Mode & Beauty alle pijlers

Zo down door die rothuid... Wie herkent dit en hoe ga je ermee om? -Deel 2-

16-09-2006 22:42 1249 berichten
Alle reacties Link kopieren
Het oude topic zat vol dus ik open even een nieuwe. Wil je nog even teruglezen dan kan je het oude topic hier vinden.Groetjes, Weelassie1984 bewerkt door moderator,
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de zalf metronidazol actavis gekregen..twee x per dag smeren. Das voor mijn gezicht..Ik heb ook medische foto's moeten laten maken van rug , schouders en gezicht, om zo te zien of het na 6 weken minder is geworden..DUS NIET..

In mijn gezicht worden ze nu wel wat heviger. Ze zijn groter en doen meer pijn. Gevolg dat de littekens ook weer groter worden. Ik heb nu ok vaak dat ik een pukkel heb en die staat dan op ontploffen, vervolgens word hij kleiner en blijft er onderhuids nog een bultje zitten (die je soms dus ook ziet). DIe doet dan geen pijn maar naar een week of wat speelt hij weer op en heb ik weer pijnlijke pukkel daarna gaat hij meestal wel weg met als gevolg een litteken...grrrr..dodelijk vermoeiend!!..Ik hoop dat het bij mij ook gaat werken die pillen. Hoe lang heeft het bij jou geduurd tot dat je resultaat zag? Ik moet die pillen 6 weken slikken.
Alle reacties Link kopieren
Denk dat het bij mij een maand ofzo duurde. Maar ik slikte toen al 4 maanden Diane dus ik weet niet wat precies de oorzaak was voor de verbetering. Is die zalf trouwens niet bedoeld voor rosacea?
Alle reacties Link kopieren
Hey Girl, ik heb vandaag (een proefmonster van) Dermolin gezichtscreme op mn linker (normale) wang uitgeprobeerd en het trekt wel lekker snel in zeg! Ik ga het de komende dagen op mijn linker wang blijven smeren en als er geen nieuwe pukkels komen ga ik het heeeel misschien ook op mn rechter (probleem) wang uitproberen.
Alle reacties Link kopieren
Hi dames,

Ik heb net mijn eerste microdermabrasie/laser- behandeling achter de rug. Moet zeggen dat zo'n behandeling op zich al best prettig voelt. Eerst is mijn huid schoongemaakt en zijn mee-eters uitgedrukt. Microdermabrasie voelde ik alleen toen dat apparaatje over mijn huid ging (voelt echt alsof je lichtelijk gezandstraald wordt). Daarna de koude laser erop. Dat is wel gek, want het is een soort glad apparaatje dat over je huid glijdt, maar verder merk je er niks van. Voelt alsof je gemasseerd wordt, dus best lekker. Degene die de behandeling deed, had zelf ook last van acne en was even oud als ik. Ze had geen pukkels meer nu, maar wel wat rode vlekjes zag ik. Ze zei dat ze het met die laser goed de kop in kon drukken als ze een pukkel op voelde komen. Best prettig dat ze wist wat het is om er last van te hebben.



Nu voelt mijn huid in elk geval superschoon en glad en dat vind ik al prettig. Het is helemaal niet geirriteerd, alleen een beetje rozig. Volgende week weer.
Alle reacties Link kopieren
Ik had het opgezocht, maar daar is die zalf ook voor. LAs wel dat het een ontstekingsremmer is dus waarschijnlijk heeft de dermatoloog het daarom voorgeschreven. Ik hoop in iedergeval dat die pillen nog gaan werken..!!! Maar zo'n laser behandeling lijkt mij ook wel wat..Himmie, heb jij die behandeling voor de littekens of voor de onzuivere huid met acne???
Alle reacties Link kopieren
@Smyrna: Die behandeling is voor onzuivere huid en littekentjes. Ik heb begrepen dat microdermabrasie niet geschikt is als je echt hele actieve acne hebt, dus dan krijg je een andere voorbehandeling. Het schijnt dat dat nodig is om die laser beter zijn werk te laten doen, maar micriodermabrasie stimuleert zelf ook collageenaanmaak en celvernieuwing. Die laser is een koude laser die dus niks wegbrandt. Het licht werkt in in je huid en vermindert ontstekingen, roodheid en verkleint porieen. Qua littekens helpt de behandeling tegen rode vlekjes na pukkels maar niet tegen putjes (hoewel die wel minder zichtbaar kunnen worden als de roodheid vermindert).



Ik had echt geen hele hoge verwachtingen, zeker niet na 1 behandeling. Maar de twee puistjes die ik had zijn uitgebreid met de laser behandeld en zijn nu zeker de helft geslonken. De rest van mijn huid voelt heel glad en het ziet er heel rustig uit. Echt super!
Alle reacties Link kopieren
IK heb veel littekens op mijn rug dus misschien is het daar dan wel goed voor..Ik hoop dat de acne verminderd en dat ik ook eens kan gaan denken en informeren hoe ik die littekens weg kan krijgen, want me rug ziet er echt net uit..Je ziet mij niet met een topje met spagettibandjes lopen..Is die behandeling duur?? Of krijg je nog iets vergoed?

Tis iedergeval wel goed dat je nu al verschil zit na 1 behandeling!!
Alle reacties Link kopieren
Het hangt van je verzekering af of je iets vergoed krijgt. Moet je even in de polis kijken. Ik krijg wel iets terug, maar moet nog best een deel zelf betalen. Het kost 90 euro per behandeling (micro en laser dus). Je zou eens moeten googelen en kijken naar behandelmogelijkheden en prijzen bij jou in de buurt. Als je het bij een huidtherapeut laat doen, kan je wel zoeken via de nederlandse vereniging van huidtherpeuten (weet ff de naam niet). Meestal kan je wel gratis een intake laten doen: dan kijken ze naar je huid en leggen ze je de mogelijkheden voor. Zou je sowieso kunnen doen. Ik denk echter dat je nooit wonderen moet verwachten met betrekking tot littekens. Helemaal wegkrijgen, zeker als het erge en veel littekens zijn, is moeilijk. Er werd mij verteld dat glycolzuurpeelings bij rode vlekjes nog het beste werkt.
Alle reacties Link kopieren
Iedergeval bedankt voor de info..Ik hoor graag hoe het is nadat je meer behandelingen hebt gehad!! Ik moet over twee weken weer naar de dermatoloog dus dan hoor ik het wel weer..
Alle reacties Link kopieren
quote:Weelassie1984 schreef op 04 februari 2008 @ 16:21:

Hey Girl, ik heb vandaag (een proefmonster van) Dermolin gezichtscreme op mn linker (normale) wang uitgeprobeerd en het trekt wel lekker snel in zeg! Ik ga het de komende dagen op mijn linker wang blijven smeren en als er geen nieuwe pukkels komen ga ik het heeeel misschien ook op mn rechter (probleem) wang uitproberen.



Hey Weelassie, super meis ik hoop dat het voor jou net zo fijn blijft gaan als voor mij, tis echt een heerlijke zonder poespas creme



groetjes Girlxxx.
Alle reacties Link kopieren
quote:girlxxx schreef op 06 februari 2008 @ 10:12:

[...]



Hey Weelassie, super meis ik hoop dat het voor jou net zo fijn blijft gaan als voor mij, tis echt een heerlijke zonder poespas creme



groetjes Girlxxx.Maar jij krijgt normaal gesproken wel altijd pukkels van cremes en van Dermolin niet of kun je er sowieso wel goed tegen?
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames!

Hoe is het met iedereen hier?



Ik heb gisteren tweede microdermabrasie/laserbehandeling gehad. Eigenlijk zou ik na een week voor de tweede gaan, want in het begin schijnt dat het meest effectief te zijn maar dat lukte niet.

Huid ziet er nu weer heel clean uit en voelt zacht en glad. Ene wang is bobbeltjesvrij, andere wang heeft een paar hardnekkige onderhuidse bultjes die er al een paar maanden zitten. Ze komen wel steeds meer naar boven en volgende keer worden ze aangeprikt als ze dan nog meer aan de oppervlakte zitten. Zal blij zijn als die dingen wegzijn, ze irriteren me mateloos Maar, er komen geen nieuwe bij en dat is positief.
Alle reacties Link kopieren
Heey Himmie, hoe ziet je huid er nu uit?



Ik ben weer iets nieuws aan het uitproberen: Nivea Soft. Nu alleen nog op mn normale wang en op mn voorhoofd maar het voelt wel lekker. Hoop dat ik het ooit op mn probleemwang durf te doen en dat ik er geen pukkels van krijg. Mn huid is echt mega droog dus ik moet echt met een creme gaan beginnen anders zit ik over een paar jaar weer onder de rimpels, moeten we ook niet hebben.



Hoe gaat t met de rest?
Alle reacties Link kopieren
Hey Weelassie!

Ik heb mijn 3e behandeling gisteren gehad. Het gaat langzaam maar zeker echt de goede kant op. Mijn huid ziet er rustiger uit dan heel lang het geval is geweest. Rode vlekjes beginnen ook weg te trekken. Het is alleen zo moeilijk te bepalen wat nou helpt..

Ik ben namelijk zelf ook overgestapt op een nieuw 'regime' sinds een aantal weken.. Via www.acne.org kwam ik daarop. Een Amerikaanse dermatologe had een regime ontwikkeld tegen non-inflamed acne.. Dus acne met veel onderhuidse bultjes (zijn echt tijdbommetjes) en mee-eters en weinig ontstekingsverschijnselen. Volgens haar moest je elke dag met een hele milde, fijne scrub scrubben om de boel te ontstoppen. 'S avonds benzoylperoxide erop en daarna een moisturizer. Overdag gewoon een dagcreme met een uv filter. Ik dacht dat dat scrubben te heftig zou zijn, zeker met die benzoylperoxide.. Maar heb helemaal geen last van irritatie of zo. het was alleen wel zoeken naar een fijne hydraterende creme.. In de meeste cremes zit echt teveel troep. Maar via dit forum las ik over emoe olie en dat leek me het proberen waard. Heb het besteld en het is geweldig! Het lijkt veel te vet, maar het trekt heel goed in, verstopt geen porieen en ik krijg er een hele zachte huid van. Ik gebruik het nu over de benzoylperoxide als die is ingetrokken. En ik heb het idee dat dit beleid ook echt goed werkt.. hoewel die behandelingen met microdermabrasie en laser ook wel wat zullen doen.



Misschien is emoe olie een tip voor mensen met droge of vochtarme huid en snel irritaties? Er zit namelijk niks chemisch in, het ruikt ook nergens naar en ik begrijp dat mensen met eczeem er zelfs baat bij hebben.



Hoest met de anderen?
Alle reacties Link kopieren
Hoi lieve meiden,



Weer even een berichtje van mij. Ik wil jullie ten eerste even zeggen dat ik het heel knap vind dat jullie gestaag door blijven vechten voor jullie huidjes. De meeste van jullie hebben al veel geprobeerd zonder veel resultaat, en toch laten jullie je niet ontmoedigen. Het pad dat we nu met z' n allen bewandelen met al die middelen, brengt ons allemaal uiteindelijk bij het juiste middel. Ik zie het als een soort "afvink" methode, we kunnen nu al veel wegstrepen en naast ons neerleggen en doorgaan. Uiteindelijk komen we bij iets wat ons wél helpt. En dat zie ik bij sommige van jullie nu eindelijk gebeuren. Zoals bij jou Himmie, wat heerlijk dat die dermabrasiebehandelingen je helpen. Ik denk dat de combinatie van dat nieuwe regime van je plus die behandelingen echt het juiste voor jou is. Wel fijn dat het allemaal uitwendig is en het helpt. Ik ben echt blij voor je!



Weelassie, jij bent ook goed bezig. Super dat je een beetje nieuwe dingen uit aan het testen bent, dat is natuurlijk best eng!

Het is misschien gek, maar een droge huid moet je goed invetten. Een goede dagcrème is echt een must, want het beschermt je huid tegen invloeden van buitenaf en het zorgt ervoor dat je huid niet extra talg gaat aanmaken.

Even een tip ook voor andere meiden: gebruik een dagcrème met een zonnefactor erin. Ik heb laatst mijn huid laten behandelen en toen zei de specialiste dat ik wat bruine vlekjes had door de zon. Ze zei dat deze vlekjes, in tegenstelling tot de rode vlekjes, veel langer blijven zitten. Ik had hier helemaal geen idee van en schrok ook best een beetje. Gelukkig zei ze dat het nog wel meeviel, maar dat ik me van nu af aan moet beschermen tegen de zon. Ik deed dat voorheen niet, ik ging dan meestal in de late zonnestralen zitten met de gedachte dat het niet zoveel kwaad kon. Maar dat had ik goed mis!

Oppassen geblazen dus!

Misschien is het hier al eens eerder gezegd, maar zoiets kan je denk ik niet vaak genoeg zeggen!



Nou lieve meiden, bij mij is het doek gevallen hoor, ik mag aan de roaccutane!! Ik weet dat het geen snoepgoed is, maar ik ben er echt waanzinnig blij mee. Toen ik laatst op controle kwam bij de dermatoloog had ik nooit durven hopen dat ze daar mee zou komen. Ik dacht dat ik weer een nieuwe antibiotica zou krijgen met een nieuwe zalf, maar nee, het was gelijk van: roaccutane. Toen ik dat woord hoorde begon ik helemaal te glunderen. De dermatoloog ging tegenover me zitten en begon me er wat over te vertellen en ik zat haar echt stralend aan te kijken. Het drong nauwelijks tot me door wat ze zei en volgens mij had ze me door, want ze vroeg me te herhalen wat ze zei, haha. Gelukkig waren de woorden toch onbewust tot me doorgedrongen en wist ik ze te herhalen.



Echt meiden, ik weet dat het een heftig medicijn is. Maar ik weet ook dat het ’t meest effectieve medicijn is voor acné. Je zou het, naast de bijwerkingen, zowat een wondermiddel kunnen noemen. Ik ben nu al vanaf mijn 12e bezig met allerlei middelen en niets tot nauwelijks heeft tot nu toe echt effect gehad. En als je dan hoort dat je aan de roa mag en weet dat het in bijna 100% van de gevallen wél helpt, dan ben je echt blij. Ik besef me, nogmaals, dat het niet zomaar een middel is. Maar omdat ik onder maandelijkse controle sta, heb ik er vertrouwen in en ga ik ervoor.

Ik heb me helemaal ingelezen, dus ik weet waar ik rekening mee moet houden en wat me te wachten staat. Ik wil bijna zeggen: dít gaat ' m hélemaal worden, maar omdat je nooit weet wat het middel met je doet, zeg ik voorzichtig: we zien wel.



Naast de roa, ga ik nu ook maandelijks naar een huidspecialiste om mijn huid te laten behandelen. Ook ga ik binnenkort naar de homeopaat om te kijken of ze me bij kan staan met een middel naast de roaccutane, om de bijwerkingen een beetje in toom te houden.



Tot zover even. Ik wens jullie een fijn weekend! En hou vol hè met jullie huidjes! Uiteindelijk komen jullie er wel! Houden jullie me op de hoogte?



Liefs Lisette
Alle reacties Link kopieren
Wat goed, Lisetje! Eindelijk hoop op verbetering.. En, inderdaad sta je onder controle en kan je altijd stoppen als de bijwerkingen te heftig worden.

Volgens mij is al die antibiotica-troep trouwens ook hardstikke slecht voor je, dus als je er met 1 heftige kuur ROA vanaf kan komen, is dat misschien wel minder schadelijk uiteindelijk. Als ik onder de ontstekingen zou zitten, zou ik ook niet twijfelen!



Ik ga gewoon met mijn regime verder haha. Gaat echt de goeie kant op! Enne.. Weelassie: ik zou echt die emu oil overwegen met jou huid. Is wel duur, maar ik denk echt dat het voor jou de oplossing voor droge huid zou kunnen zijn. het is heel mild, verstopt geen porieen en het lijkt heel erg op eigen huidvet.
Alle reacties Link kopieren
Weelassie, hoe is het met jou inmiddels?
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden!



Ik lees al een tijdje mee op dit toppic en ik dacht nu ga ik toch ook maar een reageren. Ik ben nu ruim twee jaar gestopt met de pil, de reden was voornamelijk om eens te stoppen met die hormonen zooi, ik voelde me gelijk meer mens, maar eh opeens een puisten explosie echt niet normaal er zijn dagen geweest dat ik huilend naar mijn bed ging en huilend opstond zo erg lelijk voelde ik me met mijn wangen onder de rode bobbels en vlekken...



Soms heb ik weken een rustige huid, ik voel me dan weer lekker in mijn vel, de rode vlekken, trekken langzaam weg en ik hoef niet alles te camoufleren...Maar dan als donderslag bij heldere hemel, boem weer een mega explosie, ik weet ik mag er niet aankomen maar het is zo moeilijk...ik weet ik maak het alleen maar erger...er komt (sorry klinkt vies) niets uit ja bloed, en beetje vocht maar ja de vlek blijft weer weken zitten en dan beginnen we weer van vooraf aan.



Ik ging tot en met vorig jaar zomer trouw elke 6 weken naar de schoonheidsspecialiste, nam een neoderma kruiden peeling, maar het leek net of het er erger door werd ben tot en met nu niet meer geweest en scrub 1 keer in de 3 weken met een zachte scrub, maskertje erop en niet te veel pielen maar nu kon ik het afgelopen weekend niet laten te pulken met resultaat 4 grote rode korsten op mijn gezicht ik ben vandaag zelfs van werk thuisgebleven...Zo rot en down voelde ik mij vandaag...



Sorry het is een lang verhaal maar ik ben nu toch echt ten einde raad waar doe ik goed aan en waaraan niet zo moeilijk...Voor ik aan de pil ging had ik noit een moeilijke huid tja af en toe een puist in de maandelijkse periode maar deze mega ontstekingen nooit...
Alle reacties Link kopieren
Hoi meissie1982, wat rottig allemaal! Welke pil slikte je eerst? Ben je wel eens naar de dokter / dermatoloog geweest?



@ Liset: hier gaat het zn gangetje. Ik was vannacht wel weer erg bang dat het ooit weer zo erg wordt, heb er echt een soort trauma aan overgehouden...
Alle reacties Link kopieren
Hoi Weelassie!



Ik ben nu 26, ik slikte in het begin microgynon 30, dit ongeveer 4 jaartjes toen yasmin, yasmin werkte niet helemaal lekker ivm spotting...toen een jaar of 3 neogynon 20 en toen een klein half jaar weer yasmin, ik was tijdens dat laatste halfjaar elke keer bezig met vaginale schimmel infecties en besloot toen door alle antibiotica kuurtjes eens te stoppen en idd geen blaas en vaginale onstekingen echter wel een maanlandschap op mijn gezicht oh wat heb ik al vaak gehuild en me lelijk gevoeld...Het lijkt ook wel of het erger wordt als ik me zo rot voel en zielig doe...
Alle reacties Link kopieren
ik ben nog nooit echt naar een specialist gegaan behalve de schoonheidsspecialiste die zei ook meid het valt zo mee, je moet niet te veel pulken dat is jou grootste fout, dat pulken...



Maar echt het maakt niet uit pulken of niet ze blijven komen die bobbels. ik durf ook echt niet naar de dokter te gaan, ik heb ruim 7 jaar in de malle molen gezeten ivm al die blaasontstekingen en schimmelinfecties, al zoveel troep gehad en telkens met een kluitje het riet in gestuurd echt ik heb er geen vertrouwen meer in die stomme dokter.
Alle reacties Link kopieren
Misschien een andere dokter? Of dermatoloog?



Pff... Ik heb het zo gehad... Ik zou wel gewoon willen slapen en pas wakker willen worden als mn huid weer mooi is. Mn leven is één grote wachtkamer.
Alle reacties Link kopieren
Hey Liset, ben je al begonnen met roa?
Alle reacties Link kopieren
Het is rustig hier!



Weelassie, trek je het nog?

Enne, Liset, ik ben ook benieuwd naar ROA-avontuur!



Ik ben helemaal blij met de vooruitgang van mijn huid! Ben voor het eerst sinds lang nagenoeg glad (had heel veel onderhuidse bultjes). Heb volgens mij de juiste behandeling van mijn huid ontdekt met scrubben, afwisselend 's avonds Glycolzuurcreme van Louis Widmer en Benzoyl peroxide: na intrekken de emu oil (maakt dat de boel niet uitdroogt). Overdag een milde hydraterende creme met factor.

Ik denk serieus dat de emu olie mijn echte wondermiddel is! Ik ben ook gestopt met de microdermabrasie en koude laser. Werd niet meer vergoed en ik had het idee dat ik het met mijn thuispeel-ding (ROC-renewex eens in de week) in combi met bovengenoemde behandeling ook wel zou redden. kost minder, gaat prima!
Alle reacties Link kopieren
Hey Himmie, soms gaat t wel maar soms pieker ik me ook helemaal gek. Ups en downs dus... Fijn dat het zo goed gaat met je huid!



Liset! Vertel ons je verhalen!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven