Positiviteit, SNEL NU!

23-01-2012 20:11 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ok, ik moet bijna ongesteld worden en ik ga ervanuit dat het daar aan ligt maar mijn normaalgesproken positiviteit is weg!

Ik kan door mijn levenservaring inmiddels heel goed relativeren op relatie- en werkgebied. Maar nu denk ik alleen maar; shit, ik kan het allemaal niet handelen. Ik overzie het even niet. Het leven komt even keihard op me af.

Ik wil mezelf onder de deken verstoppen! Lichte paniek!
Alle reacties Link kopieren
Heb je een bak ijs in huis of een kilo chocolade? Soms is dat het enige wat helpt. Verwen jezelf met iets lekkers en kruip op de bank met een deken en een goede film. Probeer je verstand op nul te zetten. Morgen zie je het waarschijnlijk allemaal weer anders.



Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Fijn Yvonne! Dat toverde zojuist een lach op mijn gezicht!



Raar vind ik het. Ik was vandaag extreem gevoelig blijkbaar want ik kon echt niks hebben. Terwijl ik normaal gesproken langs me laat gaan.
Alle reacties Link kopieren
Graag gedaan, en ja, we hebben allemaal wel eens zo'n dag dat de hele wereld @#$%^&*)((^&@#$%^& is. Dan kruip je op de bank of in bed en doe je even helemaal NIETS.



Alle reacties Link kopieren
Ach ik was juist een actie begonnen voor een jank knop op facebook.



Precies voor dit soort dagen...
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Jullie mogen deze wel even lenen van mij:

Alle reacties Link kopieren
klik



Sorry van de zoetsappigheid, maar hoe kun je HIER niet om glimlachen?
De Wet van Wuiles: hoe langer de OP, hoe kleiner de kans op een duurzame relatie.
Alle reacties Link kopieren




Volg de oorspronkelijke stem van je hart.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven