Bevroren herfsteitje??

09-10-2011 17:04 2742 berichten
Alle reacties Link kopieren
Na een prutszomer straks weer een vruchtbare herfst??





Naam DatumBijz.DuvelD: 07/09/09

86 cm / 12,5kg

22/9 CBS: 23/09/11 4970 gr en 53 cm, helemaal gezond IkZ: 13/09/0976,5 cm / 9 kg MayaJ: 16/09/0990 cm / 12,7 kgJ: 30/12/108550 gr 74 cm, Leonor

M: 17/09/09

79cm / 9,68kg

C: 09/07/2011 Hij is er!!! C. heet ie en alles is goed!Charlotte S: 03/10/0986,5cm / 11,9 kg

30/03/12 04/10 vkMurron N: 04/10/0977,3cm / 12,5kg 27/10/11M. 4196 gram 52 cm 22/12 CB + prikken JustdebT: 14/10/09 86cm / 12.8kg

20/01/12 22/11 vkHuskyI: 16/11/0992cm / 12,7kg

R: 03/05/118200 gram 68 cm PartyK: 24/11/0979,6cm / 11,4kg

FanaticM: 26/11/0978,5cm / 10,44kg

RizE: 27/11/0977cm / 9,8kg GW H: 16/01/1086cm / 11 kg YayaD: 11/02/1078cm / 9760gr

BeckyN: 17/04/10 81,5cm / 10350gr

02/07/2012 cbAnnika S: 26/06/10 74cm / 9785grRainbowS: 08/07/10 82cm / 10,5 g

MomoA: 10/07/10 81cm / 10,5 kg

KathF: 24/08/1082cm /10,5 gr

21/06/12 versgetestSpecu K: 28/01/11 10600 gram 73,5 cm Poll

Special guests aka suikertantes: Erine & Maris
Alle reacties Link kopieren
Ppfff onze buren hebben hun dochter van in de 20 weer thuis wonen na een mislukte samenwoon relatie. Elke dag knetterende ruzie, een paar keer per dag hoor ik de deuren slaan en nu ook weer staat de muziek keihard dat ik bijna mee kan zingen. Dit speelt al een tijdje en ik ben blij dat N er niet wakker van wordt. Zodra dat wel het geval is sta ik aan de bel te lellen of is dat stom??
Alle reacties Link kopieren
Och Sjaak toch! Wat hebben jullie op vandaag?
ach, arm a-tje



Het kan best hoor becky, daar iets van zeggen (al zou ik dat wel moeillijk vinden)
Alle reacties Link kopieren
Zou ik ook moeilijk vinden, maar toch op proberen aan te spreken.



Gegeten, niets wat ie nog nooit eerder heeft gehad. Maar wel fruit in de middag, ipv in de ochtend. Omdat we toen bij KNO zaten, en we geen vers fruit meer in huis hadden.
Alle reacties Link kopieren
Als je 't op een nette toon zegt, zou ik gewoon even langs de buren gaan hoor Beck.



Ach, arme Sjaak! Hij zit echt een beetje in de lappenmand he, de laatste tijd?



Wow Maya, wat gaat j2 hard! Berend kan nog niks van dat alles. Tijgeren is het enige dat ie kan (en blijven zitten als ik hem neerzet), maar dat vindt ie dan ook echt héél leuk en hij kan héél hard. We zitten echt even in een lekker relaxte fase hier de laatste (qua berend dan, niet qua werk...).



Ik wil kath graag een keer zien. Zullen we dan niet de 18de doen? Oh nee, dat gezeur is niet handig he? Dan wordt het 2016 voordat we een date kunnen hebben. We gaan gewoon voor 'meeste stemmen gelden'.



Wij hebben hier een paar megabloks, maar dat is echt prutspul inderdaad. Als die zoon van mij iets handiger wordt, wil ik ook duplo (smijten lukt net zo goed met megabloks, dus voorlopig is het wel oke).



Foto's al gevonden, GW? Portemonnee lijkt mij een handige plek.



Heb je mooie foto's van de echo, char?
Alle reacties Link kopieren
pffff. ook nog eens een hele heftige aflevering van private practice...
Alle reacties Link kopieren
Dat kan het toch niet zijn moom? Misschien viel het eten gewoon even helemaal verkeerd.
Alle reacties Link kopieren
idd, voor smijten en kauwen is me.gabloks prima! maar had geen zin in twee verschillende bakken. hahahaha. en nu is er iemand blij
Alle reacties Link kopieren
quote:speculaas78 schreef op 18 november 2011 @ 21:11:

Dat kan het toch niet zijn moom? Misschien viel het eten gewoon even helemaal verkeerd.



denk het ook, speec. was vnl avondeten en toetje (lekker.. aardappel/brocolli/wortel/kaas met bananenkwark toe.. )

ben geen mango tegen gekomen.
Alle reacties Link kopieren
We hebben 9 fotos gekregen en ze zijn allemaal prachtig en super duidelijk! Die van geslacht moet je echt weten waar je op moet letten, maar na uitleg ook wel ok.

Ben mega happy, maar ook erg moe. Valt ineens enorm veel spanning van mn schouders. Én om neefje én om grootte baarmoeder.
JAAAAAAAAAAAAAAAAA



Ik heb ze gevonden! (In de bak met garantie-bewijzen ), dus nu kan ik mooi morgen internationaal rijbewijs gaan halen (lekker op tijd )



Ik ga (in navolging van anderen hier ) een flesje wijn opentrekken, het is tenslotte weekend en met al mijn diensten zou ik niet weten wanneer ik voor het laatst wat gedronken heb.



Ik ben trouwens heel blij met mijn collega's, we hebben een gezamelijke bonus gekregen en ik had voorgesteld mij 80% te doen ivm de rest omdat ik ook maar 80% werk maar dat hebben ze afgewezen, dus krijg nu evenveel als de rest. Schatjes
Ik zie nu trouwens dat het tussen de 18 en de 29e gaat met beide evenveel stemmen.....
Alle reacties Link kopieren
Lief van je collega's GW!! En geniet van je wijntje! Ik heb het wijntjes drinken afgezworen door de week dus de beloning is extra groot.



Fijn dat je wat berusting hebt Char. Zeiden ze nog wat over je grote buik?



Ik vind mijn meisje zo lief! Ze zingt gewoon stukjes van liedjes mee het praten gaat nu zo snel! Echt ik sta met mijn mond vol tanden af en toe 'dit is lekker' bijvoorbeeld. Of 'bye bye' zo uit het niets. Zo leuk.
N gaat echt snel becky, H heeft hier een paar keer 2 woord zinnen gebruikt en dan vooral in het duits bij de go, ze vind volgens mij dat ze het duidelijk genoeg kan maken met maar 1 woord
Alle reacties Link kopieren
Handig toch! Van de week wees ze haar neus aan en zei "dit is neusje" met zo'n klein meisjes stemmetje. Je kon me opvegen. Pfff vind het nu wel heel snel gaan hoor. Het is echt een meisje aan het worden, niets klein kindje meer maar echt een mens met een echte mening. Roze is 'mooi' en dr bruine jas is 'Neeee!'.
Haha, H heeft gelukkig nog geen uitgesproken kledingsmaak. Daar genieten we dan nog maar even van.



Moom, zh is besteld, man zei meteen doen, dus wie ben ik dan om nee te zeggen
Alle reacties Link kopieren
cool gw!



de pampers zijn er nu ook heel goedkoop (zeker met een 'spar-abo).
Alle reacties Link kopieren
Dat komt nog wel GW en wedden dat ze dan alleen maar bruin en zwart wil. Lekker d'r moeder pesten. H wordt vast een enorme hardrocker!



Tuurlijk hoort het zh er bij!
Alle reacties Link kopieren
H de gothic!
Alle reacties Link kopieren
Haha weg blond haar, lekker pikzwart
Alle reacties Link kopieren
H:



Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
lief met dr knuffies spelen:



Alle reacties Link kopieren
Haha (arm kind). Ik ga gezellig doen met vent!
Oh, dat zal ze me toch niet aan doen? Zwart?!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven