La Sociedad Secreta de KP
dinsdag 7 augustus 2012 om 21:55
Welkom in de Blauwe Roode Kamer, waar realiteit en waanzin nauw met elkaar verbonden zijn. Waar onze butlers altijd tot uw beschikking staan, maar let wel, alleen als u zich gedraagt! Zo niet dan wordt u verbannen naar de kerkers waar u geplaagd zult worden door de nachtmary's en de bewoners hun heksenstreken op u zullen botvieren!
Ooit bij elkaar gebracht door KP, nog altijd wachtend op haar gevolg. Een interessante reis staat voor de boeg en onopgeloste mysteries domineren het dagelijkse leven. Als u zich weet te passen in dit hoog staande gezelschap wacht u een verblijf van ongekende luxe en weldaad.
dinsdag 21 augustus 2012 om 09:10
Het is niet (meer) dat ik ermee zit, maar dat had ik wel gewild, als ik het alleen voor de praktische dingen. Nu ben ik dikker, maar vroeger had ik moeite om kleding te kopen. En nu nog steeds vind ik vervelend dat ik voor alles een krukje moet pakken of bij evennementen dat ik nooit wat kan zien of ik moet me tussen de kinderen zien te wurmen.
dinsdag 21 augustus 2012 om 09:39
Met schoenen nooit, mefs. Ik heb maat 37 en die is heel gangbaar. Kleding was toen ik nog dun was, soms wel een probleem. Maar in Nederland meer als in bijvoorbeeld België. Ik heb natuurlijk nu niet voor niets een keuken zonder kastruimte boven het aanrecht, daar kon ik toch nooit bij. Ik heb mijn huis zo laten aanpassen dat een krukje niet nodig is en dat is makkelijker dan je denkt hoor.
In de bioscoop ruil ik met manlief als ik het niet zie of ga op onze jassen zitten als dat echt nodig is. En ik val niet op tussen kinderen, kan altijd lekker vooraan staan, moewhahahaha.
In de bioscoop ruil ik met manlief als ik het niet zie of ga op onze jassen zitten als dat echt nodig is. En ik val niet op tussen kinderen, kan altijd lekker vooraan staan, moewhahahaha.
You know how I know? Because I reeaally think so!
dinsdag 21 augustus 2012 om 15:33