaast zit er tegenover Mei Wah ook nog een zaakje wat dit soort zaken tweedehands verkoopt. Ik geloof dat het Hertogstraat heet.
Alle reacties Link kopieren
Die ken ik helemaal niet 47nogwat.. Daar ga ik een keertje kijken.



Het is de jurk van Mango geworden

In het echt lang niet zo mooi als op de foto maar ik moest wat. Was nog wel even snel langs de C&A en wat andere winkels gelopen maar zag niet echt iets dat me aansprak.



Bedankt voor de hulp dames!
Alle reacties Link kopieren
Veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
quote:47084 schreef op 24 oktober 2011 @ 12:38:

[...]





Ja, op de Keizersgracht/ het galerijtje van de Stadspoort. Daarnaast zit er tegenover Mei Wah ook nog een zaakje wat dit soort zaken tweedehands verkoopt. Ik geloof dat het Hertogstraat heet.Ja klopt, is de Hertogstraat. Volgens mij verhuren ze ook avondkleding (wellicht handig voor een andere keer :-))

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven