Zoku ijsmachine

08-08-2012 22:37 5 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb sinds vandaag een zoku ijsmachine. Hij ligt nu voor 24 uur in de diepvries. Heeft iemand al zo'n ijsmachine en nog goede tips?
Ik heb er ook een, maar hij is nog nieuw
Alle reacties Link kopieren
Ik heb hem vandaag geprobeerd met verse vruchtensap van AH. Ik had er ook figuurtjes in gemaakt, maar dat moet ik nog wat oefenen, want de ogen en mondjes zaten helemaal op elkaar.

Verder vielen ze bij mijn kinden goed in de smaak. Hadden kersensap met limoen en appel-mangosap.
Alle reacties Link kopieren
Is dat die ene dat je in 10 min ijslolly's hebt?



Ben benieuwd naar de ervaringen want dat lijkt me een mooi ding!



Is het de investering waard? Vooralsnog voldoen mijn ouderwetsche tupperware ijsvormpjes nog...
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad, zo'n ding waar je in 10 minuten ijsjes maakt. Ik vind het vaker 15 minuten.



Het apparaat moet 24 uur in de diepvries en dan kun je de vorm twee keer gebruiken. Ik heb er eentje voor twee ijsjes, dus ik heb dan 4 ijsjes. Daarna moet de vorm weer 2 uur in de diepvries.



Ik heb er zo'n kit bij waar je gezichtjes bij kunt maken. Dat is me nog niet goed gelukt, maar met oefening moet dat beter gaan, lijkt me.



Je mag er geen light producten in doen en ook geen andere kunstmatige zoetstoffen.



Je tupperware vormpjes werken in principe hetzelfde. Het leuke voor de kinderen is dat 10 tot 15 minuten wachten nog wel leuk is, maar een dag wachten (zoals bij de normale ijsvormpjes) is te lang.



Ik vind het leuk, maar ik denk ook dat hij als de nieuwigheid eraf is al snel in de kast belandt.



Vandaag zuiveldrank aardbei/banaan van de lidl erin gedaan en dan eerst in de blender met extra aardbeien en dan met plakjes aardbeien aan de zijkant. Zag er leuk uit en ze waren ook erg lekker.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven