Mode & Beauty alle pijlers

retro scooter

10-04-2008 19:29 15 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames!

Ik heb nu een scooter en wil graag een nieuwe. Een retro snorscooter. Deze zijn zoooo mooi! Alleen is het zo balen dat die Vespa en Mio zo duur zijn! Weten jullie goede alternatieven? of raden jullie door ervaring aan om toch een duurder merk te nemen?

Alvast bedankt voor jullie reacties!

groetjessss
Alle reacties Link kopieren
Ik wilde net de Sym Mio noemen! Ik vind het een erg mooie scooter, 't is dat ik er geen nodig heb, anders had ik die gekocht.

Ik weet zo ook geen goedkopere alternatieven trouwens.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
http://www.luuko.nl/trend.php



Die misschien? Hij is er in roze/zilver, zwart/zilver en lichtblauw.
Alle reacties Link kopieren
Ohnee wacht, volgens mij heb ik verkeerd gekeken, volgens mij is het roze, zwart en zwart/wit. (als je op de bestel knop drukt zie je dat, maar alle modellen staan erbij, daarom had ik me vergist)
Alle reacties Link kopieren
ja die ziet er ook echt heel leuk uit! en prijs valt inderdaad ook mee! maar is het betrouwbaar? zouden jullie een scooter kopen via internet?
Alle reacties Link kopieren
Pretsel,



Ik geef je 1 tip:



Koop alsjeblieft de 'Luuko' niet!

Ik heb hem gehad. Het is een gammel ding, heel gevaarlijk, niet stabiel. En snel kapot.

Spaar door voor een Vespa, dan heb je echt wat.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Pretsel,

Ik zit net ook het internet af te struinen naar een roze retroscooter, mij lijkt deze wel iets:

http://www.vanderham-trad...ters/fostigranderetro.php

Maar heb er verder geen verstand van eigenlijk....

Groetjes Alicia
Alle reacties Link kopieren
ja daar had ik ook al gekeken! staan veel goede alternatieven. Maar ik twijfel, is het wel betrouwbaar?

kent iemand dit bedrijf/ heeft er ervaring mee?

Zouden jullie een scooter via internet bestellen?

Ik woon in regio eindhoven, dit bedrijf zit volgensmij in regio maastricht, lastig om eens te gaan kijken of een proefritje te maken he! pfff wat lastig!

iedereen al bedankt voor de reacties!

groetjessss
Ik zou hem wel via internet bestellen. Scheelt vaak veel... maaar ik zou het alleen doen als ik zeker weet wat ik wil. Een keer op gereden heb, enz.

Is marktplaats geen opsie voor je.. een 2e hands.

Anders een dagje Amsterdam ervan maken.

Succes.
Alle reacties Link kopieren
Nouja anders zou ik inderdaad helemaal naar amsterdam moeten gaan... want vanderham zit inderdaad vlakbij amsterdam...

via marktplaats en dat soort sites is een drama, daar word bijna geen 2e handse retro scooter op gezet, het zijn vooral bedrijven die ze verkopen. ( ze zijn nog vrij nieuw he)

maar ik blijf gestaag verder zoeken! haha!
Alle reacties Link kopieren
Oh haha mijn tip was dus waardeloos
Alle reacties Link kopieren
Iemand zelf ervaring met een Bella, Mio, AGM of baotain of een ander merk?
Alle reacties Link kopieren
De verzekering van zo'n ding kan toch extreem duur zijn?

(Ik was bij een fietsen/scooterzaak en zag een formulier liggen met de bedragen er op.....................)
Alle reacties Link kopieren
Haa, ik heb er één gekocht. Ik had een leuke gezien op funracer.nl en ben naar een dealer in de buurt geweest die hem voor me bestellen kan. Via de dealer is wel ietsjes duurder maar wel veiliger lijkt me. Moet helaas een paar weekjes wachten...maar dan ben ik in het bezit van een roze rectroscooter...:-).

Jij nog wat gevonden?

Groetjes
Ik weet dat het een oud topic is, maar ik ben eigenlijk wel erg benieuwd naar het merk dat TS destijds gekocht heeft en hoe deze is bevallen? Ik hoor nl. erg veel slechte verhalen over dit soort budget-scooters zoals Luuko, baotian, bella etc. Zelf heb ik een mio gehad, die ik vandaag heb ingeruild voor een Fiddle II. Ik heb destijds zelf ook naar deze merken gekeken, maar heb er niet voor gekozen omdat het er allemaal wat fragiel uit ziet. Bv. de treeplank (heel dun plankje), de afwerking van het voorscherm aan de binnenkant is er vaak niet eens. Ik ben dus wel benieuwd hoe het TS is bevallen

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven